התייעצות קניית רכב מכונס נכסים

אגס סברס תפוח

משתמש פעיל
יש אתר בשם כונס אונליין שיש בו רכבים יד 2 מכונסי נכסים במחירים אפסיים!
האם מומלץ/לא מומלץ לקנות מכאלו דברים?

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
דבר ראשון אם האתר הזה בעלות מנוי חודשי שתדע יש אתר בחינם בשם בידספירט עם כל המכירות שיש בכל האתרים האחרים..
עכשיו לגבי עצם השאלה אין בנושא תשובה ברורה אני את הרכב הראשון שלי קניתי מכונס ואפשר להגיד שזה ענין של מזל אם נפלת על רכב טוב הרוחת אחרת יש מצב גם שתצא בהפסד קח בחשבון גם שסוחרי רכב גם משתתפים במכרזים ואת הדגמים האיכותים בד"כ הם לוקחים כך שצריך לבדוק טוב טוב לפני שקונים שם רכב וזה חוץ מהנושא ההלכתי שלאחר מעשה התברר לי שזה לא כ"כ פשוט..
בכל מקרה אני אישית עשיתי רוח השתמשתי ברכב מעל שנה ומכרתי בכמה אלפי שקלים יותר ממה שקניתי את הרכב
רק תנסה לאתר רכבים המצב קוסמטי טוב וכמה שפחות קילומטרים
שיהיה בהצלחה

אגס סברס תפוח

משתמש פעיל
תודה גדולה על המידע!
האם זה לא מסוכן? כגון אם בעל הרכב הוא אינשי דלא מעלי, יש לו דרך להגיע אליך?
למה כולם לא עושים את זה?
אפשר לבדוק את הרכב לפני?
איזה סיכון יכול להיות אם אני מציע 15,000 על רכב 2018 100,000 ק"מ? זה וודאי יותר טוב לי מלקנות בסכום הזה 2009 200,000 ק"מ, לא כך?
באיזה תרחיש אני יכול לצאת בהפסד?
בפרט שזה רכבים שאנשים השתמשו בהם לעצמם ופתאום לקחו להם אותם, אז זה יותר אמור להיות במצב טוב, ממישהו שהחליט למכור את הרכב הישן שלו, לא?

soomsum

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
דבר ראשון אם האתר הזה בעלות מנוי חודשי שתדע יש אתר בחינם בשם בידספירט עם כל המכירות שיש בכל האתרים האחרים..
עכשיו לגבי עצם השאלה אין בנושא תשובה ברורה אני את הרכב הראשון שלי קניתי מכונס ואפשר להגיד שזה ענין של מזל אם נפלת על רכב טוב הרוחת אחרת יש מצב גם שתצא בהפסד קח בחשבון גם שסוחרי רכב גם משתתפים במכרזים ואת הדגמים האיכותים בד"כ הם לוקחים כך שצריך לבדוק טוב טוב לפני שקונים שם רכב וזה חוץ מהנושא ההלכתי שלאחר מעשה התברר לי שזה לא כ"כ פשוט..
בכל מקרה אני אישית עשיתי רוח השתמשתי ברכב מעל שנה ומכרתי בכמה אלפי שקלים יותר ממה שקניתי את הרכב
רק תנסה לאתר רכבים המצב קוסמטי טוב וכמה שפחות קילומטרים
שיהיה בהצלחה
הוא צודק, שיש שוק פימי של בעלי מגרשים וכדו' שמעודכים מראש איזה רכב טוב ואיזה לא,
למשל רכב שעמד שה בלי לזוז לפעמים יהיו לו בעיות קשות,
מה שכן שמעתי מאנשים, שניסו להציע הצעות מגוחכות על כמה רכבים, ככה שהם בטוח ירוויחו
מהסיפור גם אם יהיה תיקוים, ואז עשו רווחים יפים,

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אין מציאות חינם, בדרך כלל הרכבים הללו נמכרים במחירים אמנם פחות ממחיר השוק אבל לא רחוק משם, סוחרי רכב שולטים בתחום והם יודעים עד איזה מחיר שווה להציע, אין יותר מידי סיכוי להדיוט לתפוס את הדג הנכון במחיר נמוך, ודאי שלא במחיר 'אפסי'

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
תודה גדולה על המידע!
האם זה לא מסוכן? כגון אם בעל הרכב הוא אינשי דלא מעלי, יש לו דרך להגיע אליך?
למה כולם לא עושים את זה?
אפשר לבדוק את הרכב לפני?
איזה סיכון יכול להיות אם אני מציע 15,000 על רכב 2018 100,000 ק"מ? זה וודאי יותר טוב לי מלקנות בסכום הזה 2009 200,000 ק"מ, לא כך?
באיזה תרחיש אני יכול לצאת בהפסד?
בפרט שזה רכבים שאנשים השתמשו בהם לעצמם ופתאום לקחו להם אותם, אז זה יותר אמור להיות במצב טוב, ממישהו שהחליט למכור את הרכב הישן שלו, לא?
אני יסביר לך איך זה עובד בפועל כשאתה שם מחיר סגירה באתר זה לא אומר שאתה תזכה
המכירה מתבצעת בשיטת מכרז אונלין ששם המציע את המחיר הגבוה ביותר זוכה כל האתרים שנותנים לך כביכול לשים מחיר ולזכות זה אשליה ככה הם מחזיקים אותך כמה חודשים טובים עד שאתה מתחיל לשלם להם דמי מנוי בתקוה שבמכרז הבא תזכה ...
לכן היתי מציע לך להיכנס דרך אתר בידספירט ששם נותנים לך להשתתף בפועל במכירה שמתבצעת בשידור ושם זה השוק האמיתי ושם תראה גם את הסוחרים האמיתים שכשיש רכב טוב הם כבר דואגים לזכות בזה
בכל אופן אם אתה רוצה להגיע לרכב מכונס שם זה המקום..
מצרף לך קישור לאתר

ANK

משתמש פעיל
אני קניתי מכונס, דרך בידספיריט, וזה אכן עניין של מזל, למצוא מציאה זה קצת נדיר, זה נכון שיש המון סוחרי רכב ששולטים בשוק, לי היה סיעתא דשמיא ואכן מכרתי לאחר כמה חודשים ביותר. אבל באופן כללי,לא הייתי ממליץ להכנס לזה בלי ניסיון, או התייעצות צמודה עם מישהו שמבין. התורה חסה על ממונם של ישראל, לענ''ד יש יותר סיכון מאשר סיכוי, דוגמא קטנה , יש בעלי מגרשים שלוקחים את המצבר של הרכב ושמים במקום מצבר מת.
אני שאלתי שני דיינים שהתירו לכתחילה ברכבים שנקנו דרך חברת מימון.

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש סיכוי שהרכב הוא ממש "מת"?
והאם ישנו סיכוי להתנכלות מצד בעל הרכב?
עקרונית ברור שיש סיכוי שהרכב מת בדיוק כמו קניה ביד 2 שאם לא בדקת את הרכב יש סיכוי שיפילו אותך אבל בשונה מזה לכונס בגדול אין אינטרס להפיל אנשים הוא בסך הכל לוקח אחוזים מהמחיר שמוכרים את הרכב
בגדול אם אתה לוקח רכב מחברה אמינה וקילומטראז נמוך אין סיבה שתגלה שעקצו אותך בדכ הם גם מצינים רכבים עם תקלות מהותיות תוך כדי המכירה..
מה שכן אני אישית מכיר מישהו שקנה רכב יקר מכונס באיזה 90K וגילה לאחר מעשה שבעל הרכב לפני שהחרימו ממנו את הרכב קרע כנראה מתוך תסכול את כל המושב של הנהג שהיה עשוי מעור ככה שקח בחשבון מראש כמה אלפי שקלים ביטחון שגם אם יעלה לך תיקונים עדין תישאר ברוח..

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני שאלתי שני דיינים שהתירו לכתחילה ברכבים שנקנו דרך חברת מימון.
לא הבנתי את התשובה מי קנה דרך חברת מימון אתה או בעל הרכב הקודם?
עקרונית אין דרך לדעת ממה שידוע לי איך הבעלים הקודמים קנה את הרכב

אגס סברס תפוח

משתמש פעיל
1. אם יש לבן אדם זמן לקרוע את המושב, האם הוא לא יכול גם להרוס איכשהו את המנוע? אפי' שהוא מפסיד מזה, כיון שסכום המכירה מקוזז מסכום החוב שלו.
2. מה פרוש שסוחרי רכב שמים מצבר "מת" הם יכולים לגעת ברכב לפני שהוא יוצא למכרז? בתור מה?

ANK

משתמש פעיל
לא הבנתי את התשובה מי קנה דרך חברת מימון אתה או בעל הרכב הקודם?
עקרונית אין דרך לדעת ממה שידוע לי איך הבעלים הקודמים קנה את הרכב
כנראה שלא קנית מכונס,
ברוב המכירות מוצג בפרטים רשיון הרכב.
ושם כתוב מעוקל ע''י חברת ****** מימון. וזה אומר שהרב נקנה ע''י מימון בנקאי, שמבחינה הלכתית, לא שייך לקונה עד שלא שולם מלא הסכום, ולכן חברת המימון גובה את הרכב בחובה,
אבל שוב, כל אחד ישאל לרבותיו.

ANK

משתמש פעיל
הרכב נמצא במגרש, מי יכול להוכיח שהמצבר באמת הוחלף???
ו.... לכן המצבר מת, ריק,
ו.... המבין יבין.

למד מכל אדם

משתמש פעיל
במכרז רכבי מדינה / משטרה יש סיכון משמעותי?
לפי מה שאני רואה מצורף לכל רכב טופס בדיקה. אפשר לסמוך עליו?

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני רואה ב "כונס אונליין" רכבים במחיר נמוך משמועתי מהשוק האם זה אמיתי, או שבת'כלס אין שם מציאות טובים? בכמה זה נמוך בד"כ ממחיר השוק?
ואם באמת יש רכב שמחירו נמוך משמועתי מהשוק, מה בעצם הסיכון, ולמה לא לקנות לכתחילה משם?
אני מדבר על קניה לצורך שימוש אישי, ולא לעשיית רווח כלכלי.

ANK

משתמש פעיל
ראשית, מציע לך להכנס לאתר ''בידספירט'',
אז ככה, לשימוש אישי בהחלט אפשר למצוא יותר זול, אבל, וכאן האבל הגדול, אתה חייב להבין ברכבים משום שאין לך אפשרות לבדוק את מצבו המכני של הרכב, ולכן אל תעשה את זה לבד ללא התייעצות עם אדם שמבין בעניין,
אם כן, יש יתרונות ויש חסרונות והתורה חסה על ממונם של ישראל, אם יש לך משהו ספציפי אשמח לעזור לך, ללא תשלום כמובן. בהצלחה

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
במכרז רכבי מדינה / משטרה יש סיכון משמעותי?
לפי מה שאני רואה מצורף לכל רכב טופס בדיקה. אפשר לסמוך עליו?
אצלנו בצשפחה יש מישהו שקונה רק במכרזים האלו ומוצא מציאות מאד טובות אבל צריך להבין ברכבים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה