שיין קניות באתר 'שיין' - המלצות דיונים ושאלות

תהילושש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מגיע שליח לבית? איך זה עובד בדיוק?
את לוחצת על זה. ואז שואלים אותך(נראה לי דרך דואר ישראל) מתי את רוצה שהשליח יגיע, את מסמנת, מדפיסה את הדף עם הכתובת חזרה שהם שולחים לך, ומביאה את זה לשליח(מודבק על החבילה כמובן) וזהו.
בהצלחה.

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
את לוחצת על זה. ואז שואלים אותך(נראה לי דרך דואר ישראל) מתי את רוצה שהשליח יגיע, את מסמנת, מדפיסה את הדף עם הכתובת חזרה שהם שולחים לך, ומביאה את זה לשליח(מודבק על החבילה כמובן) וזהו.
בהצלחה.
נשמע לי מוזר שיהיה חינמי. תבדקי אם קיזזו לך בהחזר

Beautiful

משתמש חדש
שאלתי באשכול השכן ואשאל גם כאן
יש למישהו קישור לשמלה לבנה מידה 18/20
עד 30₪
תודה רבה!

brachi :)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים

pnekodot

משתמש פעיל
יש לכן קישורים
לשמלות לשבת לנשים
אני צריכה לחדש קולקציה....

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
הי
קיבלתי כזו הודעה, אבל לא קיבלתי הודעה מנקודת האיסוף או מחברת השליחויות:
לקוח יקר,
שמנו לב שמספר המעקב XXXXXממתין לאיסוף כעת. בשל ההסגר באזורים מקומיים, שירות האיסוף יושפע. אם אתה מעוניין במשלוח עד הבית שלך, אנא צור קשר עם הספק המקומי כדי לשדרג את השירות ולקבל את החבילה שלך. אנו תמיד עומדים לשירותכם אם אתם זקוקים לעזרה כלשהי.

הערה :
אנא עקוב אחר הודעת הספק המקומית אם קיבלת אותה מראש.
אנא התעלם מהודעה זו אם כבר יש לך את החבילה.

שירות לקוחות SHEIN

מישהו יודע מה זה אומר?​
אחרי זה את תקבלי הודעה עם המיקום של המשלוח.

מרחבים

משתמש מקצוען
בכל יום ראשון משלוח חינם בכל מחיר של הזמנה
רק לשים לב לפני שמשלמים שאכן משלוח חינם ולא שינו את המדיניות
לא לזה התכוונתי
תהילושש כתבה על שירות החזרת פריטיל ע"י שליח שבא לאסוף מהבית
לזה התכוונתי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה