רופא קלנאי/ת תקשורת מומחה בהפרעת קול

202020

משתמש חדש
מחפשת קלנאי/ת תקשורת שעוסק בהפרעות קול וצרידות, מישהו טוב סבלני שאכפת לו מהמטופל עדיף בבני ברק

איילה שרגא

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
כן תודה רבה , אני שמעתי על משהי מאלעד ,אני צריכה בגלל שאני מפעילה וברגע שיש לי כמה אירועים צפופים אין לי קול אח"כ מענין ממה זה נובע? ...

202020

משתמש חדש
קלנאית תקש
כן תודה רבה , אני שמעתי על משהי מאלעד ,אני צריכה בגלל שאני מפעילה וברגע שיש לי כמה אירועים צפופים אין לי קול אח"כ מענין ממה זה נובע? ...
קלנאית תקשורת הסבירה לי שברגע שלא משתמשים נכון במיתרי הקול שיש לנו אז שני מיתרים משפשפים זה את זה,עד שקשה לנו לדבר,לכן כדי שהגרון לא יהיה מיובש יש לשתות הרבה מים.כמובן התחלה של טיפול.

202020

משתמש חדש
יישר כח על התגובה,האם מקבל גם ילדים בן 12,
והאם אתם מכירים מישהו מבב

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
יישר כח על התגובה,האם מקבל גם ילדים בן 12,
והאם אתם מכירים מישהו מבב
כן
ואולי גם מקבל בב"ב
שווה לנסות

הוא טיפל ברב אלישיב וברב יעקב אדלשטיין
הוא נקרא מומחה גדול
לא לוקח יקר
נותן תרגילים לעבודה
ואיש מאד נחמד

avim10

משתמש מקצוען
אם מחפשים לגבר, יש אחד בשם איתמר שרביט, פעם קיבל במכבי בבני ברק, מחיפוש קל ברשת נראה שכיום הוא מקבל ברמת גן דרך מאוחדת.
הבעיה שבד"כ אצל קלינאים גברים התורים קטסטרופליים, נכון, גם אצל קלינאיות אבל זה עוד יותר מאשר אצל קלינאיות...

יונת123

משתמש מקצוען
משהו יודע האם יעזור ללכת לקלינאית תקשורת במצב שיש פוליפ ויבלות? הלכתי לא.א.ג פרטי והוא הפנה ישר לניתוח ורק אחרי הניתוח ללכת לקלינאית. אבל אני חושבת שאולי יש לו אינטרס כי בסוף הוא גם מנתח

202020

משתמש חדש
שלום אילה שרגא

מצאתי קלנאית תקשורת להפרעות קול וצרידות ,היא מקבלת בגבעת שמואל קוראים לה דורית טלפון 0508279940, היינו פעם אחת ומקווה שנמשיך להיות מרוצים התפילה על העבר ההוה והעתיד
שנשמע בשורות טובות!! ואם את צריכה עזרה בשמחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה