קניית דומיין

member

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
איפה מומלץ לקנות דומיין ישראלי?
האם זה משנה אצל מי קונים? (מבחינת שרות/ תמיכה/ פתרון בעיות וכו')
או פשוט לבחור את המקום הכי זול?

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
האם אתה מדבר על דומיין ישראלי?

member

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
מומלץ לקנות אצל livedns. שם הכי נוח לטפל בדומיין לאחר הרכישה.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אני תמיד קונה שם

רק עיצוב

משתמש פעיל
קניתי פעם ב https://www.box.co.il/
ולא היו לי בעיות, הם היו הכי זולים
אולי כדאי לבדוק, על אף שאני לא מומחה בתחום ולא כ"כ מתעסק עם זה בכדי לדעת אם יש קשיים בניהול וכדו'

member

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י רק עיצוב;1062465:
קניתי פעם ב https://www.box.co.il/
ולא היו לי בעיות, הם היו הכי זולים
אולי כדאי לבדוק, על אף שאני לא מומחה בתחום ולא כ"כ מתעסק עם זה בכדי לדעת אם יש קשיים בניהול וכדו'

גם אני מצאתי שהם הכי זולים, ובכל זאת חששתי לקנות אצלם כי מי יודע איך יהיה הטיפול בדומיין אחר כך.

האם הם עוזרים במקרה של בעיות?
אם האחסון הוא לא אצלם, אפשר בקלות להפנות את הדומיין לאחסון?

Shia - אתה המלצת על livedns ומצד שני גם צלצלת להודעה של "רק עיצוב", זה אומר שאתה ממליץ גם על box?

ועוד משהו, אם אני קונה דומיין בחברה מסוימת ואחרי שנה אני רוצה להעביר את הדומיין לחברה אחרת- במה זה כרוך?

תודה לכל העונים!

דינקיס

משתמש פעיל
D I G I T A L
LiveDNS הכי טובים בארץ בתחום הדומיינים. ממשק טוב עם שירות מקצועי (לא מכיר את שאר הפעילויות שלהם).

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
צריך להבהיר משהו. כשמדברים על רישום דומיין, לא ממש רלבנטי לדבר על "שירות לקוחות" או "איכות", בסופו של דבר מדובר בסך הכל בשירות רישום.

זה לא איכסון, שיש הבדלים במהירות, באיכות ויש צורך במענה אנושי במקרים של תמיכה או תקלות.

ההבדל העיקרי בין רשם אחד לאחר, הוא הפאנל ניהול...

זו הסיבה שצלצלתי תודה, כי למרות שכל הדומיינים הישראליים שלי נמצאים בlivedns, עדיין נחמד לגלות שיש רשם שרושם בכמעט חצי מחיר. לא מן הנמנע שאנסה את זה בהזדמנות...

member

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י Shia;1062770:
צריך להבהיר משהו. כשמדברים על רישום דומיין, לא ממש רלבנטי לדבר על "שירות לקוחות" או "איכות", בסופו של דבר מדובר בסך הכל בשירות רישום.

זה לא איכסון, שיש הבדלים במהירות, באיכות ויש צורך במענה אנושי במקרים של תמיכה או תקלות.

ההבדל העיקרי בין רשם אחד לאחר, הוא הפאנל ניהול...

זו הסיבה שצלצלתי תודה, כי למרות שכל הדומיינים הישראליים שלי נמצאים בlivedns, עדיין נחמד לגלות שיש רשם שרושם בכמעט חצי מחיר. לא מן הנמנע שאנסה את זה בהזדמנות...

אם האחסון נמצא על שרת של חברה אחת, והדומיין נקנה מרשם של חברה אחרת- האם יש צורך בפאנל ניהול של הדומיין? לא מספיק פאנל הניהול של חברת האחסון?

ומי בעצם אמור להפנות את הדומיין לאחסון?

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
ברוב המקרים מגדירים בניהול הדומיין את כתובות הnameserver של האיכסון
ואז את כל ניהול הdns אכן עושים בחשבון האיכסון.
אבל לא בהכרח.
ישנם מצבים שבהם מסיבות שונות יש העדפה לנהל את הdns אצל רשם הדומיין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה