דרוש מידע קניתם מקרר לאחרונה ?

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
מחפשת המלצה למקרר איכותי הפוך עד 6000 ש"ח
מה ממולץ
ובעיקר איזה חברה ?
האייר LG שארפ סאוטר כבר מבולבלת מהאופציות :sne: והדגמים
ואיזה חנות מומלצת אני מעדיפה אוןליין

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
איך סמסונג עם התקן שבת?

איש חריש

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אומרים לא לגעת בסמסונג
אני לא יודע מה קורה עכשיו בדיוק אבל מההתייעצויות שהיו לי לפני שנתיים ככה אמרו המומחים

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
אומרים לא לגעת בסמסונג
אני לא יודע מה קורה עכשיו בדיוק אבל מההתייעצויות שהיו לי לפני שנתיים ככה אמרו המומחים
שמעתי שבגלל דגם אחד ספציפי שהיה עם תקלה לפני 8 שנים

סווצ'אר.

משתמש מקצוען
לנו יש חצי שנה + שארפ הפוך מרוצים עד הגג.. זה עדיין מודם לומר זמן קצר מידי

חיים של תורה

משתמש מקצוען
אני עשיתי בשנה האחרונה סקר שוק רציני מאוד, ויצא לי שהסמסונג של היום (שנתיים האחרונות) הם הכי טובים מבחינת חוזק, איכות, ואורך חיים, אחריו בהבדל קטן שארפ (אבל מאוד תלוי איזה דגם), ואחריהם האייר, ורק אחריהם LG.
בהצלחה רבה

M. L.

משתמש פעיל
אני עשיתי בשנה האחרונה סקר שוק רציני מאוד, ויצא לי שהסמסונג של היום (שנתיים האחרונות) הם הכי טובים מבחינת חוזק, איכות, ואורך חיים, אחריו בהבדל קטן שארפ (אבל מאוד תלוי איזה דגם), ואחריהם האייר, ורק אחריהם LG.
בהצלחה רבה
אודה מאוד לדגמים מומלצים של סמסונג /שארפ.
תודה רבה!

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
1667751036916.png

פישל לוי

משתמש מקצוען
יודעת ש LG (לא הפוך) החלקים לא איכותיים, אלא אם כן חל שינוי בשנה - שנתיים האחרונות.

קורונה 2020

משתמש חדש
לא להתקרב ל LG, אחרי שנתיים הלך לנו המדחס ועלה לנו לתקן במסגרת האחריות 1000 ₪,
והבנתי מהטכנאי שזה בעיה ידועה של LG

112123

משתמש מקצוען
לשארפ יש דגם 4 דלתות שהמקפיא למטה
מנסיון של שנה וחצי - תענוג
יש שם חלק עדין (מפריד בתא של הבקבוקים) שהוא ממש חלש אבל הוא לא נחוץ במיוחד שאר החלקים בסדר גמור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה