אטרקציה קמפינג פארק נהר הירדן

שרה ט

משתמש חדש
מישהו היה בבין הזמנים ויכול להגיד אם מתאים למשפחה חרדית מבחינת פריצות?
חושבים לצאת משם על הבקר או אולי לעשות קיאקים ואז לצאת...
או אולי יש לכם המלצה על מקום מומלץ אחר?
תודה!!!

אלי @@@

משתמש מקצוען
מבחינת פריצות כבר עדיף פארק הירדן על הירדנית וכ"ו וכמובן לשלם ולתפוס פינה צדדית ושקטה

גברת אחת

משתמש פעיל
יחסית ממש לא פרוץ
היינו שם שנה שעברה, מלא בעיקר במשפחות חרדיות
תמיד יכול להיות פה ושם כמו בכל מקום אחר
אבל יחסית למקומות אחרים ממש בסדר

ברוך אתה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
מנסיון רב בכל המקומות בימים האלה "אסור לאדם שומר תורה ומצוות להתקרב למקום זה" זה גרוע מחוף מעורב גם כשזה רק לחרדים או בבוקר מוקדם תמיד יש בהמשך הנהר ובצידיו כל מיני בעיות...
שומר נפשו ירחק מהם.
ואם אתם רוצים ליהנות מהירדן צאו לבד
אל תהרסו את הילדים.
(לדעתי זה איסור תורה ולא חומרה או קיצוניות יתר)

איש חריש

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מנסיון רב בכל המקומות בימים האלה "אסור לאדם שומר תורה ומצוות להתקרב למקום זה" זה גרוע מחוף מעורב גם כשזה רק לחרדים או בבוקר מוקדם תמיד יש בהמשך הנהר ובצידיו כל מיני בעיות...
שומר נפשו ירחק מהם.
ואם אתם רוצים ליהנות מהירדן צאו לבד
אל תהרסו את הילדים.
(לדעתי זה איסור תורה ולא חומרה או קיצוניות יתר)
היית שם???
כי היינו שם שנה שעברה בשבוע האחרון של בינה"ז והיה שם יותר חרדים מאיצקוביץ לא זוכר שראינו בכלל לא חרדים וממש לא פריצות נוראית כמו שאתה מתאר.
אתה אולי מתכוון לקייקים שם לא יצא לנו להיות ויכול להיות שפרוץ שם (יותר הגיוני). בשטח של הקמפינג לפחות איפה שהיינו היה ממש מעוז חרדי (מניינים מסביב לשעון, אווירה תורנית עם ישיבע בוחרים שמדברים בלימוד על שפת הנחל..)

יכול להיות שזה תלוי מיקום ומזל (זה פארק ענק) הגענו לשם שנה שעברה אחרי שברחנו מאכזיב (נשמע מקום מגניב למעשה מלא בני דודים ואחים טועים) והיינו ממש מרוצים מהאווירה. גם במשך היום היה ממש בסדר עם משפחות חרדיות שהגיעו ובכל המסלולים הרטובים והיבשים היה נקי (אולי איזה זוג זקנים לא דתיים אם אני לא טועה אבל לא יותר מזה) הרגשנו ממש אקס טריטוריה.

אני חוזר שוב יכול להיות מאד שזה תלוי מזל ומיקום ספציפי בפארק אבל יחסית לכל המקומות ששמענו וראינו בעצמינו כולל בני משפחה שהתייעצנו איתם זה היה הכי טוב.

אם בחרתם לשמוע לדעתי, אז כן חשוב בכל מקרה לא לסמוך על המזל להגיע מוקדם ולתפוס מקום צנוע ושקט (בד"כ אם יש אזור עם הרבה חרדים יש "הבטחה" שגם אם איכשהו יזדמנו למקום אחים טועים הם יבחרו באזור רחוק מאד מכם) וכן להיות זהירים. אבל בגדול זה מקום יחסית בסדר.

ולסיום: מניסיוני הדל עניין הקמפינג הוא תחום שרווח יותר אצל הציבור הדתי לאומי ואצל "ישיבע בוחרים" בעיקר וגם משפחות חרדיות מסוגים שונים. הציבור הכללי להבנתי פחות מתחבר לסוג האטרקציה (אל תאמינו להם שהם באמת ישנו באוהלים בהפגנות השמאל) ונכון שגם בציבור הדת"ל יש הרבה גוונים אבל בגדול בתחום הזה ספציפי אפשר להרגיש בנוח וללכת בזהירות בין הטיפות, אלא אם כן אתה בא בגישה שהכי נקי לא לצאת מהבית בכלל כי יש פריצות בכל מקום.

עריכה: אשתי ביקשה להוסיף שמי שממש חיפש פריצות בכוח יכל למצוא פה ושם, אז יכול להיות שלא התאמצתי מספיק לחפש (תודה לא-ל) ומי שטוען בתוקף שהוא מוצא שיבוא להוכיח לי איפה אין פריצות....

שרה ט

משתמש חדש
תודה לכולם ולאיש חריש על התגובה המפורטת!
עזרת לנו מאד וכנראה לעוד רבים...
חופשה מוצלחת לכולם!
אנחנו תרמנו צדקה לקופת העיר בתור השתדלות רוחנית לשמירה רוחנית וגשמית...
בטוחה שהתגובות האלה הן חתיכת סנגוריה על העם שלנו!

איש חריש

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
תודה לכולם ולאיש חריש על התגובה המפורטת!
עזרת לנו מאד וכנראה לעוד רבים...
חופשה מוצלחת לכולם!
אנחנו תרמנו צדקה לקופת העיר בתור השתדלות רוחנית לשמירה רוחנית וגשמית...
בטוחה שהתגובות האלה הן חתיכת סנגוריה על העם שלנו!
ושוב אם בחרתם לסמוך עליי אז חשוב מאד להיות חכמים...
שלא יבואו אלי בתלונות

הייתי שם רבות רבות.
תלוי מאד בזמנים
בבין הזמנים של ניסן ותשרי הכל חרדי לגמרי!!! [הם שומרים שבת ולכך רוב החרדים מגיעים לשם]
בבין הזמנים אב ישנם ימים שהאתר מיועד לקבוצות קעמפים ומוסדות וכאלה שדואגים שהם יהיו בנפרד אך בימים שלא צריך לבוא בבוקר דווקא או להצטרף יחד עם קבוצות מאורגנות שבאות למקום.

חייצ'ו

משתמש פעיל
אמר לנו מדריך טיולים שפארק הירדן היחיד שסגור בשבת ו90% מהבאים הם שומרי מצוות.
(גם שם, כפי שכתבתי קודם, יכול להיות בעיית צניעות ולכן ההמלצה היתה לבוא מוקדם ממש.. )

יעל זלמנוביץ

משתמש מקצוען
היינו שם לפני שנים וגם זכור לי שהיה נקי מפריצות- ב"ה
אומנם לא ישנו שם רק שהינו במהלך היום,
לילדים שלי מאוד מתחשק לישון באוהל בטבע גילאים 13-3 אני פחות מתלהבת נשמע לי מסורבל... אשמח לשמוע ממשהו שעשה את זה עם ילדים ,
איך זה?
לא חם מידי?
הגיינה?
תודה

גברת אחת

משתמש פעיל
היינו שם לפני שנים וגם זכור לי שהיה נקי מפריצות- ב"ה
אומנם לא ישנו שם רק שהינו במהלך היום,
לילדים שלי מאוד מתחשק לישון באוהל בטבע גילאים 13-3 אני פחות מתלהבת נשמע לי מסורבל... אשמח לשמוע ממשהו שעשה את זה עם ילדים ,
איך זה?
לא חם מידי?
הגיינה?
תודה
היינו שם עם שתי ילדים קטנים נהננו עד הגג
אם אתם טיפוסים זורמים זה ממש כיף
מבחינת חום- יש שם המון עצים וצל ומסלולים רטובים ככה שזה ממש בסדר
יש מקלחות עם מים חמים לפי שעות, הנקיון- בערך כמו בים.. אבל נראה לי שמנקים די הרבה
חשוב להיות מצוידים- פנסים, צידנית (בכל תחנת דלק קונים שקית קרח ושמים בתוכו והדברים יכולים להשמר אפילו יומיים שלוש), אמגזית, סיר קטן ומחבת, מחצלת וכו'
תהנוווו

צדיקה נסתרת

משתמש פעיל
קיאקים ונחלים.jpg

היועץ=

משתמש פעיל
מקום מושלם

היינו שם שנה שעברה כולל לילה אחד שינה באוהלים היו עןד 2 משפחות חרדיות שישנו איתנו בלבד!!!

היינו שם חרדים וערבים בלבד!!!

הקמנו אוהל לייד העצים סמוך לנחל
נהננו מאוד מאוד מאוד

רק חובה להצטייד בדוחה ייתושים לסביבבה (לא רק פרטני)

אין שום גישה לחשמל בכלל!!!

יש ברזי מים שירותים ומקלחות חמות

עובדים בני דודים לרוב...

יש אופציה יותר נחמדה זה חושה בחוף אכזיב להגיע בערב ולצאת בבוקר חוויה מטורפת!!

אולי מעניין אותך גם...

לוח לימודים

מסלולי לימוד שאפשר לההצטרף
אליהם ממש עכשיו:

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס עריכת וידאו

מלגות והנחות משמעותיות!

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס פיתוח ובניית אתרים

מלגות גבוהות!

25.06

י"ט סיון

וובינר מרתק

האם אפשרי לפתח קריירה משגשגת בלי לוותר על לימוד התורה?

וובינר מרתק בנושא "עיצוב על זמני" עם מעצב העל החרדי שפיתח קריירה משגשגת לצד לימוד התורה ואורח חיים חרדי מלא

הכניסה חופשית!

27.06

כ"א סיון

פתיחת מסלול:

התכנית המקצועית להכשרת אדריכלי פנים ומעצבים

לעבוד בתחום האדריכלות תוך שנתיים בלבד! וללמוד תכנים בלעדיים שיתנו לך יתרון ענק וביקוש גדול בשוק!

מסלול לגברים

27.06

כ"א סיון

השקה חגיגית!

עיצוב גרפי ודיגיטל - בסילבוס חדש ומטורף!

מלגות גבוהות!

30.07

כ"ד תמוז

פתיחת מסלול

מאסטר בשיווק דיגיטלי

מלגות גבוהות!

9.09

ו' אלול

פתיחה חגיגית:

קורס פרסום וקופי+

איך מפיקים קפמיינים לחברות הכי גדולות בשוק? איך בונים אסטרטגיה מדוייקת? מהו המסר? כתיבה שיווקית, קופי ויצירתיות, ואפילו כתיבה לסושיאל ולדיגיטל!

עם תכני AI

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה רֹעִי לֹא אֶחְסָר:ב בִּנְאוֹת דֶּשֶׁא יַרְבִּיצֵנִי עַל מֵי מְנֻחוֹת יְנַהֲלֵנִי:ג נַפְשִׁי יְשׁוֹבֵב יַנְחֵנִי בְמַעְגְּלֵי צֶדֶק לְמַעַן שְׁמוֹ:ד גַּם כִּי אֵלֵךְ בְּגֵיא צַלְמָוֶת לֹא אִירָא רָע כִּי אַתָּה עִמָּדִי שִׁבְטְךָ וּמִשְׁעַנְתֶּךָ הֵמָּה יְנַחֲמֻנִי:ה תַּעֲרֹךְ לְפָנַי שֻׁלְחָן נֶגֶד צֹרְרָי דִּשַּׁנְתָּ בַשֶּׁמֶן רֹאשִׁי כּוֹסִי רְוָיָה:ו אַךְ טוֹב וָחֶסֶד יִרְדְּפוּנִי כָּל יְמֵי חַיָּי וְשַׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה לְאֹרֶךְ יָמִים:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

הגיע זמן הגאולה • אתגר 50

לוח מודעות

למעלה