קמאטק / מכון לב - מה עדיף?

סתם מישהו 5

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
מסקנה שלי:
ללמוד מכון לב ולבקש לעבור גם את המבחנים של קמאטק.
החומרים של קמאטק בוודאות כלולים במכון לב, ובלי מאמץ רב אפשר להרוויח את כל האפשרויות.
אני חושבת שזה בקשה לא פיירית
כי לרוב הבנות שילכו למכון לב הם מוכשרות יותר ומימילא הסיכויים שלהם להצליח במבחנים גבוהים יותר,
ממילא הממוצע עולה, וזה בא על חשבון הבנות שעושות רק קאמטק כי הסיכויים שלהם להבחר לבוטקאמפים יהיו נמוכים יותר

זעירא דחברייא

משתמש פעיל
אם יוכלו להסביר קצת יותר על הענין של מכון לב
האם כל בת יכולה להרשם
והאם יש את זה גם בוולף
תודה

זהבית87

משתמש מקצוען
אם יוכלו להסביר קצת יותר על הענין של מכון לב
האם כל בת יכולה להרשם
והאם יש את זה גם בוולף
תודה

כל בת יכולה להירשם, לא להתקבל.
בדכ מקבלים בנות מאד מוכשרות וגם מכון לב מתערב בקבלה. מסתמכים גם על מבחן התיל.

(ומתערב גם להוציא בנות במשך השנה אם לא עומדים ביעדים)

שמעתי פעם שוולף רוצים להפסיק עם התוכנית. כדאי לברר

מירי:)

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
בבית המורה של שרנסקי יש אפשרות לבחור מכון לב/קמאטק?

אלי אלימלך

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שלום, אני אחד המנהלים של קמא-טק,

אין אפשרות למי שהיה בתכניות אחרות לקבל השמת ג'וניור בקמא-טק. מי שאומר משהו אחר - משקר ביודעין [ לעיתים במטרה לפגוע בתכנית שלנו "תלמדו תכנית פלונית וממילא קמא-טק יעשו לכם השמה"].

יש אצלינו כ-800 תלמידות בשנה, ומתוכן אנחנו עושים כ-15 בוטקמפים למצטיינות - ודואגים להן להשמה בחברות הטובות (זו שנה חמישית עם 95 אחוז השמה לבוגרות הבוטקמפ).

אין לנו זמן, משאבים, ויכולת לעשות עוד השמות לבוגרות של תכניות אחרות (יש לנו עול אדיר ליישם את הבוגרות שלנו, "עניי עירך קודמים")

יתירה מכך - הסיבה שחברות קולטות מאיתנו את הבוגרות זה כי הן סומכות על המערכות שלנו. אם התלמידה לא למדה אצלינו - אין לנו דרך לוודאות את איכותה וטיבה.

והכל נפלא - שוק חופשי, כל אחת תבחר לה את התכנית שלה ותלך לאן שהיא רוצה. בהצלחה לכל התכניות - ברכה מרובה בבית הזה :)

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מישהו יכול להעלות לכאן (או לשלוח בפרטי) את סילבוס של קמא-טק ושל מכון לב?

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
במכון לב הרבה מבוסס על למידה עצמית
מי שאין לה את זה - חבל לה לנסות
זה דורש מאמץ מטורף!!
בקמאטק משנה לשנה מעלים את הרמה
ורק גאוניות ממש מצליחות
מה שהיה לפני שנתיים לא מתקרב למה שהיום.

לגבי השמה- קצת מגוחך לדבר על זה עכשיו
אנחנו רק בסוף שנה
יש עוד הרבה זמן לפנינו והרבה בנות מתקבלות למקומות שווים מאוד בהמשך.
עוד שלושה חודשים כבר תהיה אינדיקציה לגבי אחוזי השמה
אבל- ברור שלתכנית חדשה ופחות משומנת יהיה יותר קשה במחזורים הראשונים

מה שיותר מעניין אותי- כמה עבודה מכון לב יעשו מול מעסיקים לקבל בנות חרדיות
לעמוד על רמה רוחנית, הפרדה וכו'

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
@אלי אלימלך
בתור אחד מהמנהלים אולי תוכל לפרט פה איך בדיוק עובד ההשמה של קמ-אטק
הבנתי שיש לכם השמה בשכר התחלתי של בין 12 ל 24 לפי מה זה לפי כשרונות או שזה תלוי בדברים אחרים
תודה רבה

chani-studi

משתמש צעיר

אין אפשרות למי שהיה בתכניות אחרות לקבל השמת ג'וניור בקמא-טק. מי שאומר משהו אחר - משקר ביודעין [ לעיתים במטרה לפגוע בתכנית שלנו "תלמדו תכנית פלונית וממילא קמא-טק יעשו לכם השמה"].

יש אצלינו כ-800 תלמידות בשנה, ומתוכן אנחנו עושים כ-15 בוטקמפים למצטיינות - ודואגים להן להשמה בחברות הטובות (זו שנה חמישית עם 95 אחוז השמה לבוגרות הבוטקמפ).

אין לנו זמן, משאבים, ויכולת לעשות עוד השמות לבוגרות של תכניות אחרות (יש לנו עול אדיר ליישם את הבוגרות שלנו, "עניי עירך קודמים")

יתירה מכך - הסיבה שחברות קולטות מאיתנו את הבוגרות זה כי הן סומכות על המערכות שלנו. אם התלמידה לא למדה אצלינו - אין לנו דרך לוודאות את איכותה וטיבה.

והכל נפלא - שוק חופשי, כל אחת תבחר לה את התכנית שלה ותלך לאן שהיא רוצה. בהצלחה לכל התכניות - ברכה מרובה בבית הזה :)

chani-studi

משתמש צעיר
@אלי אלימלך
תודה על המענה
אשמח לקבל תשובות לשאלותי.

הבת שלי משתתפת בתוכנית קמא טק באחד הסמינרים
השבוע הן נבחנות והיא מאוד חוששת.
לטענתה רק בנות בודדות מתקבלות לבוטקאמפים
ויתר התלמידות נשארות ללא שום דבר ביד.

משיחה עם אמהות נוספות.
תלמידות שעברו בהצלחה כל המבחנים אכן נחטפות.
אחרות נשארות קרחות הן השקיעו המון זמן בלימודי מתמטיקה
והם יוצאות לשוק ללא ידע מספק וניסיון בפיתוח מעשי.

אם ידוע לכם שתלמידה תכשל במבחן מתמטיקה מדוע לא לתגבר
לימודים בפול סטאק כמו גאווה סקריפט, ריאקט וכו'

לדוגמא, תלמידה שסיימה שנה שעברה נכשלה במבחן קמא טק
נאלצה להשלים מכיסה הפרטי לימודם בריאקט
ולבסוף התקבלה באופן עצמאי לחברה העוסקת בפולסטאק.

לסיכום התוכנית מעולה לתלמידים גאונים,
אך אנא לתת גם בסיס לתלמידים ברמה טובה
אשר יכולים בהחלט להשתלב בחברות היי טק.

אלי אלימלך

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
@אלי אלימלך
תודה על המענה
אשמח לקבל תשובות לשאלותי.

הבת שלי משתתפת בתוכנית קמא טק באחד הסמינרים
השבוע הן נבחנות והיא מאוד חוששת.
לטענתה רק בנות בודדות מתקבלות לבוטקאמפים
ויתר התלמידות נשארות ללא שום דבר ביד.

משיחה עם אמהות נוספות.
תלמידות שעברו בהצלחה כל המבחנים אכן נחטפות.
אחרות נשארות קרחות הן השקיעו המון זמן בלימודי מתמטיקה
והם יוצאות לשוק ללא ידע מספק וניסיון בפיתוח מעשי.

אם ידוע לכם שתלמידה תכשל במבחן מתמטיקה מדוע לא לתגבר
לימודים בפול סטאק כמו גאווה סקריפט, ריאקט וכו'

לדוגמא, תלמידה שסיימה שנה שעברה נכשלה במבחן קמא טק
נאלצה להשלים מכיסה הפרטי לימודם בריאקט
ולבסוף התקבלה באופן עצמאי לחברה העוסקת בפולסטאק.

לסיכום התוכנית מעולה לתלמידים גאונים,
אך אנא לתת גם בסיס לתלמידים ברמה טובה
אשר יכולים בהחלט להשתלב בחברות היי טק.
לתכנית אולטרא קוד (קמא-טק) יש 2 שלבים -

- יש את 700 שעות התגבור שאנחנו מעניקים בחינם מעבר ל-1300 שעות של מה"ט. ובהם כבר התלמידות משתדרגות באופן משמעותי עם יכולת להסתדר בחברות גם בלי מנגנון ההשמה והבוטקמפים שלנו.

(זה מקבלות כולן, ובחינם, גאוניות ואחרות).

-מעבר לזה יש את הבוטקמפ של כמה חודשים בתוך חברה, שזה מקבלות הרבע/שליש שקיבלו ציונים טובים במבחנים (ולהן המנגנון שלנו עושה השמות, עד היום בהצלחה של כ95 אחוז).
זה לא אומר שאלו שלא מתקבלות לבוטקמפים הן לא גאוניות - אבל המבחנים זה הדרך העיקרית שלנו לסנן את אלו שיש להן סיכוי טוב יותר להתקבל למשרות בחברות הטובות.

אנחנו משפרים בכל שנה מאד גם את ה700 שעות, וגם את הבוטקמפים לטובת כל התלמידות, הגאוניות והאחרות. הלימודים משתנים לפי הצרכים של מה שאנחנו שומעים מהחברות. אין לזה כמובן שלימות, אבל לפחות משתדלים.

נעמי ברג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
@אלי אלימלך האם יש דרך לאישה נשואה שרוצה ללמוד להתשלב בתכנית שלכם? (בירושלים)
המרכז החרדי להכשרה מקצועית פרסמו שהם פותחים שנה הבאה מסלול הנדסאי תוכנה בשיתוף קמאטק.

נערת סמינר

משתמש פעיל
בוולף בשנתון שעכשיו מסיים שנה ראשונה, יש רק קמאטק
לשנה הבאה מתוכננים כמה מסלולים, לא ידוע לי אם מכון לב הוא אחד מהם.
וולף פתחו שנה שעברה (ואני חושבת שגם לפני שנתיים- אבל בזה אני לא בטוחה) את המסלול של מכון לב וכמוהם עוד סמינרים בבני ברק
אבל השנה לא היה
הבנתי ממורה שלימדה אותם שרבני בני ברק יצאו נגד התכנית ולכן הסמינרים הפסיקו.....

צ'רדש

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
וולף פתחו שנה שעברה (ואני חושבת שגם לפני שנתיים- אבל בזה אני לא בטוחה) את המסלול של מכון לב וכמוהם עוד סמינרים בבני ברק
אבל השנה לא היה
הבנתי ממורה שלימדה אותם שרבני בני ברק יצאו נגד התכנית ולכן הסמינרים הפסיקו.....
את בטוחה שרבנים יצאו נגד זה, ולא הפסיקו את התוכנית כי היה קשה מדי?
כי זה מה שאני שמעתי... בכל אופן, הרב קסלר (רב העיר מודיעין עילית) התיר את התוכנית הזאת... (אם לא, הסמינר שלי לא היה עושה אותה)

נערת סמינר

משתמש פעיל
את בטוחה שרבנים יצאו נגד זה, ולא הפסיקו את התוכנית כי היה קשה מדי?
כי זה מה שאני שמעתי... בכל אופן, הרב קסלר (רב העיר מודיעין עילית) התיר את התוכנית הזאת... (אם לא, הסמינר שלי לא היה עושה אותה)
אני לא בטוחה, זה מה שמורה שלי- שלימדה גם שם, אמרה.....

ענבים טעימים

משתמש רשום
מנסיון טרי מאד...
אני סיימתי עכשיו לימודים ועשיתי קמא טק - וחברות שלי עשו מכון לב
מקמא טק - בנות התחילו עכשיו בודקמפים במקומות יחסית משתלמים אבל טוענים שהם די אכזבו השנה....
וגם אלה שכבר התקבלו לבודקמפים שווים אין שום התחייבות שאכן יתקבלו בסוף לאותה עבודה, ההשמה של קמאטק לא מובטחת מיד בסיום הבודקמפ זה יכול להיות גם אחרי שנה...(למרות שהתוכן של הבודקמפ אכן משתלם מאד)
לגבי מכון לב - הלימודים אכן ברמה מאד מאד גבוהה ודורשים המוןןןןןןן,
ולגבי ההשמה- המצב ממש קשה אצלנו יש הרבה בנות שלמדו את זה ורק בנות בודדות ממש התקבלו...
אז לסיכום, המצב כרגע בשוק ההיטק לא הכי אופטימי יש מיתון ללא קשר למסלול שתעשי ו2 המסלולים האלו הם יחסית חדשים בסמינרים כך שקצת קשה לומר באופן מפורש מה משתלם יותר....
בכל מקרה, המון הצלחה במה שתבחרי!

לא אני

משתמש מקצוען

אשמח אם תוכל לפנות אלי באישי i.am.me.3122

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה