קמפיין "יהדות התורה" יצא לדרך

מצב
הנושא נעול.

יוני10

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
...

קבצים מצורפים

• 9cp7qpqn__w988h1367q70.jpg
    KB 112.9 · צפיות: 29

צברית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אותי זה לא ממש משכנע ללכת להצביע...
ואם "כולנו מאמינים" אז באמת חבל שאני יבזבז את זמני בהמתנה בקלפי :/

אם הבנים

משתמש רשום
מענין לענין באותו ענין.
האם לא מוקדם מדי להתחיל בקמפיין בחירות בציבור שלנו.
אולי שוה לשמור את זה לימים החמים שלפני הבחירות?

sr

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לצערי אני ממש לא מבינה מה נהיה מהציבור שלנו
כל עוד אנחנו לא נטורי קרתא עלינו לרוץ לקלפי להצביע למפלגה חרדית

יש משהו מבין חברי הכנסת החרדיים שדאג רק לעצמו? שלא עזר לנו, החרדים, בדברים רבים כל כך?
אפילו אם הייתי חרדי חדש עדיין הייתי צריך אותם. מי יעזור לו? נפתלי בנט? איווט ליברמן?
תפסיקו לדאוג כל אחד לאגו של עצמו, ותתחילו לדאוג לעתיד של מדינת ישראל כמדינה יהודית ולא ארץ משותפת ליהודים - רוסים (גויים) ודרום אפריקנים
לדאוג לארץ בה מי שרוצה לשבת ללמוד יכול לעשות זאת באין מפריע
תחשבו מה יכול להתבטל לאחר הבחירות ותבינו באיזה סכנה נמצאים: גיוס לכל, תקציבים לתלמודי תורה וישיבות (מי רוצה לשלם עוד 1000 שקל לחודש לכל ילד?) אפילו לבתי ספר שלא לומדים ליבה יכול להתבטל התקציבים, גני ילדים חינם רק למי שנושא בנטל (עוד 700 שקל לחודש לכל ילד)
ועוד הרבה דברים
אז בבקשה, שכל אחד מישראל יקח אחריות וילך להצביע למפלגה חרדית שתשמור על האינטרס שלנו כיהודים. לבחור זו מצוה, זו בחירה וזו אחריות!
רק על החברים מפרוג להפסיק לנהל את מסע האדישות ולתת כח ותמריץ לאלו שמתלבטים
שלא נצטרך לבכות אחר כך

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
יחסית הופתעתי לטובה.
נראה איך ימשיכו את הקמפיין.

ריבק

משתמש רשום
לדעתי, עלוב מידי. לא מספיק חזק לא מעורר אנשים אדישים ללכת להצביע.
גם הקו התחתי שנראה כאילו מעורר ריצה לקלפי, לא משכנע.

ראש בריא

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
דווקא עיצוב מעולה.
אני חושש שהצבעים לא מספיק חזקים (נדושים מעט לא?)
אבל הקמפיין בסדר גמור!

צברית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י sr;925017:
לצערי אני ממש לא מבינה מה נהיה מהציבור שלנו
כל עוד אנחנו לא נטורי קרתא עלינו לרוץ לקלפי להצביע למפלגה חרדית

יש משהו מבין חברי הכנסת החרדיים שדאג רק לעצמו? שלא עזר לנו, החרדים, בדברים רבים כל כך?
אפילו אם הייתי חרדי חדש עדיין הייתי צריך אותם. מי יעזור לו? נפתלי בנט? איווט ליברמן?
תפסיקו לדאוג כל אחד לאגו של עצמו, ותתחילו לדאוג לעתיד של מדינת ישראל כמדינה יהודית ולא ארץ משותפת ליהודים - רוסים (גויים) ודרום אפריקנים
לדאוג לארץ בה מי שרוצה לשבת ללמוד יכול לעשות זאת באין מפריע
תחשבו מה יכול להתבטל לאחר הבחירות ותבינו באיזה סכנה נמצאים: גיוס לכל, תקציבים לתלמודי תורה וישיבות (מי רוצה לשלם עוד 1000 שקל לחודש לכל ילד?) אפילו לבתי ספר שלא לומדים ליבה יכול להתבטל התקציבים, גני ילדים חינם רק למי שנושא בנטל (עוד 700 שקל לחודש לכל ילד)
ועוד הרבה דברים
אז בבקשה, שכל אחד מישראל יקח אחריות וילך להצביע למפלגה חרדית שתשמור על האינטרס שלנו כיהודים. לבחור זו מצוה, זו בחירה וזו אחריות!
רק על החברים מפרוג להפסיק לנהל את מסע האדישות ולתת כח ותמריץ לאלו שמתלבטים
שלא נצטרך לבכות אחר כך

אני כתבתי מה שכתבתי בקשר לקמפיין- לא בקשר למה שאני יעשה בפועל.
והדברים שלך רק מחזקים את מה שאמרתי על הקמפיין, הוא ממש לא מעודד/ מעורר/ ממריץ ללכת להצביע למרות שהמצב כן דורש את זה...

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
אתם יודעים מה אהבתי?!
כולנו חרדים...

(תרתי משמע...)

כל מיני

משתמש רשום
אחים אנחנו!
מה שישאר מאיתנו בעוד דור או שנים, הוא בידינו.
אחדות| אהבת ישראל | רצון שליהודים יהיה טוב גם אני לא מרוויח מזה (שזה אומר להצביע למפלגה החרדית-גם אם היו"ר יצליח בין השאר לסדר לקרובו משרה נחשקת ואני רק אשב לי בשירות לקוחות של ישראכרט)

סלחו לי על הגודל. אבל זו זעקה.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
אני לא יודע מה אתם,
אין לי שום קשר אישי / הכרות מיוחדת עם אחד הנציגים אך בתקופת הקדנציה האחרונה נעזרו ע"י במשפחתינו במגוון נושאים (ואני יודעת שכולם פחות או יותר כך)

רשימת הנושאים:
שחרור סחורה תקועה במכס בזמן שביתה,
השגת משהו יוצא דופן מקופ"ח,
סידור עניינים עם משרד הבריאות בנוגע לבעיה עם טיפת חלב.

ועוד.

מישהו ממפלגה לא חרדית יתן לכם את זה?
יכיר אתכם בצומת?
תפסיקו ליאש ולהכניס רגליים, גם אם כל הנ"ל (צבא, קצבאות, ועוד) לא יצליח חלילה בידם, תכל'ס כשצריך משהו אישי, עזרה בפתרון בעיות ממשלתיות - כל אחד יודע שהנציגים שלנו עזרו, עוזרים ויעזרו בס"ד.

אז למה לא לתת להם כח?

גרף הול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לגבי המלל השני: 'שלא תהיה טעות' - אני מבין מה המסר רוצה לומר, אבל כמדומני שהוא משרת את המטרה ההפוכה.
[שהרי מידת ההשתדלות היא לפי מידת הביטחון שלנו. וגם ללא השתדלות תהיה התוצאה כפי שהיא צריכה להיות. וההשתדלות היא רק בבחי' 'גזירה משמים' שאנחנו חייבים לבצע אותה...]

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נמחקה כאן הודעה?

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

כתבים

משתמש צעיר
עימוד ספרים
סתם לתשומת לב אלו שהודעותיהם נמחקו, קחו בחשבון שהכלכלה החרדית מתחלקת לפירורי חוגים ויותר מכך [ראה ע' עיכוב הקמפיין], זו פשוט אוילות למחוק השקעה אדירה של בניית תדמית לחברה בהתבססות בהינף הודעה אחת.
הדעות האישיות מקומן בכל מקום חוץ מהכיס.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה