קניות מוצלחות ברשת! כנסו,שתפו ותזכו למצוות!

מצב
הנושא נעול.

ביתילי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים

אסתי בראון

משתמש מקצוען
למישהי יש ניסיון עם הנגן תומך עברית שהומלץ פה?
המחשב לא מזהה אותו כמחובר ואיני יכולה להוריד מוזיקה:(

אפיקים RA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שעון יפיפה-הגיע היום, יש לי ניסיון טוב עם החברה הזו (כבר שעון שני שאני מזמינה מאותה חברה)
הגיע די מהר (שבועיים בערך)
במשוב ראיתי שחלק קיבלו מתנה עם השעון - צמיד, אני לא קיבלתי:(
אני קניתי ב-8.66 דולר, עכשיו אני רואה שהמחיר עלה ל-11.46 דולר
https://www.aliexpress.com/item/She...877.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dYY3EM1

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
מישהי קנתה ארנק נשים טוב?
שלא נקרא במיקום של הכרטיסי אשראי...

RACHCO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
יש אפשרות לחיפוש בתוך האשכול הזה בלבד?

בשורת החיפוש יש אפשרות של חפש רק בנושא זה ללא שם.png
ללא שם.png

סליחה, בטעות עלה פעמיים אין לי מושג איך מוחקים

נערך לאחרונה ב:

רבנים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
אוזניות קשת מעולות, כולל כניסה למיקרו SD מתחברות בבלוטוס וגם אפשרות לחוט, אפשר לדבר איתם, נראה לי שיש גם רדיו לא ניסיתי. עולה כעת 26$ ב11.11 עלה 22$
איכות שמיעה טובה מאד!!!

זה קשור לעזרת גברים, פנס אחורי לטויוטה קורולה 2008. עקב רוורס 'לא משהו' שברתי את הפנס האחורי, ולהפתעתי אף מצאתי את הפנס בשלמותו בעלי תמורת 25$, הגיע, הרכבתי, ונסעתי.

קנינו לשוויגער, טלפון אלחוטי של פנסוניק עם שלוחה, עלה 47$ שממש נהנתה מזה, ממליץ. זאת לאחר שקנינו אחד כזה בלי שלוחה ב-33$, וממש מרוצים.

מצלמת דרך מעולה של שיאומי, עם רגישות לתזוזות (שומרת בזכרון אחרי כל תזוזה של האוטו), ראיית לילה מצויינת, 25$ בארץ נמכר ב500 ש"ח!

כוס שומר חום לקפה, מעולה, 11$ משתמש על בסיס יומי כבר שנה, מאד מאד מרוצה.

מערכת מוטילמדיה לטויוטה קורולה 2007-2011 מבוסס אנדרואיד, קניתי לחבר והוא מאד מאד נהנה, איכותי וטוב. כעת המחיר שלו נמוך (222$) ממה שקניתי לו אז בזמנו (243$), למי שצריך כדאי מאד.

תיק גב מעולה ואיכותי ממש, עולה 40$ אני מאד נהנה ממנו, ושוב, איכותי ברמה שלא ראיתי בשום מקום.

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

רִפְקִי.

משתמש סופר מקצוען
משהי הזמינה נעל צעד ראשון לתינוק
מנקסט או אלי אקספרס?
איכות הגיונית?
זה אחראי לקנות לתינוק בן 14 חודש נעל ראשונה שלא בחנות נעליים?
ההבדל במחירים בין החנויות להזמנה מחו"ל- מטורף
יש לך עכשיו בקדס https://www.keds.co.il/he/tinvqvt2135/neliim23/neli-ced-rawvn-lbnvt.html
הנחות משמעותיות, ואם לא טוב - מחזירים לך את התשלום [כך הם אומרים]
ואני אישית קניתי בארץ בחנויות של נעלי ספורט, נייק מהממות מידה 19, 100 ש"ח. מאד נוחות וטובות. ממליצה...

ובכל אופן גם אני מצטרפת לשאלה :)
מישהי יכולה להסביר לי לגבי מידות של הנעליים באליאקספרס? למה מידה 1 מקבילה? מידה 4?

פשוש

משתמש מקצוען
סודר / מעיל לתינוק
(נחמד, אבל נראה מאד פשוט בתפורים הפנימיים שלו וגם קצת חיצונית)

https://he.aliexpress.com/item/2018/32932344608.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.8d8b4c4dc6MmiW

מעיל לילדה
(מעיל מהמם! אני לקחתי מידה 3 לילדה בת שנתיים. מחמם יותר מהרגיל, לתשומת לב!)

https://he.aliexpress.com/item/Chil...631.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.130c4c4d273M8P

אגב, איך אתן עושות ששם המוצר יהיה הקישור?

N

neomy21

אורח
אוזניות קשת מעולות, כולל כניסה למיקרו SD מתחברות בבלוטוס וגם אפשרות לחוט, אפשר לדבר איתם, נראה לי שיש גם רדיו לא ניסיתי. עולה כעת 26$ ב11.11 עלה 22$
איכות שמיעה טובה מאד!!!

זה קשור לעזרת גברים, פנס אחורי לטויוטה קורולה 2008. עקב רוורס 'לא משהו' שברתי את הפנס האחורי, ולהפתעתי אף מצאתי את הפנס בשלמותו בעלי תמורת 25$, הגיע, הרכבתי, ונסעתי.

קנינו לשוויגער, טלפון אלחוטי של פנסוניק עם שלוחה, עלה 47$ שממש נהנתה מזה, ממליץ. זאת לאחר שקנינו אחד כזה בלי שלוחה ב-33$, וממש מרוצים.

מצלמת דרך מעולה של שיאומי, עם רגישות לתזוזות (שומרת בזכרון אחרי כל תזוזה של האוטו), ראיית לילה מצויינת, 25$ בארץ נמכר ב500 ש"ח!

כוס שומר חום לקפה, מעולה, 11$ משתמש על בסיס יומי כבר שנה, מאד מאד מרוצה.

מערכת מוטילמדיה לטויוטה קורולה 2007-2011 מבוסס אנדרואיד, קניתי לחבר והוא מאד מאד נהנה, איכותי וטוב. כעת המחיר שלו נמוך (222$) ממה שקניתי לו אז בזמנו (243$), למי שצריך כדאי מאד.

תיק גב מעולה ואיכותי ממש, עולה 40$ אני מאד נהנה ממנו, ושוב, איכותי ברמה שלא ראיתי בשום מקום.

א"א לשלוח את האוזניות לישראל...
יש אופציה רק מצרפת או מטורקיה...

עריכה: אפשר רק שלוש צבעים
שחור, לבן, תכלת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

ביינט

משתמש מקצוען
יש אפשרות לחיפוש בתוך האשכול הזה בלבד?
אם את מחפשת מוצר מסוים מהאשכול הזה תנסי לחפש אותו באתר 'ביינט' ;)
אתר שהוקם ממש מהאשכול הזה ובדיוק לשם כך.....!

היי - זוכרים את ההודעה הישנה..?
שלום לכולם!
רציתי להתייעץ אתכם ולשמוע מה דעתכם.....
אודה לכם אם תשקיעו דקה מזמנכם

טוב, קצת רקע לפני...

אז כמוכם גם אני נעזרתי ונעזרת רבות באשכול "קניות מוצלחות ברשת"
אמנם כמעט לא הגבתי כאן,
אך כל מוצר שרציתי להזמין דבר ראשון נכנסתי לראות האם יש אי מי מחברי פרוג שממליץ על מוצר כזה או דומה לו,
וחשוב מכך - מוצר שאינו מומלץ וחבל להשקיע עליו את הכסף...
עברו מספר שנים, האשכול הלך וגדל והגיע לאלפי(!) תגובות -
יותר מ-400 דפים מלאים במוצרים מומלצים, שאלות נפוצות ועצות מועילות....
בקיצור הרבה מאד חומר שיכול להביא תועלת עצומה לכל חובבי הקניות ברשת!!
ואיך שהוא כרגע הכל נאבד בשלל התגובות.
חשבתי שטוב היה אילו היו מפתחים אתר מיוחד שבו מרוכזים כל ההמלצות של כולם על מוצרים שנהנו ושווה לרכוש
אתר שיהיה מחולק לפי קטגוריות ותתי קטגוריות של המוצרים השונים - מה שיקל מאד על החיפוש...
בקיצור - אשכול "קניות מוצלחות ברשת" - בשדרוג ענק...!!

וממחשבה ישר למעשה - החלטתי שאני מרימה את הכפפה ולוקחת על עצמי את פיתוח האתר
והאמת שהתחלתי כבר לפתח את האתר
אבל נעצרתי כדי לשמוע קודם כל את דעתכם החשובה!

מה אתם אומרים על הרעיון?? יקח? יש ביקוש?
אז הנה סיימתי אותו ב"ה ופתחתי אותו לציבור,
https://www.prog.co.il/threads/הנה-זה-בא-האתר-ביינט.409499/
מוזמנים לבקר בו...:)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה