ציליאק קישקע ללא גלוטן

ציכי

משתמש צעיר
תמיד הכנתי בצל מטוגן בהרבה שמן + קמח + תבלינים (מלח, שום, פ. שחור) + לחם שרוי סחוט
מחפשת תחליף לקישקע בלי גלוטן משהו תואם.
ניסיתי תחליפים שונים ועדיין לא הגעתי למתכון שיהווה תחליף מספק
(אל תפנו אותי למתכונים של פסח - חלקם מכילים קמח מצה, ובכלל בכל ימות השנה ניתן להשתמש בקמחים מקטניות)
תודה מראש

יחשבאף

משתמש מקצוען
אצלנו אוכלים כל השנה קישקע של פסח.
מבשלת תפוחי אדמה +בטטה
מועכת
מוסיפה גזר מגורר ובצל מטוגן
ושמה קמח תפוחי אדמה לאיחוד.
אם יש צורך אני מוסיפה ביצים.
ככה אוכלים אצלנו כל השנה

בוקר בוקר

משתמש רשום
תמיד הכנתי בצל מטוגן בהרבה שמן + קמח + תבלינים (מלח, שום, פ. שחור) + לחם שרוי סחוט
(אל תפנו אותי למתכונים של פסח - חלקם מכילים קמח מצה, ובכלל בכל ימות השנה ניתן להשתמש בקמחים מקטניות)
תודה מראש
יש קישקע מצוין של חברת "איכות למהדרין". טעים מאד!

בלבוסטע

משתמש צעיר
תשימי במקום קמח רגיל קמח קונדיטור או קורונפלור ,
אפשר גם קמח תפו"א אבל יוצא פחות טוב ,
תוסיפי בצל עדיף מטוגן קישואים מגורדים או תפו"א מגורדים,(לא מבושלים)
שמן, קצת מים ותבלינים,
יוצא מצוין!
בהצלחה!

ציכי

משתמש צעיר
האמת שעם קונדיטור ניסיתי, ויוצא טעם לוואי מתקתק שלא אהבנו
תודה

צלמת אלופה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תפוחי אדמה מגורדים עם קצת "רוטב" מהצונט שמן וקונפלור,
שמים בשקית הקוקי מחוררים מעט שיכנס הטעם
יוצא מעדן.

כינור דוד studio

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
הפקות ואירועים
תודה מראש
אנחנו מאז ומתמיד הכנו ככה וממש נהנים...אם שמים הרבה בצל זה ממש משדרג...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה