שיין קניות באתר 'שיין' - המלצות דיונים ושאלות

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח לשמוע שמות של אתרים שעבד לך בהם!

באתרים הגדולים כגון אלו עדיף לעשות את זה בגלישה בסתר
עליאקספרס
אמזון
באמזון לצורך העניין השינוי מתחיל בחיפוש ולא בסוף ההזמנה
אתה משנה את הסיומת האתר של אמזון
.com
.uk
.ka
ויש עוד
ואז צריך לחפש את המוצר שם
זה בעצם (סוג של) אתר אחר של אמזון
.

sh.hadas

משתמש צעיר
אחרי ששמת את כל הפריטים שאת רוצה לקנות בסל, באזור האישי למעלה מצד שמאל, ישנו גלגל שיניים כזה שמסמל ״הגדרות״ לוחצים עליו ומשנים בערך ״מדינה״ במקום ישראל לטורקיה. אח״כ יורדים לערך ״מטבע״ ושם בוחרים שקל של ישראל (זה הולך לפי דגלים אז פשוט בוחרים דגל ישראל)
לא מוצאת את ההגדרות :(
את יכולה לכוון אותי יותר מדוייק איפה זה?
פה אולי?
1628464167363.png

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
לא מוצאת את ההגדרות :(
את יכולה לכוון אותי יותר מדוייק איפה זה?
פה אולי?
צפה בקובץ המצורף 944569
את המדינה משנים בתחתית המסך, ליד אייקון מיקום כתוב באנגלית ISRAEL, לוחצים על זה ומשנים לTURKY. אחר כך משנים את המטבע כמו בצילום שהעלית.

כשהמסך פתוח על סל הקניות, לא מופיע שם המדינה, צריך לעבור לדף הראשי.

Eli-7

משתמש מקצוען
D I G I T A L
דווקא אני מאוד אוהבת את הקניות שלי משיין.
אני ממש אשמח לעזור מי שתפנה אליי בפרטי:)

אגב, אני לא קוראת הודעות קודמות פה, ככה שאני לא יודעת אם משהי כתבה את מה שאני אכתוב. אבל יש לי טיפ בשבילכן להנחה משמעותית בשיין, ככה שיכולה להיות הזמנה שתעשו משיין שתעלה לכן 400₪ ואם תלכו לפי הטיפ שאתן פה, שלב אחרי שלב אותה קנייה יכולה לעלות לכן 270₪!
וכן, לא הגזמתי:)
אז ככה:
אחרי ששמת את כל הפריטים שאת רוצה לקנות בסל, באזור האישי למעלה מצד שמאל, ישנו גלגל שיניים כזה שמסמל ״הגדרות״ לוחצים עליו ומשנים בערך ״מדינה״ במקום ישראל לטורקיה. אח״כ יורדים לערך ״מטבע״ ושם בוחרים שקל של ישראל (זה הולך לפי דגלים אז פשוט בוחרים דגל ישראל)
אח״כ יוצאים מההגדרות נכנסים לסל ורואים את ההפרש… וזה עוד לפני הקופון!
עכשיו אני מציינת דבר חשוב:
כשהופכים את המדינה לטורקיה, אין אפשרות להשתמש בנקודות שצברתי וכן לא בקופונים שיש ברשותכם.
אבל יש לי קופון שתמיד עובד Gta15
מקלידים אותו ויורד עוד כסף!
אם אתן מפחדות שיותר משתלם בדרך הרגילה, תרשמו כמה יצאה לכן הקנייה בדרך הרגילה אחרי קופון ואחרי נקודות- כמובן עוד לפני ששילמתם אחר כך תשנו לטורקיה ותראו כמה יוצא לכן אחרי שינוי המדינה ואחרי הקופון פה למעלה

אין מה לפחד הקנייה מגיעה לבית שלכן/ ליחידת הדואר באזורכם, תלוי בכמה קניתם ובאיזה משלוח בחרתם:) לא פעם ראשונה שאני עושה קנייה כזו;)

אז כל שאלה תענה בשמחה:)
ובעז״ה אשתדל לשלוח קישורים לכשאמצא את הזמן!

תפיצו את הטיפ הזה❤
דרך איזה חברת משלוחים זה נשלח מטורקיה? כמו משיין הרגיל?

emma

משתמש מקצוען
10% הנחה בקניה ב-₪150
15% הנחה בקניה ב-₪300
20% הנחה בקניה ב-₪500
קוד: SHETM
משלוח חינם בקניה ב-₪160

כוס קפה שחור

משתמש רשום
יש לי הזמנה שהייתה אמורה להגיע לפני שבועיים ועדיין לא הגיעה,
מישהו יודע איך אני יוצר איתם קשר? (לא עם החברת משלוחים)

נעמי ברג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אם ההזמנה משיין מגיעה דרך דואר ישראל זה אומר שצריך לשלם מכס?

אושר עד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
האם זה מגיע באותו זמן לישראל {גם שהופכים לתורקיה?}
והאם הסחורה היא אותו טיב?
איך אפשר להפוך את השפה לעברית?

HILALI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מס' קישורים משיין, שהזמנתי במהלך השנה:
סט בלונים-איכותיים ברמות
חצאית שחור לבן- החצאית מהממת אבל פיצית.
מדף אחסון שולחני- קטן, פלסטיק, נראה כאילו עומד ליפול כל רגע.
בכללי, פחות מתחברת לאיכות ולגודל של מוצרים מהסוג הנ"ל משיין. מנסיון.
פלייסטים-גדולים ומהממים.
סנדל עקב שחור-מידות לפי הארץ. מידה יותר: מי ש36-37 תיקח 37.
הבעיה היחידה, יש לו אבזם מוזר. אולי אעלה תמונה מקרוב ומשהי תלמד אותי איך לסגור אותו;)
שמלת קפל פשוט- לא כמו בתמונה. גודל ענק, בד לא נעים כמו שנראה.
נעל פפיון זהב- מודה שקניתי רק בגלל התגובות. היא באמת יפה ואיכותית, אבל הסוליה לא כ"כ נוחה.
סניקרס לבן-מבד. מאד נוחות. בחלק מהתגובות כתבו לקחת מידה יותר, זה לא נכון. המידה בול כמו בארץ, מה גם שהן מתרחבות.
תיק אחסון חמוד ממש לנסיעות. גודל בינוני. הכי כיף שהוא מתקפל לגודל קטן מאד ולא תופס מקום.
חולצה שחורה שרוולים מנופחים שיא הקלאסית ליום יום. יש לי אותה מעל חצי שנה- ממש מרוצה.

זהו לבנתיים:)
אם מעניין כאן משהי איך המוצר נראה במציאות, אשתדל אי"ה לצלם ולהעלות.

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הבעיה היחידה, יש לו אבזם מוזר. אולי אעלה תמונה מקרוב ומשהי תלמד אותי איך לסגור אותו;)
:)
יש לי נעל עם אבזם כזה, עד כמה שהצלחתי לראות בתמונה..
לא פותחים את האבזם עם הלשונית כלל. הוא נשאר קבוע בחור שלו. מה שזז זה רק האבזם השני, שהוא בעצם מתלבש מעל האבזם הנייד.
שימי לב כאן איך זה יושב.
האבזם הקבוע מקיף את
1629240296686.png
האבזם הנייד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה