רכבים סוכנות רכב ומימון. כדאי?

אלי7 א

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אנחנו מעונינים לקנות רכב יד שניה דרך סוכנות רכבים במימון מלא.
יש מגוון סוכנויות, מצאנו רכב בסוכנות 'קארוויז' הבנתי שזה סוכנות ששיכת למימון ישיר.
האמת שאני לא מכיר את התחום בכלל ולא יודע האם יש סיכון ברכב מסוכנות, והאם יכול להיות סעיפים במימון שאני יתחרט עליהם בסוף.
נשמר לשמוע מנסיונכם האם מימון וסוכנות זה תעשיה אמינה, וספציפית על 'קארוויז' ומימון ישיר
תודה רבה

חובב מוזיקה מושבע

משתמש מקצוען
מניסיון
סוכנות זה התעשייה שיכולה להיות הכי לא אמינה בעליל
ומצד שני יש כאלה (ולא הרבה) שהם מאוד אמינים
פשוט לשאול חוות דעת על סוכנות ספציפית האם היא אמינה
ולגבי מימון כך בחשבון שהריביות בשמים, תעשה רק סימולטור
כדי לקבל הלוואה ממימון ישיר ותראה כמה אתה משלם ועוד על רכב שיורד הערך מהרגע הראשון ורק הולך ופוחת
(ולגבי קארוייז זה לא סוכנות ספציפית היא מאגדת שם אינספור סוכנויות כך שאי אפשר לדעת מה אמין)

אלי7 א

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

POKER

משתמש פעיל
עריכה תורנית
עימוד ספרים
ולגבי מימון כך בחשבון שהריביות בשמים,
נקודה קטנה שאנשים לעיתים לא יודעים או לא שמים לב:
למי שאין נכסים המרוויחים (דירה וכדו' שהערך שלהם עולה עם הזמן) לא יכול לחתום על היתר עסקה.
כדאי לשאול מו"צ שבקי בהלכות ריבית לפני שחותמים על חוזה בשביל להינצל מאיסור ריבית.

מקורי!

משתמש פעיל
האם הסוכנות freesbe אמינה?
אשמח מאד למידע
אני ממש לפני רכישה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה