שיין קניות באתר 'שיין' - המלצות דיונים ושאלות

קרעפט

משתמש מקצוען
אחת מחברות האופנה הכי פופולריות בישראל ובמיוחד בקרב הציבור הדתי חושפת פנים אנטישמיות - זה התחיל עם פריט של דגל פלשתין שעלה והוסר, והמשיך עם ביטול ההטבה הקבועה רק בישראל
אתר האופנה "שיין" הוא אחד האתרים הפופולריים ביותר לקניית בגדים, בייחוד בקרב נשים דתיות. האתר מציע מגוון של חולצות, חצאיות ושמלות על פי כללי הצניעות, במחירים זולים בהרבה מהשוק. אלא שעכשיו, כשמלחמה נוראית מתחוללת בין ישראל ועזה, האתר החליט לתפוס צד וחשף פנים אנטישמיות.
מכרו דגל פלשתין וביטלו את המשלוח בחינם - חברת שיין מתגלה כאנטישמית
אתמול (שבת) פרסמו בעמוד האינסטגרם של "ישראל בידור" שהאתר השיק פריט חדש: דגל פלשתין. לאחר חיפוש מעמיק התגלה שאין אפשרות לרכוש באתר דגל ישראל, מה שסימל באופן חד משמעי את עמדתה של חברת האופנה. הידיעה התפשטה ועוררה סערה ברחבי הרשת, ובחברה החליטו להסיר את הפריט ולמחוק אותו לחלוטין מהאתר.
אלא שזה לא הכל. כל לקוחה קבועה יודעת שיום ראשון הוא יום ההזמנות בשיין, שכן המשלוחים יוצאים בחינם לכל רחבי העולם. אלא שחברת האופנה החליטה להמשיך בצעדים אנטישמיים מופגנים ולבטל את הטבת המשלוח בחינם - רק בישראל. מבדיקה שערכנו במספר מדינות שונות הטבת המשלוח נמשכת כרגיל ומוצעת לכלל הלקוחות.

שרלה

משתמש רשום
בנוסף לזה אני רוצה להחזיר כמה פריטים שקניתי וכבר מיום חמישי זה רושם לי בהזמנות שלי "נכשל נסה מאוחר יותר" ולא נותן לי אופציה להחזיר האם זה גם בכוונה האם משהיא נתקלה בזה גם??

תודה

RPO

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
unnamed (3).jpg

ANNA!

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
לחברות השילוח בישראל מן הסתם יש להן עיכובים. גם באתרים שלהן מופיעות הודעות כאלו,
כנראה שיין החליטו לכתוב את זה כבר אצלם. למרות שבינתיים לא היו לי עיכובים ב"ה מהזמנות שהזמנתי לפני שהחלה המלחמה

תותית מפונקת

משתמש מקצוען
מחרימים אותם. נאלץ לא לקנות שם תקופה עד שיתנצלו. אין מה לעשות לא נוותר להם. בקיוצר לא לקנות שם.
כבר היו לי כמה מוצרים בעגלה שרציתי לקנות אבל ביטלתי את הקניה וקניתי בארץ , יותר יקר אבל אין מה לעשות
לא נוכל לפרנס תומכי טרור!
(ואפילו אם "הכמה שקלים" שלי לא מזיזים להם , אני לא מסוגלת לשים שם אפילו שקל אחרי שאני יודעת שהם תומכים במי שרצחו חטפו והתעללו בילדים, נשים, תינוקות ואנשים חפים מפשע!)

אמונה וביטחון

משתמש מקצוען
אשמח לתשובה ממי שיודעת או נתקלה בכזה מקרה:
היה לי בעיה עם משלוח שהתעכב/ אבד מלפני החג בגלל חברת שליחויות לא תקינה....
השירות לקוחות זיכה אותי מחיר מלא
אתמול קיבלתי את החבילה- עדכנתי אותם
האם אני אמורה לשלם להם שוב? או שזה כמו באלי אקספרס שאם זה מגיע אחרי הזמן לא צריך לשלם?
תודה.

shir4

משתמש פעיל

אחרי שערוריית דגל פלסטין: SHEIN מפסיקה את ההתקשרות עם משפיענים ישראלים​

אחרי מכירה של דגלי פלסטין והפסקת משלוחי חינם לישראל, האתר הסיני יוצא במייל המוני למשפיענים מקומיים במטרה להפסיק את ההתקשרות - "אנא עצרי את הפוסטים שלך". כל הפרטים

אתר הקמעונאות הסיני הציע בימים האחרונים דגלי פלסטין למכירה תמורת 4.25 לירות שטרלינג. חיפוש אחר צמד המילים Israel Flag לעומת זאת הוביל ללינק שבור. האתר הזול נחשב פופולרי מאוד בקרב צרכניות ישראלית, שזעמו במיוחד עקב מכירת הדגל והציפו את הרשת בקריאות להחרמת האתר.

דגלי פלסטין אכן הוסרו, וכעת, שערוריה חדשה מצד האתר - הפסקת שיתוף פעולה עם משפיענים בישראל. "תודה רבה על התמיכה והאהבה שלך ל-shein. עקב התאמות - מועד הפרסום של הקמפיין נדחה. אנא עצרי את הפוסטים שלך. אנו נספק עדכון לגבי פרטים נוספים ומועד פרסום בהמשך. תודה רבה". נכתב במייל שקיבלו שלל משפיענים ברחבי הארץ. בנוסף בוטלו גם כל משלוחי החינם לישראל.
ה.

zgc

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
אשמח לתשובה ממי שיודעת או נתקלה בכזה מקרה:
היה לי בעיה עם משלוח שהתעכב/ אבד מלפני החג בגלל חברת שליחויות לא תקינה....
השירות לקוחות זיכה אותי מחיר מלא
אתמול קיבלתי את החבילה- עדכנתי אותם
האם אני אמורה לשלם להם שוב? או שזה כמו באלי אקספרס שאם זה מגיע אחרי הזמן לא צריך לשלם?
תודה.
תשאלו רב לגבי גזל עכו"ם

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מחרימים אותם. נאלץ לא לקנות שם תקופה עד שיתנצלו. אין מה לעשות לא נוותר להם. בקיוצר לא לקנות שם.
למה עד שיתנצלו?? בחיים לא!! הם מראים שדעתם נוחה בהרג יהודים, מהאייתולות באיראן גם היית קונה??
לא נראה לי שבדבר כזה שייכת התנצלות.
אם כי לא נראה לי שזה כ"כ יזיז להם שכמה יהודים יפסיקו לקנות שם...

Yes it's me

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
חברה תצרו איתם קשר ותגישה תלונה
יש פה פרטים
תציפו אותם בתלונות
שיראו שאנחנו עם אחד ואף אחד יותר לא יוכל לפגוע בנו
לא להזמין משם אפילו לא גרב משומשת!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה