קניות מוצלחות ברשת! כנסו,שתפו ותזכו למצוות!

מצב
הנושא נעול.

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בשבוע הזה ממחר יש הרבה מבצעים. הבנתי
כתוב שאם אני מוסיפה מוצרים לסל הקניות על כל מוצר אני מקבלת 5 מטבעות. ואם אח"כ אני מורידה או לא קונה הכל עדיין אני מקבלת את המטבעות??
ויש גם משחק שאפשר לצבור קופונים

תהילושש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
כתוב שאם אני מוסיפה מוצרים לסל הקניות על כל מוצר אני מקבלת 5 מטבעות. ואם אח"כ אני מורידה או לא קונה הכל עדיין אני מקבלת את המטבעות??
אני חושבת שאם את מורידה ,יורד לך

תהילושש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
איפה כתוב? אפשר קישור?
לא יורד, וגם אפשר להוסיף את אותו מוצר מיד כמה פעמים.

תהילושש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
ביצעתי הזמנה,ולאחר כמה דקות היה כתוב בסטטוס"סגורה".עם אפשרות להוסיף שוב את המוצר לסל.
יום אח"כ אני רואה שהסכום ירד לי מהאשראי,ואין לי אפילו אפשרות לעקוב אחרי החבילה.זה לא מופיע בתור הזמנה בכלל.
המוכר לא עונה לשאלותי.
מה עושים?
מישהו יודע?
אני עדין לא נתקלתי בכזה דבר

ד.ב.

משתמש מקצוען
משהו יכול בבקשה להעלות קישור לנגן טוב עם חריץ הרחבה ותפריט בעברית.

תודה מראש

שי1

משתמש מקצוען
מעטפה של מפיץ ריח לארונות בגדים בניחוח לבנדר.
הזמנו לפני פחות מחודש הגיע היום, מריח מעולה, ונראה טוב והמחיר... עוד יותר טוב הרבה פחות ממה שעלה לנו עד היום בארץ...
נשאר לראות כמה זמן יחזיק מעמד... נשתדל לעדכן.
(הזמנו עוד אחד בניחוח Lily ועוד לא הגיע)
קישור למוצר בזיפי.
קישור למוצר באליאקספרס.
הדף לא זמין תוכל לשלוח שוב קישור באלי
תודה

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עכשיו התחיל שבוע המותגים באליאקספרס. יש הרבה מבצעים וקופונים

gila zohar

משתמש מקצוען
הזמנתי לכבוד ראש השנה כלי מיוחד לדבש,

הזמנתי מכאן לפני שבוע והמוצר עוד לא נשלח.... ומכיון שמעוד התלהבתי מהכלי הזה ואני מעונין בו לראש השנה ניסיתי לכתוב כבר כמה הודעות למוכר ו...הוא לא מגיב, היום הגיע ברשימת התפוצה קישור לאותו מוצר עם הרבה יותר הזמנות והזמנתי,
אני מעדכן כי יש עוד כמה שהזמינו מהקישור הראשון, (כך כתבו אחרי שהעלתי את הקישור למוצר) ואם הם מעונינים שיגיע משהו לר"ה, כדאי להם להזמין שוב (לדעתי) למרות שזה יותר יקר בכמה אגורות...
הקישור לכלי שהזמנתי היום
HTB1ix4nXPnuK1RkSmFPq6AuzFXaG.jpg
הגיע לי היום (מהקשור הראשון), נראה מעולה, ניסיתי עם מים בנתיים- לא נשפך. עשוי מפלסטיק.
אני אצטרך לכתוב הוראות לאלו שמקבלים כמתנה, כי זה בא בלי דף הסבר או משהו....

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הגיע לי היום (מהקשור הראשון), נראה מעולה, ניסיתי עם מים בנתיים- לא נשפך. עשוי מפלסטיק.
אני אצטרך לכתוב הוראות לאלו שמקבלים כמתנה, כי זה בא בלי דף הסבר או משהו....
אני מזמין כעת שוב, תודה רבה!! כמה זמן לקח לזה להגיע?
למי שרוצה מדובר בכלי לדבש שנראה ממש מוצלח!!!
*לא מנסיון אישי*
כלי מוצלח במיוחד לדבש!!, כשלוחצים, יוצא דבש.
קישור לכלי בזיפי.
קישור לכלי באליאקספרס, (יש שם משוב מעולה של קונים מישראל!)
HTB1ix4nXPnuK1RkSmFPq6AuzFXaG.jpg

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה