טימו קניות מוצלחות מהאתר TEMU קישורים רק מנסיון! אין להתדיין כלל!

נפטון

משתמש פעיל
התכונתי לקישור על מוצרים!
ואם אכן נגמר כמו שזה נראה אז כללי האשכול לא רלוונטיים
  • ניתן להעלות קישור שיווקי, אך חובה לציין גילוי נאות בהודעה - ק"ש.
  • שימו לב, ק"ש ללא גילוי נאות, או קישורים שלא מניסיון אישי יגרמו לחסימה מהאשכול.
ואין אינטרס כ"כ לאנשים להעלות קישורים שהזמינו וחבל.
אני לא חושב שהיה אי פעם לטימו קישורים שיווקיים על מוצרים זה תמיד היה על הבאת משתמשים חדשים, אחד מהדרכים לגייס משתמשים חדשים הוא על ידי קישור שיווקי למוצר שדרכו המשתמש אחר כך נרשם, כך להבנתי

אבי 15

משתמש פעיל
אני לא חושב שהיה אי פעם לטימו קישורים שיווקיים על מוצרים זה תמיד היה על הבאת משתמשים חדשים, אחד מהדרכים לגייס משתמשים חדשים הוא על ידי קישור שיווקי למוצר שדרכו המשתמש אחר כך נרשם, כך להבנתי
האמת שאתה צודק לכאורה אך לא מובן מה זה כללי האשכול על ק"ש.
אגב אני בדקתי ולגבי אלי אקספרס טוענים שגם כבר אין קישור על מוצרים. מענין

בתיה | אוטומטיגו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
איך עושים את זה?

אבי 15

משתמש פעיל
יש את קאשדו שזה גם מקבלים כסף דרך תוכנית שותפים וגם כל קניה שעוברת דרכם מקבלים החזר כספי
יש תוסף שלהם שכל פעם מקפיץ לך את קניה דרך קאשדו.
לכאורה זה מקביל לשותפים של טימו ולא או זה או זה.
הקישור להרשמה לקאשדו זה https://cashdo.co.il/?ref=2bJXTL

B&B

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש את קאשדו שזה גם מקבלים כסף דרך תוכנית שותפים וגם כל קניה שעוברת דרכם מקבלים החזר כספי
יש תוסף שלהם שכל פעם מקפיץ לך את קניה דרך קאשדו.
לכאורה זה מקביל לשותפים של טימו ולא או זה או זה.
הקישור להרשמה לקאשדו זה https://cashdo.co.il/?ref=2bJXTL
לא מקבלים כסף מקאשדו אם משתמשים עם קופון...

אבי 15

משתמש פעיל
ראיתי שהם כותבים את זה ונסיתי להבין מה הכוונה קופון, בקיצור מתי אני מקבל מקאשדו ומתי לא?

אבי 15

משתמש פעיל
ראיתי שהם כותבים את זה ונסיתי להבין מה הכוונה קופון, בקיצור מתי אני מקבל מקאשדו ומתי לא?

Professional1194

משתמש רשום
יש אפשרות בטמו להזמין עם קופון של 20 אחוז הנחה שמבקשים מהם בצ'אט
וכשמשתמשים בקופון לא מקבלים את ההחזר לקאשדו

לוטוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מאיזה סכום צריך לשלם מכס?

jump

משתמש פעיל
מאיזה סכום נציג הוריד לכם את הגבלת הסכום המינימלי למשלוח?
לי הנציג בצ'אט לא הסכים

RLY

משתמש חדש
אני הזמנתי עכשיו-ממש מרוצה
רק צריך לשים לב לסמן אפשרות למשלוח עד הבית ולא לסניף דואר,שכמעט פספסתי את זה
הגיע אלי עד הבית פשוט כיף

Professional1194

משתמש רשום
אני הזמנתי עכשיו-ממש מרוצה
רק צריך לשים לב לסמן אפשרות למשלוח עד הבית ולא לסניף דואר,שכמעט פספסתי את זה
הגיע אלי עד הבית פשוט כיף
מעניין אותי באיזה תאריך הזמנת?
פשוט אני הזמנתי לפני חודש+ ועדיין לא הגיע לי הזמנה

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מי הזמינה חצאית או שמלה יפה?
לנשים
הזמנתי הרבה דברים משם, לנשים ונערות. אם יהיה ביקוש אשמח להעלות קישורים. אבל אני לא יודעת אם ראוי להעלות באשכול הזה קישורים לבגדי נשים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה