קלאסית קלה

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
אני מחפשת קטעים המתאימים לליווי קליפים ילדותיים.
אפשר אם יש גם קטעים ממוסיקה קלאסית נוחה לתנועה כמו קטעי בלט של צ'יקובסקי.
אבל עדיף לי משהו יותר קל אבל לא מידי פלסטי ומתקתק כמו כל קטעי הסינטיסייזר הנוראיים שקוראים להם "מוסיקה קלאסית לתינוקות"
אם יש למישהו במאגר ויוכל להעלות אודה מאוד.

agav

משתמש צעיר
משהו כזה?

קבצים מצורפים

• 02 Hooked On Haydn [Medley].mp3
    5.5 MB · צפיות: 9

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
אמנם הפתיחה דרמטית וכבדה, אבל ההמשך מעולה!
תודה!

agav

משתמש צעיר
אוכל להעלות עוד לפי הצורך.
(פשוט כל העלאה לוקחת המון זמן משום מה.)

קבצים מצורפים

• 03 Night at the Opera [Medley].mp3
    4.7 MB · צפיות: 10
  • 04 Tales of the Vienna Waltz [Medley].mp3
    6 MB · צפיות: 11
  • 05 Hooked on a Can Can [Medley].mp3
    4 MB · צפיות: 10

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מה הדרך להוריד את זה למחשב ולא רק להשמעה? זה מאפשר לי רק 'פתח' ולא 'שמור'. (אעדיף להאזין לזה בזמן שמותר)

אביה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אפכא מסתברא;758436:
מה הדרך להוריד את זה למחשב ולא רק להשמעה? זה מאפשר לי רק 'פתח' ולא 'שמור'. (אעדיף להאזין לזה בזמן שמותר)

לחצן ימני בעכבר-שמור יעד בשם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה