קניות מוצלחות ברשת! כנסו,שתפו ותזכו למצוות!

מצב
הנושא נעול.

Brachad

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
2018 שנים למכור נעלי עור ללבוש גדול רטרו אופנה חדשה גברים ונשים ספורט פנאי ילדי ילדה נסיכת ריקוד
http://s.aliexpress.com/jmAvyaU7?fromSns=העתק ללוח
משהי הזמינה את זה? ואיזה מידה אני צריכה בשביל 24?

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
צמיד מושלם לנשים, קניתי אחד ואני רוצה לקנות עוד אחד, מגיע בתוך שקית אורגנזה
https://he.aliexpress.com/item/Part...2873bf6&transAbTest=ae803_2&priceBeautifyAB=0
שימו לב שקניתי צמיד בסגנון הזה בארץ ונראה לי שבד"כ אם הוא לא צבע אמיתי כמו זהב אמיתי, כסף וכו
מי הזמינה את זה ויכולה להגיד לי לגבי מידות???

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אנחנו הזמנו
פחות או יותר מידות כמו בארץ
ילדות בנות 10 מידה 11 וכו'
תודה. יש לך מושג לילדה בת 17? היא לא גבוהה והיא די רזה. אני לא יודעת אם כדאי של 12 שנים או 13 שנים כי הגובה שלה זה בין לבין?
מה את אומרת, לקחת את הקטן ומקסימום זה יהיה לאחות היותר קטנה שהיא כמעט אותו מידה כמוה?

איילת מטילת

משתמש מקצוען
תודה. יש לך מושג לילדה בת 17? היא לא גבוהה והיא די רזה. אני לא יודעת אם כדאי של 12 שנים או 13 שנים כי הגובה שלה זה בין לבין?
מה את אומרת, לקחת את הקטן ומקסימום זה יהיה לאחות היותר קטנה שהיא כמעט אותו מידה כמוה?
השרוולים של החולצה מאוד רחבים קניתי לפי המידה והיה ענק!

rivkabrk

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מחפשת תכשיטי כסף שיחזיקו מעמד ולא יורידו צבע או ישחירו, אשמח לקישורים.
תודה!!!!!!

קופצנית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תודה!!!!!!

תכשיט שמשחיר (לא מוריד צבע או מתקלף...)- זה סימן שזה כסף...
מנקים עם חומר לכלי כסף או מגבון לניקוי תכשיטים- יוצא חדש

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה!!!!!!
כתבתי פעם פה שהזמנתי את זה. כתוב זה מכסף אמיתי וגם על המוצר עצמו חרוט 925 אני לא יודעת עד כמה אפשר לסמוך על אליאקספרס אבל בינתיים יש לי אותן חודש (לא לבשתי אותן הרבה) והן נראות איכותיות ומהממות
https://he.aliexpress.com/item/2016...8c281d3&transAbTest=ae803_2&priceBeautifyAB=0

מדבקאות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם את רוצה באמת לקנות את זה, אני יכולה למכור לך.
אשמח מאד אם תקני ממני, ניסיתי למכור את זה שנה שעברה ולא הלך לי.
יש לי 3 זוגות, אם מעניין אותך, אבדוק את המידות.

תמנונה

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אם את רוצה באמת לקנות את זה, אני יכולה למכור לך.
אשמח מאד אם תקני ממני, ניסיתי למכור את זה שנה שעברה ולא הלך לי.
יש לי 3 זוגות, אם מעניין אותך, אבדוק את המידות.

גם לי יש זוג חום למכירה, מתאים לדעתי למידה 21.

בכל אופן אם את מזמינה מעלי יש שם סרגל מידות שאני התעצלתי להשתמש בו ולכן נפלתי במידה, גם אם לא, המחיר כ"כ מצחיק ששווה לקנות שני זוגות אם לא הצלחת לקלוע למידה. זה עדיין לא מגיע לחצי ממחיר של נעל בארץ. והן מחזיקות לי יופי על רגליים של ילד שובבון במיוחד.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה