אלי-אקספרס קישור שיווקי באלי-אקספרס

אילה ג

משתמש פעיל
לאחרונה ראיתי שאם אני קונה מקישור שיווקי שלי- מאותו חשבון - אני גם מקבלת על זה עמלה כרגיל. אז לא צריך אפילו 2 חשבונות
אבל בכל זאת אני שואלת: הם מבינים שזה אני?
וגם:
מה זה נקודות? זה משנה להם אם אני גם עושה הרבה קניות באותו חשבון שאני עושה את הקישורים?

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
למה אני לא מצליחה למשוך את הכסף? הוא כותב לי: רשומת פרטי אתר לא מלאה, אין אפשרות למשוך מזומן

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
למה אני לא מצליחה למשוך את הכסף? הוא כותב לי: רשומת פרטי אתר לא מלאה, אין אפשרות למשוך מזומן
אם אני זוכרת נכון את צריכה קודם ללחוץ על add new bank account כאן-https://portals.aliexpress.com/unify.htm?spm=portals._cps_home.0.0.46ad2fe07WfZxX#/fund/paymentcenter-paymentinformation
ורק אחרי שהוספת חשבון בנק את יכולה לבקש למשוך את הכסף

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לפי מה? לפי האשראי / כתובת/ שם?
משנה אם אעשה את זה מחשבון שקניתי הרבה או מחשבון של כמה רכישות בודדות?
אני לא מבינה לאן את חותרת. לא יודעת אם הם יודעים אם כי ידוע שלפעמים נחסמים חשבונות כי הם איכשהו עלו על זה שזה אותו אדם פעמיים.
ולא מבינה מה קשור הקישור השיווקי לעניין הקניות שלך בעלי אקספרס, 2 דברים שונים שאין שום קשר בינהם

אילה ג

משתמש פעיל
אני לא מבינה לאן את חותרת. לא יודעת אם הם יודעים אם כי ידוע שלפעמים נחסמים חשבונות כי הם איכשהו עלו על זה שזה אותו אדם פעמיים.
ולא מבינה מה קשור הקישור השיווקי לעניין הקניות שלך בעלי אקספרס, 2 דברים שונים שאין שום קשר בינהם
התכוונתי לשאול אם לא משנה להם אם אני קונה הרבה או קצת?

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

אילה ג

משתמש פעיל
אם אני קונה מחשבון אחר ממה שעשיתי תוכנית שותפים,
שווה לי להיכנס לקאשדו או שאני מפסידה מזה שהם גם שותפים?

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לאחרונה ראיתי שאם אני קונה מקישור שיווקי שלי- מאותו חשבון - אני גם מקבלת על זה עמלה כרגיל. אז לא צריך אפילו 2 חשבונות
זה לא סיכון שיסגרו את החשבון?
כמו שכתבת כאן:
ידוע שלפעמים נחסמים חשבונות כי הם איכשהו עלו על זה שזה אותו אדם פעמיים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה