קלידים: yamaha/korg

k1100

משתמש חדש
שלום וברכה.
אני כעת משתמש עם yamaha OR700 oriental יש לי בעיה רצינית עם המקצבים ובנוסף חסר לי מאוד הקטע של הכלים המזרחיים מאוד מאוד דל . אני ושב על pa800 לרמה שלי זה אמור להיות מעולה מה מציעים החברים המבינים תודה מראש.

סולפג' solfege

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אני עברתי מPSR A1000 מזרחית (נראה לי גרסה ישנה לOR700 או יותר חדשה), לקורג PA 900 ויש לכל אחד את היתרונות והחסרונות שלו. המקצבים המזרחיים בימהה הרבה יותר טובים ואותנטיים אבל הצלילים בקורג טובים יותר (הלא מזרחי)
שורה תחתונה: אם חשוב לך לנגן מזרחי אז עדיף לעלות לגרסה טובה יותר של הימהה, אבל אם חשובים המקצבים והצלילים הלא מזרחיים - אין על הקורג...

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
מקצבים וצלילים מכניסים. אין בכלי. אני בPA4 וכלל לא משתמש במקצבים של החברה. גם בצלילים רוב השימוש זה דגימות (ובפרט במזרחי)
אם אתה הולך על PA800 (עדיף מ600 ו900) יש ברשת חבילות של מאות מקצבים וצלילים מזרחיים. אם אתה לא מוצא אז לי יש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה