קניתי נגן mp3 אבל העוצמה שלו יחסית נמוכה איך אפשר להגביר את העוצמה של הנגן עצמו שאני אוכל לשמוע בקול?

מהנשמעחברה

משתמש חדש
קניתי נגן mp3 אבל העוצמה שלו יחסית נמוכה איך אפשר להגביר את העוצמה של הנגן עצמו שאני אוכל לשמוע בקול?

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
לא קשור לפורום תיכנות.

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
זה בכל השירים או רק בשיר ספציפי
כי הגיוני שפשוט לא סגרו אותו על עוצמה נכונה של שמע

ל.ק.י

משתמש פעיל
זה לכול השירים אבל איכות של הנגן תישמע באתם

ל.ק.י

משתמש פעיל
בעצם הרמקול של הנגנים מאוד נמוך אתה יכול לשחק אתו אבל הוא לא עשוי לגבוה כי לזה יש רמקולים קטנים אז בעצם אתה קורע את רמקול לכן זה ישמעה באתם

משולם לוי

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הגדרות אקולייזר
מותאם אישית
להרים את כל הסליידים (פסים?) עד למעלה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה