רכישות בחו"ל קניות באתר 'שיין' - המלצות דיונים ושאלות

SHILATI

משתמש מקצוען
1629241676592.png
1629241690047.png

ציפי H

מתכנתת JAVA בכירה ומעצבת תכשיטים יחודיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
יש מישהי ממודיעין עילית שהזמינה בשלושה שבועות ארונם וקיבלה לתחנת החלוקה במודיעין עילית?
פעם אחרונה שלחו לי לכפר האורנים. אני רוצה לוודא שזה רק היה טעות וכי נקודת החלוקה כאן עדין פעילה [החנות קיימת]
אם עדיין רלוונטי אז
קיבלתי אתמול חבילה ל"בוימן"
הם עברו חנות יכול להיות שהיו סגורים תקופה,

יש לי כמה פרטים להחזיר, האם בוימן גם תחנת החזרה?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אם עדיין רלוונטי אז
קיבלתי אתמול חבילה ל"בוימן"
הם עברו חנות יכול להיות שהיו סגורים תקופה,

יש לי כמה פרטים להחזיר, האם בוימן גם תחנת החזרה?
הם לא היו סגורים בכלל
עברו והיו פתוחים מיד
כבר קיבלתי חבילה אחת [לפני זו שנשלחה לכפר האורנים, ולפני אחת נוספת שהזמנתי למישהי אחרת] לחנות החדשה של בוימן
כך שממש לא ברור לי למה שלחו לכפר האורנים ולדואר ישראל כשבוימן מהווים נקודת איסוף ובחרתי אותם כנקודת האיסוף.

בובה בי

משתמש פעיל
אני רוצה לקנות חולצות לבנים שלי, רציתי לדעת אם המידות נכונות- אני בדקתי לפי הס"מ שכתוב שם?

HILALI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אני רוצה לקנות חולצות לבנים שלי, רציתי לדעת אם המידות נכונות- אני בדקתי לפי הס"מ שכתוב שם?
כן
וממליצה לך לפני שאת מזמינה לקרוא תגובות של אנשים על המוצר (!!).

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הם לא היו סגורים בכלל
עברו והיו פתוחים מיד
כבר קיבלתי חבילה אחת [לפני זו שנשלחה לכפר האורנים, ולפני אחת נוספת שהזמנתי למישהי אחרת] לחנות החדשה של בוימן
כך שממש לא ברור לי למה שלחו לכפר האורנים ולדואר ישראל כשבוימן מהווים נקודת איסוף ובחרתי אותם כנקודת האיסוף.
איפה בוחרים נקודת איסוף?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איפה בוחרים נקודת איסוף?
לא יודעת לומר לך. אחרי שקיבלתי אישור הזמנה קיבלתי לדואר הודעה לבחור נקודת איסוף. זה קרה רק ב-3 הזמנות האחרונות ששתיים מתוכן לא הגיעו נקודת האיסוף שבקשתי

מס' קישורים משיין, שהזמנתי במהלך השנה:
סט בלונים-איכותיים ברמות
חצאית שחור לבן- החצאית מהממת אבל פיצית.
מדף אחסון שולחני- קטן, פלסטיק, נראה כאילו עומד ליפול כל רגע.
בכללי, פחות מתחברת לאיכות ולגודל של מוצרים מהסוג הנ"ל משיין. מנסיון.
פלייסטים-גדולים ומהממים.
סנדל עקב שחור-מידות לפי הארץ. מידה יותר: מי ש36-37 תיקח 37.
הבעיה היחידה, יש לו אבזם מוזר. אולי אעלה תמונה מקרוב ומשהי תלמד אותי איך לסגור אותו;)
שמלת קפל פשוט- לא כמו בתמונה. גודל ענק, בד לא נעים כמו שנראה.
נעל פפיון זהב- מודה שקניתי רק בגלל התגובות. היא באמת יפה ואיכותית, אבל הסוליה לא כ"כ נוחה.
סניקרס לבן-מבד. מאד נוחות. בחלק מהתגובות כתבו לקחת מידה יותר, זה לא נכון. המידה בול כמו בארץ, מה גם שהן מתרחבות.
תיק אחסון חמוד ממש לנסיעות. גודל בינוני. הכי כיף שהוא מתקפל לגודל קטן מאד ולא תופס מקום.
חולצה שחורה שרוולים מנופחים שיא הקלאסית ליום יום. יש לי אותה מעל חצי שנה- ממש מרוצה.

זהו לבנתיים:)
אם מעניין כאן משהי איך המוצר נראה במציאות, אשתדל אי"ה לצלם ולהעלות.
איך בחרת צבע לתיק
הוא נותן לי לבחור רק מידה וכל המידות אותו דבר

אני סיימתי עכשיו הזמנה ושמתי קופון שירד המחיר
כל ההזמנה עכשיו אמורה לעלות לי 162 וכותב לי שאני יכולה להשתמש בקופון רק אחרי שאני אקנה ב160 ש"ח נוספים
שמתי את הקוד קופון ואז ראיתי שירד לי הסכום לפחות מ 160 לכן חזרתי להזמנות והוספתי עוד מוצר
מי שיוכל לעזור לי בזה כמה שיותר מהר
אני רוצה כבר לסיים את ההזמנה ולשלם
תודה.

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2021-08-19 234207.png
    צילום מסך 2021-08-19 234207.png
    KB 32.9 · צפיות: 35

Yerushalmit

משתמש מקצוען
מישהו יכול להסביר לי מה הנקודות - לפי מה הן נקבעות ואיך משתמשים בהם? תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה