עזרה איטיות נוראית באלי אקספרס מישהו מכיר ?

בשבועיים האחרונים אין לי אפשרות לגלוש באלי אקספרס ולעקוב אחרי משלוחים .איטיות נוראית שלא נותנת להיכנס .אציין שיש לי נטפרי
על 15 מגה אינטרנט קווי מחובר בכבל .מה יכולה להיות הבעיה .נראה לי שזה קרה אחרי השדרוג / הליכה אחורה של אלי אליאקספרס ?...

כותבת הטיוטות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
דיי הרבה משתמשים פה דיווחו שהם חווים איטיות במהלך קניות בעלי-אקספרס.
ככל הנראה קשור לנטפרי / לשדרוג שהם עשו לאחרונה.
לא ברור בדיוק...

ali-li

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בשבועיים האחרונים אין לי אפשרות לגלוש באלי אקספרס ולעקוב אחרי משלוחים .איטיות נוראית שלא נותנת להיכנס .אציין שיש לי נטפרי
על 15 מגה אינטרנט קווי מחובר בכבל .מה יכולה להיות הבעיה .נראה לי שזה קרה אחרי השדרוג / הליכה אחורה של אלי אליאקספרס ?...
כן , גם לי היו ימים שלא יכולתי להיכנס לדף ההזמנות שלי .
זה הסתדר לכם?

עמליה 098

משתמש מקצוען
כותבים לי- אנחננו מודעים לבעיה ומנסים לטפל בה, משהו כזה

איזה שם?

משתמש מקצוען
הם גם איטיים להחריד כרגע במשלוחים... הזמנתי לפני חודש וחצי !! ועדיין לא הגיע , האשימו אותי שבארצנו יש מלחמה ואין טיסות , מישהו יודע באיזה מדינה זה ככה??

סול נואר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הם גם איטיים להחריד כרגע במשלוחים... הזמנתי לפני חודש וחצי !! ועדיין לא הגיע , האשימו אותי שבארצנו יש מלחמה ואין טיסות , מישהו יודע באיזה מדינה זה ככה??
משלוחים מלפני חודשיים עדין לא הגיעו, משלוחים מלפני 9 ימים כבר בארץ,- זה המלחמה?????????

@YB@

משתמש פעיל
שבועיים האחרונים אין לי אפשרות לגלוש באלי אקספרס ולעקוב אחרי משלוחים .איטיות נוראית שלא נותנת להיכנס
והסיבה כי
יש לי נטפרי
טזה משהו חדש מ
אחרי השדרוג / הליכה אחורה של אלי אליאקספרס ?...
מידיעה! יש לי נטפרי והייתי צריך משהו דחוף באלי פתחתי ממחשב אחר - והכל בסדר מהיר ונח...
ככה שה"אשמים" הם נטפרי ולא עלי....
עד שהם יטפלו בזה כמו שכתבו למעלה בפניות וכו'

איזה שם?

משתמש מקצוען
המון הצלחה!!!
כמה זמן העיכוב? - אולי אפשר לפתוח מחלוקת
כבר ששה שבועות אם זה לא היה משהו יקר ונחוץ ושליש מחיר מפה לא הייתי קונה שם, אבל זה עדיין לא מספיק בשביל לפתוח מחלוקת ,בשיחה עם המוכר הוא כל הזמן שולח הודעות אוטומטיות שיש הכל במלאי, יש עיכובים בחוק או משהושלא הבנתי ורק בפעם האחרונה שהתחלתי ל'צאת' עליו ולאיים על ביטול /מחלוקת זה מה שענה לי, יש לכם מלחמה -אז תתמודדו

@YB@

משתמש פעיל
כבר ששה שבועות אם זה לא היה משהו יקר ונחוץ ושליש מחיר מפה לא הייתי קונה שם, אבל זה עדיין לא מספיק בשביל לפתוח מחלוקת ,בשיחה עם המוכר הוא כל הזמן שולח הודעות אוטומטיות שיש הכל במלאי, יש עיכובים בחוק או משהושלא הבנתי ורק בפעם האחרונה שהתחלתי ל'צאת' עליו ולאיים על ביטול /מחלוקת זה מה שענה לי, יש לכם מלחמה -אז תתמודדו
אוקיי, אז אולי כדאי פתוח מחלוקת לקבל החזר, ולהזמין אצל מוכר אחר?!
אגב, זה לא אצל כולם ככה, מאז המלחמה עשיתי כבר כ6 הזמנות וכולם הגיעו כבר... אפילו שהזהירו אותי מראש שעלול להתעכב וכו',
וגם פה בפרוג הרבה כתבו שהגיע להם בלי איחור או עם איחור קטן
ככה ששוה לבדוק מה שכתבתי...

איזה שם?

משתמש מקצוען
אוקיי, אז אולי כדאי פתוח מחלוקת לקבל החזר, ולהזמין אצל מוכר אחר?!
אגב, זה לא אצל כולם ככה, מאז המלחמה עשיתי כבר כ6 הזמנות וכולם הגיעו כבר... אפילו שהזהירו אותי מראש שעלול להתעכב וכו',
וגם פה בפרוג הרבה כתבו שהגיע להם בלי איחור או עם איחור קטן
ככה ששוה לבדוק מה שכתבתי...
כבר חוששת ,אני מאבדת אמון מהר ואני לא בטוחה שאפשר להשיג את אותו מוצר בדיוק (סוללה מסוימת למחשב)אצל מישהו אחר

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מקצועי ואליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה