קניות מוצלחות ברשת! כנסו,שתפו ותזכו למצוות!

מצב
הנושא נעול.

ניוזמן

משתמש פעיל
נכתב ע"י ניוזמן;1967512:
בבקשה למי שיש מידע על חנות תכשיטים באליאקספרס רק של מוצרי גולדפילד איכותיים {שלא דוהים אחר שבועיים ] יכתוב כאן את הקישורים לתועלת הכלל
{וגם לתועלתי(:)}
רק חנויות שעברו נסיון אישי יתקבלו בברכה
מי מתנדבת?

חדזי

משתמש מקצוען
אני רוצה להזמין שמלת כלה לילדה לפורים.
מישהי ניסתה למכור לפני שבוע והאשכול נעלם.מישהי הזמינה והגיע לה מהר?אשמח לקבל קישור. באי ביי זה גם איטי כמו אליאקספרס?

שישיה

משתמש סופר מקצוען
הסינים הם אותם סינים, אני לא ראיתי הבדל במהירות ההגעה בין איביי לעליאקספרס.
זה סוג של "על המזל", לפעמים מגיע מהר ולפעמים לוקח את הזמן.

סתם אחת

משתמש מקצוען
נכתב ע"י קטקטים;1970469:
תחפושות ההלוקיטי נמכרו?

מעניין אותי מאד!

עוד רלוונטי?

יש לך מצב להעלות תמונה, מחיר ומידות?

עדיין רלוונטי
לא הצלחתי להעלות תמונות (אם יש לך מייל אני יכולה לשם)
התחפושת הגדולה - מידה XS ונראית מתאימה לבת 5 - 15.99$
והקטנה - מידה 13-18 - 12.84$

קטקטים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
העלתי לך, הצלחתי.

תודה בכל אופן,
הקטנה מדי קטן לבת ה 3 שלי,
ומידה 5 - נראה לי הבת שלילא תרצה דובון... היא תעדיף בחצאית.

ממש תודה.

קבצים מצורפים

• smallKitty.png
    KB 346.1 · צפיות: 13
  • largeKitty.png
    KB 461.5 · צפיות: 10

gsh

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
נכתב ע"י ניוזמן;1967512:
בבקשה למי שיש מידע על חנות תכשיטים באליאקספרס רק של מוצרי גולדפילד איכותיים {שלא דוהים אחר שבועיים ] יכתוב כאן את הקישורים לתועלת הכלל

http://stores.ebay.co.uk/yangshengjun88/_i.html?rt=nc&_pgn=1&_ipg=48
מוכר מעולה

יהודיתה

משתמש פעיל
נכתב ע"י טוליפ;1957138:
תנסי לפנות שוב להארכת זמן הגנה, אם הוא לא מגיב והולך להסתיים לך הזמן - תפתחי סכסוך, שלא תאבדי את הכסף, ותצרפי לפה קישור לחנות שידעו להזהר.

תודה רבה על התגובה - רק עכשיו ראיתי אותה...
ניסיתי שוב לבקש הארכת זמן הגנה המוכר שלח לי הודעה אבל אני לא מצליחה להכנס. ההדף רושם לי כך:
http://trade.aliexpress.com/order_detail.htm?order_id=72519296296715&tracelog=rowan&rowan_id1=sellerExtendBuyerAcceptGoodsToBuyer_en_US_2016-02-04&rowan_msg_id=67157251929629$617f572943144c1581d766517317b1da&ck=in_edm_other&tsp=1454839155785

OOPS!
Looks like your account isn’t authorized to view this page.
But don’t worry - we still love you.

Check the reason

משהיא נתקלה בכזה דבר?

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י רחל;1970670:
מישהי יודעת פרטים על משחק המגנטים הזה? האם זה מקורי? שווה?
http://he.aliexpress.com/item/Magfo...etic-Building-Blocks-Matched/32554025255.html

זה לא המקורי, אבל נחמד מאד, קניתי את זה בסין- שם ממש, לא באתר, והילדים שלי נהנים ממנו מאד, משחקים בו הרבה, אבל אין לי אותו הרבה זמן- משהו כמו חודש.
אם זה יוצא זול משמעותית (לא מספיק מתמצאת במחירים שארץ)- שווה לקנות!

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

אילת ח

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י ניוזמן;1967512:

http://he.aliexpress.com/store/prod...ing-for-women-Jewelry/1083202_1827385838.html
קניתי אצלו את העגילים האלו, רשום 925 כסף, לא האמנתי
יש לי אותם מעל שנה, מתרחצת איתם יום יום והם כמו חדשים!!!!!
לא ירד בכלל הצבע.

רחוב חמש

משתמש רשום
מוצר חשמלי מעליקספרס

הזמנתי מוצר חשמלי מעליקספרס ושילמתי משלוח מיוחד שיגיע יותר מהר והי' כתוב עיבוד עד שבוע משלוח עד 4 ימים, כבר עבר שבועיים ועדיין מעבד את ההזמנה , האם כדי לבטל את הדמי משלוח ?

יהודיתה

משתמש פעיל
המוכר אמר לי שהוא מאריך את זמן ההגנה
פתחתי את הקישור ולפי מה שהוא מראה זה נראה שזמן ההגנה נגמר.
איך זה יכול להיות?

מגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י רחוב חמש;1974244:
הזמנתי מוצר חשמלי מעליקספרס ושילמתי משלוח מיוחד שיגיע יותר מהר והי' כתוב עיבוד עד שבוע משלוח עד 4 ימים, כבר עבר שבועיים ועדיין מעבד את ההזמנה , האם כדי לבטל את הדמי משלוח ?

הבנתי שעכשיו לסינים יש שבועיים חג - כך שהם לא עובדים
לא יודעת אם זה נכון, בכל אופן תבררי.

רחוב חמש

משתמש רשום
נכתב ע"י מגה;1974468:
הבנתי שעכשיו לסינים יש שבועיים חג - כך שהם לא עובדים
לא יודעת אם זה נכון, בכל אופן תבררי.

זה נכון כי ככה כתוב עכשיו במעקב , אבל אני הזמנתי לפני שהתחיל

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה