קנה ב-300 שלם 200 מבצע או הונאה?

דיסק שרוט

משתמש מקצוען
אשתי עברה היום סמוך לחנות בגדי ילדים מפורסמת וראתה בלגן הרבה לקוחות צובאות על החנות היא הבינה שמדובר כמובן בעוד מבצע אטרקטיבי שהחנות עושה מעת לעת מדובר במבצע שיועדה ליום הבחירות וברוב טובם הרחיבו את המבצע גם להיום מתברר שעולם גולם מדוע?
המבצע הוא ממחיר המחירון ולא ממחיר המועדון הווה אומר שאם הבגד עולה 131 ש"ח מחיר מחירון ומחיר מועדון 109 ש"ח אז ההנחה הוא ממחיר המחירון עד כאן מובן אבל כשהגיעה לקופה התברר שצריך לצבור לכל הפחות 300 ש"ח מהמחיר הנמוך מחיר המועדון והיות שהנחת המועדון היא ממוצע 17 % זה אומר שצריך לקחת מוצרים שמחיר מחירון שלהם מגיע לכ-362 ש"ח ואז מקבלים 100 ש"ח הנחה ולשלם 262 ש"ח ובלי המבצע במחיר המועדון הייתם משלמים 300 ש"ח כך שכל ההנחה 38 ש"ח ולא 100 ש"ח ואם התפתייתם ורכשתם מוצרים ע"ס 450 ש"ח הרווחתם רק 23 ש"ח
אני מבין שאין כפל מבצעים אבל לאחוז את החבל משני הקצוות ולדרוש שה300 ש"ח יהיה מהמחיר מועדון ולא ממחיר המחירון זה כבר הונאה

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
למה הונאה? - כל קליינט יכול לעשות את החשבון בעצמו!
זה קורה בהרבה רשתות גדולות שתפסו את הפואנטה.
לאנשים לא אכפת לשלם. והרבה.
הם רק לצאת עם הרגשה שהיה שווה להגיע..:eek::(:p;)

tamar

משתמש מקצוען
אני יודעת על 2 חנויות ברבי עקיבא שהיה להם מבצע כזה אתמול
החנות מלאנז' - שבה הכל מאד מסודר ולא כפי שאתה רושם אלא באמת צוברים 300 ממחיר מחירון ומשלמים 200, ובהחלט ההנחה ממשיכה על כל שקל מעל 300 ז"א שעל כל שקל נוסף מקבלים 33% הנחה.
אמנם בשורה תחתונה לא מדובר על 33% הנחה כי מחיר מועדון כבר במילא נמוך ממחיר המחירון בכ15-20% כך שההנחה הריאלית במבצע היא 15% (פחות או יותר...)

בחנות אחרת היה מבצע קנו ב350 שלמו 200 ושם היתה חווית קניה הזויה. יש לי הרגשה ששם אשתך ביקרה.
2 מוכרות שלא הבינו את המבצע בעצמן (כפי שהן אמרו) נשאו ונתנו על כל קונה בסביבות רבע שעה רק על הסברים,
כי היה שם באמת משהו הזוי צברתי בגדים ב350 שח ממחיר המחירון כפי שהמוכרת טענה בתחילת הקניה שצריך, לאחר מכן בשעת החשבון לא היה ברור הסכום שנדרשתי לשלם ... אם אני זוכרת סביבות 270 ש"ח
שם גם לא היה כפל מבצעים והחל מ350 ש"ח שילמת מלא על כל שקל...
בסופו של דבר שילמתי אכן 200 במקום 350 ממחיר מחירון אבל זה נעשה כשהמוכרת מחשבת את החישוב ידנית ולא במחשב של הקופה... כפי שעשתה לעוד קונות (אני מקווה שזה בהסכמת בעלת החנות...)
עד הרגע לא ברור לי מה היה שם. נראה לי שמי שתכננה שם את המבצע חלשה בקטע המתמטי :)

פ.צ.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
כל הסיפור הזה של מחיר מחירון ומועדון, זה משהו שיווקי לחלוטין.
סוג של עבודה בעיניים, כי גם שיש 40% זה לא באמת, כי יש פער ברוב המוצרים של 20+-ש"ח.

כל אחד שיעשה את החשבון הפשוט הזה ויראה אם זה אכן משתלם.

לילי 1

משתמש מקצוען
אם ההנחה היא על המחיר המלא הסיפור עם ה300 שח ממחיר המועדון באמת מסריח.
יוצא שזה יותר לכיוון הקנו ב350 ממחיר מחירון ושלמו 250

כשאני מגלה כוכבית כזאת במעמד התשלום אני משאירה את הבגדים והולכת. קרה לי במשביר כמה פעמים.
אם עוד אנשים ינהגו כך זה יכחד
בינתיים נראה שם שמחלקים חינם אז כנראה שלא באמת איכפת למישהו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה