קניות מוצלחות ברשת! כנסו,שתפו ותזכו למצוות!

מצב
הנושא נעול.

100%

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אייליינר ממש טוב בפחות מדולר. משתמשת כבר חודשיים יום יום ומרוצה מאד.

סיכות מתוקות וחזקות לילדות

טלפון נייד קטן בגודל כרטיס אשראי. ניתן להפוך אותו לתומך כשר. טוב שיהיה בבית לגיבוי. שימו לב לבקש מהמוכר תמיכה עברית והדפס עברית על המקשים. (אם אתם רוצים תומך כשר תזמינו דוקא מהמוכר הזה, אפילו שיש קצת יותר זולים. את שאר הדגמים לא תמיד אפשר להכשיר)

סינר לגילוח - ונגמרו המריבות בערב שבת מי לכלך את הכיור :)

מסקרה לא מדהימה אבל בארץ מוכרים כזאת ב35 שקל. בשביל דולר היא בסדר גמור. לי היא לא עשתה רגישות או גירוד או משהו, אבל אני לא רגישה לדברים כאלה.

צמיד הלו קיטי מהמם שנראה מיליון דולר אבל עולה הרבה פחות

עניבות מעולות לגברים בשלושה דולר. הזמנתי כבר ארבע כאלו, הן מצוינות. בארץ אפשר למכור אותן בשקט ב70שח...

חולצות מתוקות לאחים. החולצה של האח גדול טיפה סינטטית. של הקטן ממש נעימה וטובה.

שעון פשוט לילדים. קניתי לאחיין. הצליח לכוון אותו בקלות והוא משתמש בו כבר חודש.

מדבקות מעוצבות לצנצנות. הזמנתי איתן לורד לבן שכותב על שחור, ויצא מעולה. מניחה שעם טיפה מים זה ירד, והמדבקה תהיה רב פעמית.

מגבת לילדים עם כובע לא יפה במיוחד אבל שימושית וזולה.

צווארון לחולצה - חתיכי ושימושי נורא. חרשתי עליו כל החורף. שמעתי שבארץ בריכוזים חרדיים מוכרים אותו ב120 שקלים בלי להתבייש.

אם גם אתם מניחים את הסקוטש בכיור בתוך הקופסה הקטנה הזאת, שתמיד - אבל תמיד - ואקום אחד שלה לא עובד והשני כן, ואז כל החיים היא תלויה באופסייד וצוברת לכלוך - זה הפתרון

עכבר מעולה!! משתמשת כבר 3 חודשים ומרוצה מאד. הגיע ממש מהר.

חוט ראפיה ארוך ומצוין

חותכנים לעוגיות בצורת הלו קיטי ופו

בגד מתוק לתינוקת. האיכות של הבד בסדר גמור. לא זוכרת לגבי המידה.

קסם, העניבות שהמלצת פה טובות? איכותיות? עבה/דק? מתאים לבחורי ישיבה?

CS Design

עיצוב | מיתוג | בניית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L

הכיסוי לידית של העגלה מתאים לכל עגלה? או שזה דווקא ליויו

מחפשת לעגלת מאמאס אנד פאפס גם לידית וגם לפגוש
אשמח לקישורים.

estiesti

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
נערך לאחרונה ב:

zipi1000

משתמש מקצוען
הכיסוי לידית של העגלה מתאים לכל עגלה? או שזה דווקא ליויו

מחפשת לעגלת מאמאס אנד פאפס גם לידית וגם לפגוש
אשמח לקישורים.
אני הזמנתי ממוכר זה למאמאס אנד פאפאס פעמיים
אחד הגיע והיה מעולה לידית והשני היה מצוין לפגוש

סטודיו מנטה

מיתוג, פרסום וקידום עסקים צומחים
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
קסם, העניבות שהמלצת פה טובות? איכותיות? עבה/דק? מתאים לבחורי ישיבה?
לדעתי כן. הזמנתי ארבע דגמים, כולם סולידיים. האיכות מצוינת. הרוחב סטנדרטי לחלוטין. (בהחלט לא דק מידי)
משתמש חודשיים כבר ולא נפרם או משהו. כולם היו בטוחים שזה נקנה בקרל עניבות ב70-80 שח...

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

כללית

משתמש מקצוען
שימו לב שהרבה מהפריטים שממליצים פה יש ביותר זול
למשל זה
https://he.aliexpress.com/item/Butt...b9521dd&transAbTest=ae803_2&priceBeautifyAB=0

לא ברור מה נטפלתי לזה אבל קחו את כל ההמלצות רק בתור המלצה למוצר ולא למחיר
יש פה גם כל מיני שבלי לשים לב משלמות הרבה כסף על משלוח כשאפשר להשיג אצל מוכר אחר באותו מחיר עם משלוח חינם

שימי לב שלא מדובר במוצרים זהים לגמרי, מבחינת מפרט וגודל.
כך שיתכן שהיקר יותר הוא של למזה, והזול- חיקוי.
אבל בגדול, את צודקת ששווה לבדוק.

rachl

משתמש צעיר
שלום אני יודעת שזה לא קשור לכאן אבל אני פשוט מחפשת לדעת על חברת התירות דולידייז משפחה צרפתית חרדית טובה הם עעושים בהרי האלפים הצרפתי אשמח לתגובה בקשר להכל שם תודה וגם איך מפרסמים בפורום

זושא כץ

משתמש מקצוען
איפה ניתן להשיג מוצר פלסטיק כמו קונוס שנתלה בצד הכיור לכל הפסולת שיש בכיור להוציא ממנה את המים.?

mgv

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
שימו לב שהרבה מהפריטים שממליצים פה יש ביותר זול
למשל זה
https://he.aliexpress.com/item/Butt...b9521dd&transAbTest=ae803_2&priceBeautifyAB=0

לא ברור מה נטפלתי לזה אבל קחו את כל ההמלצות רק בתור המלצה למוצר ולא למחיר
יש פה גם כל מיני שבלי לשים לב משלמות הרבה כסף על משלוח כשאפשר להשיג אצל מוכר אחר באותו מחיר עם משלוח חינם
כשאני הזמנתי זה היה יותר זול,
לקחתי 10 יחידות והמוכר נתן לי הנחה.

רוח סערה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני יודעת שזה לא פופולרי לשאול כאן על נקסט-
אבל, איך מידות הנעליים שלהם? קניתי פעמיים והיה טיפה גדול מהמקובל כאן בארץ, מצד שני פוחדת להזמין קטן מדי...
אני מקווה שזה מוסכם שנעליים בנקסט הן יותר איכותיות מאליאקספרס, אם למישהי יש המלצה על נעליים ממש איכותיות באליאקספרס, מהסוג שכאן בארץ עולה סביבות ה-200 ש"ח, אשמח לקבל קישור.

ישראלים

משתמש מקצוען
גם אני ממליצה בחום.
קניתי את ההלוקיטי ועובר
אבל, איך מידות הנעליים שלהם? קניתי פעמיים והיה טיפה גדול מהמקובל כאן בארץ, מצד שני פוחדת להזמין קטן מדי...
אני מקווה שזה מוסכם שנעליים בנקסט הן יותר איכותיות מאליאקספרס, אם למישהי יש המלצה על נעליים ממש איכותיות באליאקספרס, מהסוג שכאן בארץ עולה סביבות ה-200 ש"ח, אשמח לקבל קישור.
לדעתי הנעלים בנקסט בדכ מידה מקבילה לארץ
הסנדלים שלהם במיוחד השעם גם של הבנים וגם הבנות. מידות קטנות.
מנסיון רב

ציבי פרקל

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נשים גברים או ילדים?
אני מזמינה המון נעליים מנקסט.
המידה - מידה אחת פחות מהמידה בארץ.
אני בארץ 39, מזמינה 38.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה