אלי-אקספרס קישור שיווקי באלי-אקספרס

אברהם ישעיהו

משתמש חדש
לפני תקופה העלתי הסבר מפורט בחוכמת נשים ואחרי בקשות רבות אני מעבירה אותו עכשיו לפה-
אז הנה הסבר מפורט על קישורים שיווקיים של עלי אקספרס-
קודם כל מצאתי קישור לפוסט שמסביר הכול- קישור לפוסט
ועכשיו אני יוסיף הסבר משלי- קודם כל נכנסים לאתר הזה לוחצים על register הוא מבקש מלא פרטים שאני כבר לא זוכרת מה הם אבל אחד השאלות זה איפה את הולכת לפרסם את הקישורים אז אפשר פשוט לכתוב פרוג ולשים קישור לאתר אבל הם לא באמת בודקים את זה כי אני בזמנו כתבתי שבוואטסאפ ושמתי סתם קישור לוואטסאפ עצמו...
אחרי שממלאים הכול בהצלחה צריך לחכות למייל מהם על אישור החשבון (יכול לקחת איזה יום יומיים כמה שזכור לי) ואז אתם בפנים!
כשהחשבון פעיל תוכלו להכנס לאותו קישור שדרכו נרשמתם (זה) ולעשות sign in ואז ללכת לכרטיסיית promo tools ובפנים יש Link Generator שם מדביקים קישור מעלי אקספרס והוא מתרגם לכם לקישור שיווקי.
הנה הסבר בתמונה-

צפה בקובץ המצורף 957537

איפה שכתוב 1 מכניסים את הקישור למוצר בעלי אקספרס ואז לוחצים על כפתור מספר 2 ואז בריבוע שכתוב בו 3 יצוץ פתאום קישור שיווקי למוצר המבוקש...

ועכשיו לדובדבן שבקצפת- סליחה שהטרחתי אתכם בהסבר על הדרך הארוכה והרשמית אבל יש דרך קצרה יותר- ברגע שיש לכם חשבון מאושר והוא על אותה כתובת מייל כמו החשבון שלכם בעלי אקספרס אז אוטומטית תראו אזור אפור למעלה בדף של כל מוצר בעלי עצמו ושם יש כבר קישור שיווקי מוכן. (צריך להיות מחוברים לאתר כמובן ולפעמים צריך ללחוץ כמה פעמים על התחבר עד שהוא קולט אבל בסוף זה עדיין קל יותר.)
וכמובן אי אפשר בלי תמונה... ככה זה יראה כשיהיה לכם חשבון-
צפה בקובץ המצורף 957538

האזור שסימנתי בחץ אדום זה האזור של השיווקי. כשלוחצים על כפתור text נפתח חלונית עם הקישור השיווקי שלכם.

ועכשיו לחלק המבאס- לא על כל המוצרים בעלי אקספרס יש אפשרות לעשות קישור שיווקי ולכן לא יופיע קישור בלחיצה על הכפתור TEXT וגם יהיה כתוב commission rate: 0% (אני יודעת שיש כאלו שמצליחים לעשות גם לאלו קישור שיווקי אבל אין לי מושג איך... ) אם יש מישהי שיודעת איך עושים את זה אשמח לשמוע.
במקרה כזה אני עושה בקאשדו אבל לא בטוחה שמומלץ... (הם נותנים לעשות על הכול שיווקי אבל לא באמת מקבלים על המוצרים האלו אלא זה סתם שיווקי כדי שאם מישהו יקנה עוד דברים אחרי שלחץ על זה אני גם יקבל עמלה)
מקווה שהיה ברור.
אני פה לכל שאלה
ערב טוב
מכיון שהתמונה חסומה בנטפרי
אין באפשרותי לראות את המקום בו רואים את האחוז שמקבלים על מוצר מסויים
אם אפשר להעלות שוב פתוח

אילה ג

משתמש פעיל
איך עושים קישור שיווקי עם תמונה בצד כמו שהרבה עושים פה?

ניסיתי גם להוסיף תמונה שהיא הקישור ותמיד לא הצלחתי, איך עושים גם את זה?

מאיר 4134

משתמש מקצוען
אפשר הסבר על התנאים שלהם?

ויש עמלת משיכה?

עוד משהו חשוב,

אני יכולה לקבל עמלה על רכישות שלי? או עם חשבון אחר?

תודה רבה

אין עמלת משיכה, יש אפשרות שהם שולחים צ'ק דולרי אמריקאי לכתובתך או לקבל זיכוי באמזון לקניות, והם רושמים שאין קבלת עמלות על רכישות שלך.

ישראל ליפשיץ

משתמש רשום
איך עושים קישור שיווקי עם תמונה בצד כמו שהרבה עושים פה?

ניסיתי גם להוסיף תמונה שהיא הקישור ותמיד לא הצלחתי, איך עושים גם את זה?
גם אני מצטרף לשאלה
למעלה בצד שמאל של כל עמוד יש כפתור להעתיק את הקישור בצד ימין רשום טקסט ואז זה מעתיק רק את הקישור וצמוד אליו יותר שמאלי רשום תמונה{אימאג'} ושם זה מעתיק קישור פלוס תמונה

אברהם ישעיהו

משתמש חדש
@היוש! @ישראל ליפשיץ
האם יש הבדל אם אני מעתיק את הקישור באופן שציינת לבין אם אני משתמש במחולל קישורים?
והאם יש הבדל אם אני מעתיק אל המחולל קישורים כתובת עם עוגיות או בלי עוגיות?
אשמח לתגובתכם

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
האם יש הבדל אם אני מעתיק את הקישור באופן שציינת לבין אם אני משתמש במחולל קישורים?
לא

והאם יש הבדל אם אני מעתיק אל המחולל קישורים כתובת עם עוגיות או בלי עוגיות?
לא הבנתי את השאלה. איפה יש אופציה כזאת בכלל?

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@היוש! תודה על ההסברים והשיתופים :)
אפשר לשאול כמה זמן לקח לך לאגור את הסכום הנ"ל [פשוט בודקת אם שווה את זה...]?
אני ממש לא זוכרת
אבל אני גם ממש לא משקיעה בזה. רק שולחת קישורים מדי פעם
אני יודעת שמי שמשקיע עושה מזה משכורות מכובדות

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
אני ממש לא זוכרת
אבל אני גם ממש לא משקיעה בזה. רק שולחת קישורים מדי פעם
אני יודעת שמי שמשקיע עושה מזה משכורות מכובדות
אני מתכוונת, בשנים רבות או תקופה יותר קצרה? חודשים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה