התייעצות קניית רכב בליסינג, בעד או נגד

לכתחילה אריבער

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
שלום רב אני רוצה לקנות רכב בליסינג
אשמח לדעת מה התהליך הבירקורטי והאם זה מומלץ או לא
ומה צריך בשביל זה

chaia

משתמש מקצוען
צריך לקחת בחשבון שיכול להיות שהרכב היה רכב חברה של מישהו או רכב שבא מהשכרה ולכן חייבים לבדוק טוב טוב את המצב של הרכב.
יש חברות שנותנות שירות תיקונים בשנה הראשונה של הליסינג.

ראובן 23

משתמש מקצוען

לכתחילה אריבער

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
צריך לקחת בחשבון שיכול להיות שהרכב היה רכב חברה של מישהו או רכב שבא מהשכרה ולכן חייבים לבדוק טוב טוב את המצב של הרכב.
יש חברות שנותנות שירות תיקונים בשנה הראשונה של הליסינג.
כן אבל בעיקרון מעניין אותלי איך הדבר הזה עובד
כמה כסף אני צריך לשלם על כך מראש?
לפני שאני נכנס לעצם המו"מ של זה מעניין אותי מה אני צריך בשביל זה, וכמו כן האם יש להם בעיה עם נהגים חדשים?

chaia

משתמש מקצוען
כן אבל בעיקרון מעניין אותלי איך הדבר הזה עובד
כמה כסף אני צריך לשלם על כך מראש?
לפני שאני נכנס לעצם המו"מ של זה מעניין אותי מה אני צריך בשביל זה, וכמו כן האם יש להם בעיה עם נהגים חדשים?
לגבי התשלום מראש והתשלום החודשי זה הכל ענין של משא ומתן בהתאם לסוג הרכב.
אתה הולך לכמה סוכנויות רכב ומקבל הצעות ואז אתה מתחיל לנהל משא ומתן של הוא הציע לי ככה כמה אתה יכול...

לכתחילה אריבער

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
לגבי התשלום מראש והתשלום החודשי זה הכל ענין של משא ומתן בהתאם לסוג הרכב.
אתה הולך לכמה סוכנויות רכב ומקבל הצעות ואז אתה מתחיל לנהל משא ומתן של הוא הציע לי ככה כמה אתה יכול...
צריך לשלם על כך כסף מראש או שזה בעצם כמו שכירות?

ראובן 23

משתמש מקצוען

ראובן 23

משתמש מקצוען
לגבי האם זה שווה או לא ביד ראשונה זה יוצא לך ירידת ערך של 20000 אלף בשנה בערך שזה המון כסף 60000 אלף בכל התקופה קח בחשבון ברכב שהוא כבר בן 5 הירידת ערך היא רק 7 אלף שנתי בערך
לגבי יד 2 עדיף ללכת אם מישהו שכבר קנה כמה פעמים ביד 2 ויודע לבדוק אם המוכר אמין ולעשות בדיקת מכון מאשר ללכת לליסנג שלוקחים קופון לא קטן אל תשכח הם באו להתפרנס ואתה משלם טוב טוב על הספא והקפה בפגישה אם האיש מכירות שאין לך את זה ברכב מאדם פרטי

לכתחילה אריבער

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
לגבי האם זה שווה או לא ביד ראשונה זה יוצא לך ירידת ערך של 20000 אלף בשנה בערך שזה המון כסף 60000 אלף בכל התקופה קח בחשבון ברכב שהוא כבר בן 5 הירידת ערך היא רק 7 אלף שנתי בערך
לגבי יד 2 עדיף ללכת אם מישהו שכבר קנה כמה פעמים ביד 2 ויודע לבדוק אם המוכר אמין ולעשות בדיקת מכון מאשר ללכת לליסנג שלוקחים קופון לא קטן אל תשכח הם באו להתפרנס ואתה משלם טוב טוב על הספא והקפה בפגישה אם האיש מכירות שאין לך את זה ברכב מאדם פרטי
בכל מקרה כמה זמן ההתחייבות לליסינג
וכמה אני צריך לשלם לחודש ומה קורה באם בסוף אני מחליט שאני רוצה לקנות רכב בעצמי ואני לא צריך את הליסינג שלהם?
ועיקר העקרים כמה עלי לשלם בחודש?

ראובן 23

משתמש מקצוען
בכל מקרה כמה זמן ההתחייבות לליסינג
וכמה אני צריך לשלם לחודש ומה קורה באם בסוף אני מחליט שאני רוצה לקנות רכב בעצמי ואני לא צריך את הליסינג שלהם?
ועיקר העקרים כמה עלי לשלם בחודש?
התחיבות היא סתם ככה 3 שנים
בחודש צריך לשלם 800 לרכב פיצפון 1600 לרכב סטנדרטי ו2200 בערך לרכב מנהלים/ג'יפ

chaia

משתמש מקצוען
התחיבות היא סתם ככה 3 שנים
בחודש צריך לשלם 800 לרכב פיצפון 1600 לרכב סטנדרטי ו2200 בערך לרכב מנהלים/ג'יפ
ההתחייבות היא בד"כ ל3 שנים.
על הסכום החודשי אפשר להתמקח כי יש כאלו שמשלמים פחות מ1000 לרכב סטנדרטי.
וגם הסכום החודשי תלוי אם זה רכב חדש או יד 2.
בנושא של התשלומים וההחזרים מה ממשנה את התמונה זה יכולת ההתמקחות שלכם.

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
אין כזה דבר לקנות רכב בליסינג ! זה פשוט מונח לא נכון.

אפשר לחכור רכב וזה נקרא ליסינג, בליסינג יש כמה וכמה אופציות לעסקאות,
ליסינג תפעולי - עסקה הכוללת הכל חוץ מדלק.
ליסינג פרטי - עסקה הכוללת תשלום רק על עלות הרכב בלי ביטוחים וכו' בליסינג פרטי אפשר להוסיף חבילת תפעול ולקבל קצת פחות ממה שמקבלים בליסינג תפעולי.
ליסינג מימוני - עסקה הכוללת תשלום רק על הרכב כאשר אתה מתחייב מראש לקנות את הרכב בסוף התקופה.

רכב קונים בכסף, איך מביאים את הכסף ? או מהבלטות או בהלוואה בנקאית או חוץ בנקאית או במימון סוכנות הרכב.

לכתחילה אריבער

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
אין כזה דבר לקנות רכב בליסינג ! זה פשוט מונח לא נכון.

אפשר לחכור רכב וזה נקרא ליסינג, בליסינג יש כמה וכמה אופציות לעסקאות,
ליסינג תפעולי - עסקה הכוללת הכל חוץ מדלק.
ליסינג פרטי - עסקה הכוללת תשלום רק על עלות הרכב בלי ביטוחים וכו' בליסינג פרטי אפשר להוסיף חבילת תפעול ולקבל קצת פחות ממה שמקבלים בליסינג תפעולי.
ליסינג מימוני - עסקה הכוללת תשלום רק על הרכב כאשר אתה מתחייב מראש לקנות את הרכב בסוף התקופה.

רכב קונים בכסף, איך מביאים את הכסף ? או מהבלטות או בהלוואה בנקאית או חוץ בנקאית או במימון סוכנות הרכב.
ווא תודה על הפירוט הנפלא הזה
בכל מקרה כמה זה ליסינג תפעולי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה