אלי-אקספרס ~~ קניות מוצלחות!! המלצות מנסיון אישי בלבד! ~~

אנציקלופדיה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
מחפשת קישור רק לפרווה החומה ששמים לכובע של המעיל, תודה.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
זה קיים באפליקציה כבר לפחות חצי שנה
השארתי שם לפחות 100 דולר מחולק להמון פעמים שתי דולר...
חלק מהדברים מדהימים וחלק פחות
צריך לקחת בחשבון שזה מגיע בשילוח של צ'יטה מה שיכול להיות נורא מעצבן
אני אנסה להעלות קישורים דווקא כן מנסיון. הניסיון מתייחס למוצר ולא למוכר, לפי ההיצע העכשווי.

כל מה שאני מעלה עולה כרגע 1.79 דולר

זה מאה חתיכות של ספוג הפלא

הזמנתי כבר פעמיים, זה כמות הזוייה. הם לא איכותיים כ"כ כי הם מתפרקים יחסית בקלות אבל לגמרי עושים את העבודה. אחד השווים!
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! US $1.79 86%OFF | 100pcs/Lot Magic Sponge Eraser White Melamine Sponge for Dishwashing Kitchen Bathroom Office Cleaner Cleaning Tools 100*60*20mm

חמישיית גרבי כותנה לתינוק עם נגד החלקה
יושבים טוב תפוסים חזק.
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! US $1.79 86%OFF | 6 Pairs/Lot Cotton Baby Anti-slip Boat Socks For Boys Girls Low Cut Floor Kids Toddler Sock With Rubber Grips For 0-1Years

כינורמשחק. מגיע ארוז יפה בקרטון עם מיתר להחלפה. בגודל בערך 30 ס"מ
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! US $1.79 87%OFF | 35cm Children Guitar Toy Can Be Used To Play Elementary Instruments With Paddles Simulating Yukrili Music Toys

מחזיק מוצץ יפה, ממש תכשיט
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! US $1.79 78%OFF | 1 Pcs Baby Pacifier Chain Rope Creative Silicone Molar Anti-Drop Pacifier-Chain Household Anti-Loss Pacifier-Clip Safety
https://a.aliexpress.com/_mrKiAc M

כל המוצרים מנסיון
אם הקישורים לתועלת אני יכולה לחפש עוד

@GRN תיידעי אותי בבקשה אם הקישורים נפתחים ואם המחיר הנמוך נשמר

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

פלוניתאלמונית

משתמש רשום
משתפת בסט סריג מושלם שהגיע לי ביום שישי האחרון
סט מטורף!! צנוע וזול! -(150 ש"ח -יש אפשרות לקנות רק את החולצה לבד או רק את החצאית לבד)
צפה בקובץ המצורף 1514606
צפה בקובץ המצורף 1514611
באיזה אורך בערך החצאית מידי/מקס קצת אחרי הברך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה