דרוש מידע קניוני ביג

אחד שחושב

משתמש פעיל
אני רק שאלה.
למה אנשי מהציבור שלנו נזכרים להחרים חברות כמו ביג רק כשהם יוצאים נגד הימין והרפורמה המשפטית, ולא כשהם יוצאים נגד אבינו שבשמיים בפתיחת סניפי הקניונים בשבת קודש (כ 13 קניונים של ביג פתוחים בשבת רח"ל) ?

בן ציון הלמ

משתמש מקצוען
אני רק שאלה.
למה אנשי מהציבור שלנו נזכרים להחרים חברות כמו ביג רק כשהם יוצאים נגד הימין והרפורמה המשפטית, ולא כשהם יוצאים נגד אבינו שבשמיים בפתיחת סניפי הקניונים בשבת קודש (כ 13 קניונים של ביג פתוחים בשבת רח"ל) ?
ניסו ללא הצלחה.

מערבבנו הידוע

משתמש מקצוען
אנשים שקונים ממקומות שפתוחים בשבת (אצלנו משתדלים שלא אבל לעולם לא מצליחים במאה אחוז כי יש דברים שלא יודעים) כנראה עושים את זה כי הרב שלהם מתיר ואין להם ענין במסגרת ההלכה לעשות יותר ממה שחייב או להמנע מדברים שקשה מציאותית להמנע מהם
אנשים שעושים חרם על חברות זה ראיה מדינית וחברתית שיש לכל אחד בפני עצמו אז אי אפשר להתחיל להשוות
למה לא עושים מלחמת דת על כל מיני מקומות?
גם אם זה יעזור זה לא טוב להביא דבר לאנשים בכפיה (אגב זה בדיוק הסיבה לחרם שעושים עכשיו על ביג)

רעיון טוב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אני רק שאלה.
השאלה היא לא רק על ביג.
חשוב שהציבור לא יקנה/יתדלק במקומות פתוחים בשבת.

אני וביתי

משתמש מקצוען
אני רק שאלה.
בהחלט ראוי לא לקנות במקומות מחללי שבת וכך רבים נוהגים.
מה שמעניין שאלו שפתוחים בשבת סוגרים לכבוד מחאות השמאל זה כנראה הולך ביחד.

אני רק שאלה.
שאלה קשה
אבל אתה יודע מה,
אותי לימדו שלא לכל שאלה יש תשובה....

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען
אני לא מחרים... אף פעם לא החרמתי עסק שהבעלים שלו נתן סתירה לאבא שלי,
אלא פשוט לא הייתי מסוגל נפשית לדרוך שם!!!!
אם נחיה את הדברים, ונפנים שמקום שמחלל שבת זה מקום שנותן סתירה לאבא שבשמים
לא נצטרך חרמות, פשוט לא נהיה מסוגלים לדרוך שם...

א חסידישער איד

משתמש פעיל
כרזות

קבצים מצורפים

• photo_2023-07-09_13-51-57.jpg
    photo_2023-07-09_13-51-57.jpg
    KB 88.3 · צפיות: 45
  • photo_2023-07-09_13-52-32.jpg
    photo_2023-07-09_13-52-32.jpg
    KB 131.6 · צפיות: 50

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
אבל למה?
רק בגלל שפוגעים באבא שבשמים ובשבת קודש.
שלא יהיה ח"ו על כבודי וכו'.
אין קשר.
יש מעלה גדולה מאוד לא לרכוש מכאלה שלא שובתים בשבת.
אבל עדיין יש מקום לדונם כתיונקות שנשבו(חזו"א ועוד)

אבל פוליטית גם לפי הפרמרטים שלהם זה חוצפה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה