קיר חדר שינה מחופה בעץ

חני 8457

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
אשמח ליעוץ.
קניתי דירה שבה בחדר ההורים כל הקירות מחופים בעץ (רצועות עץ), בצבע עץ.
שאלתי היא, האם כדאי לי להשאיר את זה כך. כלומר מה היתרונות והחסרונות בזה.
(שמעתי פעם שזה מבודד מקור וחום, השאלה אם זה נכון, ואם זה שוה את זה).
כמו"כ אם אשאיר את העץ, מכיון שאני אישית ממש לא אוהבת את זה בצבע הזה, האם יש צבע אחר שמתאים לצבוע דבר כזה.
אשמח להמלצות בדחיפות, ואם יש למישהו תמונה של חדר כזה בצבעים שונים, אשמח.
תודה.
אגב, מדובר בחיפוי עץ פשוט, ולא במשהו מודרני.. והשאלה גם אם יש מה לעשות לשדרג את זה.

נ.ב. סליחה על הכפילות שפרסמתי את זה גם בפורום בניה ושיפוצים, זה נראה לי יותר מתאים לפה, וכמו"כ פה הפורום יותר פעיל.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אולי אם תעלי תמונה זה יעזור להביא רעיונות...

בגדול, זה נחשב ליוקרתי, ובצימרים ומלונות יוקרתיים משתמשים בחיפוי עץ.

השאלה, למה זה לא נראה טוב?
כי אתם לא אוהבים או שזה לא בנוי טוב / החומר לא טוב וכדו'...

ואם יש למישהו תמונה של חדר כזה בצבעים שונים, אשמח.
תודה.
כאלה למשל?
upload_2019-10-27_23-51-2.jpeg

images

images

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מניחה שמדובר בחפוי העץ שהיה מוכר לפני 20 שנה ויותר , פסי עץ אורן צבועים בלכה ?
עץ נחשב חומר טוב אבל דורש לפעמי טיפול ורענון , את יכולה לחדש אותו אבל מדובר בעבודה לא קלה ,
קודם יש צורך לשייף היטב
אח"כ צביעה בצבע יסוד
אז בצבע אטום -אני ממליצה לבן/שמנת זה מאד הולך
אפשרות נוספת זה לצבוע בצבע בייץ שנספג בעץ ומדגיש את הטקסטורה שלו , את הגון ניתן לבחור
כמובן אם מתחברים למראה הזה ואם יש לכם יתרון בבידוד שהעץ נותן

אדר' תחיה גודמן

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
אל תותרי על הקיר כ"כ מהר, תצבעי אותו כמו שהמליצו כאן, קיר עץ מאד מוסיף לעיצוב וגם לבידוד האקוסטי והתרמי.
אבל רק אם זה מתאים ליתר הריהוט בחדר, תאורה ווילונות, נשמע כיוון כפרי. תחשבי על החדר שינה שלך כעל צימר..

Miller

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
יש גם אפשרות לטפט דמוי עץ יש המון כאלו ואז גם ניתן להסיר אם נמאס ...

myriam

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
יש גם אפשרות לטפט דמוי עץ יש המון כאלו ואז גם ניתן להסיר אם נמאס ...

היא לא אוהבת את העץ
אז דמוי היא לא תעשה אם היא תוריד

אני חושבת שלפני שתורידו את העץ תנסו לבדוק אם לא עשו את זה כי האקוסטיקה (רמת השמיעה בן החדרים) הייתה על הפנים

חני 8457

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
אני מניחה שמדובר בחפוי העץ שהיה מוכר לפני 20 שנה ויותר , פסי עץ אורן צבועים בלכה ?
עץ נחשב חומר טוב אבל דורש לפעמי טיפול ורענון , את יכולה לחדש אותו אבל מדובר בעבודה לא קלה ,
קודם יש צורך לשייף היטב
אח"כ צביעה בצבע יסוד
אז בצבע אטום -אני ממליצה לבן/שמנת זה מאד הולך
אפשרות נוספת זה לצבוע בצבע בייץ שנספג בעץ ומדגיש את הטקסטורה שלו , את הגון ניתן לבחור
כמובן אם מתחברים למראה הזה ואם יש לכם יתרון בבידוד שהעץ נותן
אכן, מדובר כך, חיפוי של לפני 25-30 שנים.
מה שכתבת מסובך ולא מתאים לי.
השאלה אם אוותר על השיוף וכו' אני עדיין יכולה לצבוע את זה בצבע נורמלי וזה ייצא יפה?

אולי אם תעלי תמונה זה יעזור להביא רעיונות...
אין לי תמונות, אקבל את הדירה בעוד יומיים בעז"ה ואני רוצה לצבוע מיד את הדירה.

אבל רק אם זה מתאים ליתר הריהוט בחדר, תאורה ווילונות, נשמע כיוון כפרי. תחשבי על החדר שינה שלך כעל צימר..
זה ממש לא בסגנון צימר שזה משהו מחודש ויפה כמו בתמונה של הכולבויניק, אלא משהו יותר פשוט ומיושן.
אשמח לעוד עצות והצעות.

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
השאלה אם אוותר על השיוף וכו' אני עדיין יכולה לצבוע את זה בצבע נורמלי וזה ייצא יפה?
צבע יסוד מקשר לפני הצביעה האטומה יכול להיות גם ללא שיוף , תתיעצי בחנות צבע מקצועית
וחשוב צבע איכותי שלא יתקלף וליישם לפי ההוראות והשלבים
את יכולה גם להתייעץ עם טמבור

ב. גליק

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
מה לא מובן?! זה נראה מיושן.
נכון שיש שמעצבים עם זה גם היום אבל זה סגנון כפרי!
אני הייתי ממליצה להוריד ואם יש בעיה באיטום/בידוד לשים על זה לוחות גבס וכך יתקבל קיר חלק וסטנדרתי.

אולי מעניין אותך גם...