דרוש מידע קישור לתיקי סמינר ותיק צד ממותגים

שני שמר

משתמש פעיל
לא רוצה לפתוח מה הענין במותג או לא מותג- אבל את הענין של החיקויים אני באמת לא מצליחה להבין??!!
או מותג או לא, מה הרעיון ב"בכאילו"?

חצקלוברינדל

משתמש פעיל
צילום מקצועי
או מותג או לא, מה הרעיון ב"בכאילו"?
היום יש הרבה דברים שאת לא יודעת אם זה חיקוי או מקורי כי עושים את החיקויים ברמה כזו שאת מתבלבלת בין המקורי למותג ולפעמיים[לדוג' אלי אקפרס ] הם לוקחים את העודפים שנשאר ממה שהמותגים מייצרים בסין ומוכרים את זה במחירים מצחיקים
מקורי?
איזה מחיר?
של MARC JACOBS לא מקורי[לא רואה טעם לקנו את אותו תיק בעוד 2000 ש"ח ]
סביבות 60 ש"ח נראה מקורי אחד על אחד

שני שמר

משתמש פעיל
היום יש הרבה דברים שאת לא יודעת אם זה חיקוי או מקורי כי עושים את החיקויים ברמה כזו שאת מתבלבלת בין המקורי למותג ולפעמיים[לדוג' אלי אקפרס ] הם לוקחים את העודפים שנשאר ממה שהמותגים מייצרים בסין ומוכרים את זה במחירים מצחיקים
ומה הרעיון בזה?
-אני שואלת ברצינות.....

עורכת וידיאו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2023-07-04 142920.png
    צילום מסך 2023-07-04 142920.png
    KB 253 · צפיות: 117

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

מעצבת ארועים ש

משתמש צעיר
היי
רק דבר אחד אני יכולה להגיד לכן
שתיקי המותג:

Anne Klein​

הם ברמה גבוהה!!!!​

יש לי גם טומי אבל

Anne Klein אני משתמשת בו כי הוא תיק צד קומפקטי שנכנס בו גודל של A5 והוא ממש נח ואיכותיי בטרוווףףףף הוא מעור ומחזיק לי כבר 4 שניםםם!!!!!!! ניראה מעולהההה​

ולא התנהגתי בו בעדינות כללל!!!
חושבת שהתיקים שלה מצדיקים את המחירים..

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
יש פה עוד כמה יפים של אנה קליין, תיקי צד קטנים יותר.

40$, צריך להוסיף עוד מוצרים ב9$ בשביל משלוח חינם.

יש פה אחד מהמם(קטן ממש)
ב30$ (בערך 110 ש"ח.), צריך להוסיף מוצרים ל49$ למשלוח חינם או שעלות המשלוח עליו לבד עולה 16$

עוד אחד טיפונת גדול יותר,
יוצא עם משלוח 50$(בערך 180 ש"ח)

עוד אחד 53$(בערך 195 ש"ח) של NINE WEST

עוד אחד של ניין... בגודל מושלם לתיק צד, 24 ס"מ,
200 ש"ח

מנוחה שלמה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה תורנית
יוצרי ai
אותי מעניין נאוטיקה
ואם יש עוד תיקי סמינר במחיר טוב [חיקוי טוב גם יכול לבוא בחשבון]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה