קניות מוצלחות ברשת! כנסו,שתפו ותזכו למצוות!

מצב
הנושא נעול.

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
חייבת לשתף פעם שניה שאני עושה הזמנה מנקסט בסכום של 280 ש"ח וכשאני מגיעה לדואר הם דורשים 50 ש"ח מכס
בפעם הראשונה ויתרתי על החבילה והחזרתי אותה אך לא זוכיתי על כל הרכישה בטעות(וכששמתי לכך היום לב הם מיד זיכו למרות שעברה תקופה)
היום יצרתי קשר עם שירות הלקוחות של נקסט דרך האתר ושם הובהר לי כי ניתן לגבות מכס בישראל בכל רכישה מעל 250 ש"ח ולא 300 כפי שטעיתי לחשוב
הם היו די קשוחים אך לאחר שטענתי שזו אי הבנה ושלחתי חשבונית מצולמת על המכס -הם זיכו אותי
לתשומת ליבכם.........

מירי 92

משתמש פעיל
צילום מקצועי
חייבת לשתף פעם שניה שאני עושה הזמנה מנקסט בסכום של 280 ש"ח וכשאני מגיעה לדואר הם דורשים 50 ש"ח מכס
בפעם הראשונה ויתרתי על החבילה והחזרתי אותה אך לא זוכיתי על כל הרכישה בטעות(וכששמתי לכך היום לב הם מיד זיכו למרות שעברה תקופה)
היום יצרתי קשר עם שירות הלקוחות של נקסט דרך האתר ושם הובהר לי כי ניתן לגבות מכס בישראל בכל רכישה מעל 250 ש"ח ולא 300 כפי שטעיתי לחשוב
הם היו די קשוחים אך לאחר שטענתי שזו אי הבנה ושלחתי חשבונית מצולמת על המכס -הם זיכו אותי
לתשומת ליבכם.........
אני גם שילמתי על מכס
לא ידעתי שניתן להזדכות,
אם אין לי חשבונית ניתן לעשות משהו?

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לא חושבת-הם ביקשו צילום חשבונית

N

neomy21

אורח
יש לי איזה שרשרת שצילמתי ואני רוצה לראות אם יש אותה באלי
באפליקציה יש אופציה של חיפוש לפי תמונה
אני לא רואה כזו באתר,
יש כזו אופציה ואני לא רואה אותה?
ניסיתי לעשות חיפוש תמונות של וגל ולא הביא משהו...

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי

קבצים מצורפים

• IMG_0511.JPG
    8.6 MB · צפיות: 184

זושא כץ

משתמש מקצוען
מחפש קישור לפנס איכותי מסוג כזה או דומה image_front20669.jpg 42790902c.jpg

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום

זושא כץ

משתמש מקצוען
מנג'טים לעיטוף פרלינים

צמיד עדין לאישה- לקחתי כסף

עגילים לאישה. ידעתי שיהיה רוך מדי אבל קיצרתי בקלות מהממות על האוזן
New-Fashion-Stud-Earrings-For-Women-Golden-Color-Round-Ball-Geometric-Earrings-For-Party-Wedding-Gift.jpg_640x640.jpg

עוד עגילים לאישה, כנ"ל לגבי האורך, קיצרתי בקלות ממש
New-Fashion-Golden-Silver-Plated-Dangle-Hanging-Black-Rhinestone-Long-Drop-Earrings-For-Women-Jewelry-brincos.jpg_640x640.jpg

עגילים לנערה. כנ"ל ידענו שארוך וקיצרנו לאורך מתאים. הורדנו חלק מהאבנים
איך מקצרים עגילים?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איך מקצרים עגילים?
לא כל עגיל אפשר.
אבל לפחו 6-7 זוגות שקניתי באלי קיצרתי.
בעגילים שהעליתי כאן-
בהוא עם החוטים שיורדים פשוט חתכתי את החוטים עם קאטר לאורך שמתאים לי
בשחור כדורים- הוצאתי את הכדור הגדול מהמוט, אמור לצאת כך שזה בסדר, חתכתי עם קאטר חלק מהמוט עד לאורך שמתאים לי והחזרתי את הכדור הגדול למוט.

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תיק לעגלה, הזזמנו בדיוק לפני חודש והגיע אתמול, שימו לב לא מופיע בתמונות, אבל יש על זה עיגול כמו שמופיע בתמונה להלן, בגדול, תיק מוצלח!!
זה בעצם חיקוי לקיפלינג כנראה, אבל לא כתוב קיפלינג, וכמו שכתבתי בתמונות של המוכר זה לא מופיע משום מה, (רק ככה הצלחתי להעלות את התמונות...)
upload_2019-4-11_21-20-25.pngupload_2019-4-11_21-24-49.png
יש קישור בתמונות

יודית1714

משתמש פעיל
יהפהפיים
מאחר והם לא זולים אשמח שתעדכני אותי כשיגיע אי"ה
תודה רבה

הפרחים הגיעו, נראה לי בהחלט שווים את המחיר, הזר מגיע בנוי על חצי+ עיגול קלקר
חתכתי קצת באלכסון בתחתית כדי שייכנס לי לאגרטל.20190411_214709.jpg

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה