אלי-אקספרס ~~ קניות מוצלחות!! המלצות מנסיון אישי בלבד! ~~

נמנמת

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הי, מחפשת מגן זכוכית לנייד גלאקסי s23
ומתלים לחדרי אמבטיה (מאחורי הדלת)

מרחבים

משתמש מקצוען
א
גיימבוי 500 משחקים
רק 14 שקלים!!
דיל מוגבל!!
נטען (בטריה כמו של טלפון כשר)
מוצר של choice - משלוח מהיר
משלוח חינם בקניה מעל 38 שקל ממוצרי choice
צפה בקובץ המצורף 1545249
אני לא ככ מבינה איך זה עובד.
תוכלי להסביר לי?
נכנסתי לדף של CHOICE
בחרתי איזה 5 מוצרים שווים במחיר מצחיק
ועוד משו שלא מצאתי שם מצאתי באתר עצמו וכתוב לי שהמשלוח חינם בקניית 3 מוצרים של CHOICE.
הבעיה היא שאני לא יודעת איך מאחדים בין 2 סלי הקניות. זה כאילו לא נכנס לי לסל הרגיל...

A052

משתמש סופר מקצוען
זה אכן לא ניתן לאיחוד, בעמ' הזה ורק בו מ3 מוצרים זה משלוח חינם, ולא קשור לשאר האתר.

מרחבים

משתמש מקצוען
זה אכן לא ניתן לאיחוד, בעמ' הזה ורק בו מ3 מוצרים זה משלוח חינם, ולא קשור לשאר האתר.
אז מה הכוונה לזה:
גיימבוי 500 משחקים
רק 14 שקלים!!
דיל מוגבל!!
נטען (בטריה כמו של טלפון כשר)
מוצר של choice - משלוח מהיר
משלוח חינם בקניה מעל 38 שקל ממוצרי choice

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
תודה ! הזמנתי בזכותך :]
עוד שאלה אם אפשר , איך אני יודעת שהמוצר הגיע ? מה הם כותבים במייל ?איך אני יודעת לאן? [פעם חברה אמרה לי שאם לא מגיבים למייל מסוים שלהם הם יכולים לשלוח לי את ההזמנה גם לסוף העולם ... ]

עוד יומיים שלוש תכנסי להזמנות שלך באתר, תלחצי על מעקב אחר ההזמנה, שם את רואה את החבילה מתקדמת ממקום למקום, בנוסף בצד יופיע לך מספר מעקב, איתו את יכולה לעקוב מידי פעם איפה החבילה, תעתיקי אותו לכאן - https://packageradar.com/courier/j-net/tracking
אמור להגיע אליך מייל לבחירת נקודת איסוף שנוחה לך, אם לא תבחרי מקום נקודת איסוף - זה לא יגיע לך לסוף העולם, זה יגיע לך למקום ראשי בעיר שלך.

יכול להתאילם לילדה בת 9?

המספר מעקב מתחיל בAE?
א"כ זה דרך ציטה, את יכולה לראות באתר שלהם לאן זה שויך או לחכות שזה יגיע ותולי לראות גם באלי אקספרס

לפי הצילום שצירפת זה בסה"כ בדרך לארץ עדיין לא הגיעה.
וכנראה שזה חברת צ'יטה. והם שולחים הודעות הרבה לפני שהחבילה מגיעה לארץ.
אז אפשר להירגע ולחכות בסבלנות😉😉😉

אשמח מאוד מאוד לקישורים לאביזרים מעניינים להפעלות ספורט בגנים ובבתי ספר.

הי, מחפשת מגן זכוכית לנייד גלאקסי s23
ומתלים לחדרי אמבטיה (מאחורי הדלת)
אנא משתמשים יקרים, תשמרו על הסדר בפורום, הוא לטובת כולם.
שאלות באשכול המתאים. בקשות קישורים באשכול המתאים. קישורים ללא ניסיון באשכול המתאים. ובאשכול הזה רק קישורים מניסיון, כפי שכתוב בכותרת שלו.
ניתן לאתר בקלות את האשכול המתאים ע"י לחיצה על המקדם הכתום 'אלי אקספרס' שמסנן רק אשכולות עם מקדם כזה, בדרך כלל האשכולות המבוקשים נמצאים בתחילת הרשימה.
1706128519849.png

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
אנא משתמשים יקרים, תשמרו על הסדר בפורום, הוא לטובת כולם.
שאלות באשכול המתאים. בקשות קישורים באשכול המתאים. קישורים ללא ניסיון באשכול המתאים. ובאשכול הזה רק קישורים מניסיון, כפי שכתוב בכותרת שלו.
ניתן לאתר בקלות את האשכול המתאים ע"י לחיצה על המקדם הכתום 'אלי אקספרס' שמסנן רק אשכולות עם מקדם כזה, בדרך כלל האשכולות המבוקשים נמצאים בתחילת הרשימה.
צפה בקובץ המצורף 1559344
אני כבר התייאשתי מלהאיר ולהעיר....

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
קיבלתי המלצה עכשיו מלקוחה, על שמלה לתחפושת בובה/ כפרייה: [ק.ש.]
₪35.22 [משלוח 7.65 או חינם בצ'ויס]
מצטטת אותה:

ממש מתוקה וטובה!!
שרוולים טיפלה רחבים
והבד הלבן קצת בוהק/ זוהר

אבל נראית מאד טוב כשלובשים אותה...

והיא גם שלחה לי תמונה :)
SAM_3662.JPG

נערך לאחרונה ב:

אבן גזר

משתמש פעיל
זה קיים באפליקציה כבר לפחות חצי שנה
השארתי שם לפחות 100 דולר מחולק להמון פעמים שתי דולר...
חלק מהדברים מדהימים וחלק פחות
צריך לקחת בחשבון שזה מגיע בשילוח של צ'יטה מה שיכול להיות נורא מעצבן
אני אנסה להעלות קישורים דווקא כן מנסיון. הניסיון מתייחס למוצר ולא למוכר, לפי ההיצע העכשווי.

כל מה שאני מעלה עולה כרגע 1.79 דולר

זה מאה חתיכות של ספוג הפלא

הזמנתי כבר פעמיים, זה כמות הזוייה. הם לא איכותיים כ"כ כי הם מתפרקים יחסית בקלות אבל לגמרי עושים את העבודה. אחד השווים!
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! US $1.79 86%OFF | 100pcs/Lot Magic Sponge Eraser White Melamine Sponge for Dishwashing Kitchen Bathroom Office Cleaner Cleaning Tools 100*60*20mm

חמישיית גרבי כותנה לתינוק עם נגד החלקה
יושבים טוב תפוסים חזק.
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! US $1.79 86%OFF | 6 Pairs/Lot Cotton Baby Anti-slip Boat Socks For Boys Girls Low Cut Floor Kids Toddler Sock With Rubber Grips For 0-1Years

כינורמשחק. מגיע ארוז יפה בקרטון עם מיתר להחלפה. בגודל בערך 30 ס"מ
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! US $1.79 87%OFF | 35cm Children Guitar Toy Can Be Used To Play Elementary Instruments With Paddles Simulating Yukrili Music Toys

מחזיק מוצץ יפה, ממש תכשיט
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! US $1.79 78%OFF | 1 Pcs Baby Pacifier Chain Rope Creative Silicone Molar Anti-Drop Pacifier-Chain Household Anti-Loss Pacifier-Clip Safety
https://a.aliexpress.com/_mrKiAc M

כל המוצרים מנסיון
אם הקישורים לתועלת אני יכולה לחפש עוד

@GRN תיידעי אותי בבקשה אם הקישורים נפתחים ואם המחיר הנמוך נשמר
איך הצלחת להוציא קישורים מעמוד המבצעים הזה, ושישארו באותו המחיר?

ali-li

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

חרדים

משתמש חדש
זה קיים באפליקציה כבר לפחות חצי שנה
השארתי שם לפחות 100 דולר מחולק להמון פעמים שתי דולר...
חלק מהדברים מדהימים וחלק פחות
צריך לקחת בחשבון שזה מגיע בשילוח של צ'יטה מה שיכול להיות נורא מעצבן
אני אנסה להעלות קישורים דווקא כן מנסיון. הניסיון מתייחס למוצר ולא למוכר, לפי ההיצע העכשווי.

כל מה שאני מעלה עולה כרגע 1.79 דולר

זה מאה חתיכות של ספוג הפלא

הזמנתי כבר פעמיים, זה כמות הזוייה. הם לא איכותיים כ"כ כי הם מתפרקים יחסית בקלות אבל לגמרי עושים את העבודה. אחד השווים!
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! US $1.79 86%OFF | 100pcs/Lot Magic Sponge Eraser White Melamine Sponge for Dishwashing Kitchen Bathroom Office Cleaner Cleaning Tools 100*60*20mm

חמישיית גרבי כותנה לתינוק עם נגד החלקה
יושבים טוב תפוסים חזק.
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! US $1.79 86%OFF | 6 Pairs/Lot Cotton Baby Anti-slip Boat Socks For Boys Girls Low Cut Floor Kids Toddler Sock With Rubber Grips For 0-1Years

כינורמשחק. מגיע ארוז יפה בקרטון עם מיתר להחלפה. בגודל בערך 30 ס"מ
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! US $1.79 87%OFF | 35cm Children Guitar Toy Can Be Used To Play Elementary Instruments With Paddles Simulating Yukrili Music Toys

מחזיק מוצץ יפה, ממש תכשיט
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! US $1.79 78%OFF | 1 Pcs Baby Pacifier Chain Rope Creative Silicone Molar Anti-Drop Pacifier-Chain Household Anti-Loss Pacifier-Clip Safety
https://a.aliexpress.com/_mrKiAc M

כל המוצרים מנסיון
אם הקישורים לתועלת אני יכולה לחפש עוד

@GRN תיידעי אותי בבקשה אם הקישורים נפתחים ואם המחיר הנמוך נשמר
איך יודעים אם המשלוח מגיע לצ'יטה או לדואר ישראל ?
אפשר לראות את זה בהזמנה?

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
איך יודעים אם המשלוח מגיע לצ'יטה או לדואר ישראל ?
אפשר לראות את זה בהזמנה?
לא,
רק אחרי שהמוצר נשלח ויש מספר מעקב (לפעמים גם אז לא אלא רק כשזה יוצא מסין ואז מספר המעקב מתעדכן (למשל כשמאחדים חבילות וכו)

חרדים

משתמש חדש
לא,
רק אחרי שהמוצר נשלח ויש מספר מעקב (לפעמים גם אז לא אלא רק כשזה יוצא מסין ואז מספר המעקב מתעדכן (למשל כשמאחדים חבילות וכו)
יש לי דרך להימנע מהזמנות דרך צ'יטה? ולהזמין רק דרך אלו שעובדים עם דואר ישראל?
זה פשוט סיוט איתם !!!
כל דבר מגיע למקום אחר ויוצא שאני עובד אצלם ורץ ממקום למקום ...ואז לא חסכתי זמן ולא כלום!

חיהחנה

משתמש פעיל
יש מישהו שהזמין טפט לקיר לחדר שינה , סגנון כזה מובלט , בהיר
מחפשת עם דבק ובגליל יותר גדול ממטר .
@פנינה ריימונד אודה לעזרתך
עדיף מניסיון
תודה

איך הטפט? קשה לשים אותו? איך בוחרים מידות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלח

א לְדָוִד אוֹדְךָ בְכָל לִבִּי נֶגֶד אֱלֹהִים אֲזַמְּרֶךָּ:ב אֶשְׁתַּחֲוֶה אֶל הֵיכַל קָדְשְׁךָ וְאוֹדֶה אֶת שְׁמֶךָ עַל חַסְדְּךָ וְעַל אֲמִתֶּךָ כִּי הִגְדַּלְתָּ עַל כָּל שִׁמְךָ אִמְרָתֶךָ:ג בְּיוֹם קָרָאתִי וַתַּעֲנֵנִי תַּרְהִבֵנִי בְנַפְשִׁי עֹז:ד יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַלְכֵי אָרֶץ כִּי שָׁמְעוּ אִמְרֵי פִיךָ:ה וְיָשִׁירוּ בְּדַרְכֵי יְהוָה כִּי גָדוֹל כְּבוֹד יְהוָה:ו כִּי רָם יְהוָה וְשָׁפָל יִרְאֶה וְגָבֹהַּ מִמֶּרְחָק יְיֵדָע:ז אִם אֵלֵךְ בְּקֶרֶב צָרָה תְּחַיֵּנִי עַל אַף אֹיְבַי תִּשְׁלַח יָדֶךָ וְתוֹשִׁיעֵנִי יְמִינֶךָ:ח יְהוָה יִגְמֹר בַּעֲדִי יְהוָה חַסְדְּךָ לְעוֹלָם מַעֲשֵׂי יָדֶיךָ אַל תֶּרֶף:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה