קיסרי חוזר בשר"פ

מילולית

משתמש מקצוען
נכתב ע"י dinaday;n5104675:
קרובת משפחה עם היסטורית ניתוחים וסיבוכים מרשימה, מנותחת על ידי פרופסור עזרא מעין כרם.
לדבריה ה"תחביב" שלו זה ניתוחים במקרים מורכבים ויש לו שיטה מיוחדת ושימוש בעזרים ייעודיים כדי להימנע מהישנות סיבוכים.
(לדוגמה היא סיפרה על "רשת" שהוא מניח בין שכבות העור שמונעת הידבקויות)
הוא גם בעל תושיה במקרים שכשהוא פותח הוא "מגלה דברים מפתיעים".

שתהיה בחירה נכונה
ובשעה טובה ומוצלחת.

הענין של הרשת למניעת הידבקויות בשימוש בעוד בתי חולים חוץ מהדסה?

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י מילולית;n5105090:
הענין של הרשת למניעת הידבקויות בשימוש בעוד בתי חולים חוץ מהדסה?

את יכולה לבקש את זה גם במעייני הישועה. בתשלום. (לא יודעת מה היום, כך היה לפני חמש שנים)
בעלי שאל את ד"ר הראל אם זה כדאי, היא אמרה שלבת שלה היא לא היתה ממליצה כי חבל על הכסף. ואם יש לך כסף מיותר תקנה לאשתך תכשיט יפה. (ציטוט)

לגבי ד"ר הראל - חברתי לקחה אותה כבר פעמים ומאד מרוצה - מהיחס ומהמקצועיות.
אני, אגב, הלכתי בשרות הציבורי כבר פעם רביעית ותמיד הייתי מרוצה מאד! בניתוחים מוזמנים בד"כ אין סנדלרים.
קמתי 6-7 שעות אחרי הניתוח והלכתי כאחד האדם, ברוך השם.

שיהיה בשעה טובה
ובשורות טובות
חני

Ella

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י בט;n5104574:
אני גם ממליצה על הראל בקיסרי. מקצועית מדהים!

(אם כי עברתי קיסרי אחד בלבד)

כרגע אני צריכה המלצות לשר"פ עבור לידה רגילה אחרי קיסרי. (אצלי זה אחרי 5 שנים)

והאם בכלל צריך שר"פ במקרה כזה

אני ב"ה ילדתי כבר יותר מלידה אחת רגילה אחרי ניתוח
בפעם הראשונה התיעצתי לגבי שר"פ ולא כ"כ המליצו לי, אמרו לי שהם לא כ"כ מתאמצים שלא יהיה ניתוח כי אם יש ניתוח הם מקבלים הרבה יותר
בסוף השקעתי בדולה טובה וב"ה ילדתי לידה רגילה (למרות המיילדת המזעזעת שהיתה לי, שמהרגע שהתקבלתי לא הפסיקה לצעוק עלי, ולנבא שהולך להיות אותו דבר כמו בלידה הראשונה...)

מלכה בול

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שמואל גרינשטיין;n5105148:
אני, אגב, הלכתי בשרות הציבורי כבר פעם רביעית ותמיד הייתי מרוצה מאד! בניתוחים מוזמנים בד"כ אין סנדלרים.
קמתי 6-7 שעות אחרי הניתוח והלכתי כאחד האדם, ברוך השם.

שיהיה בשעה טובה
ובשורות טובות
חני

אני לא זוכרת במדוייק, אבל אמרו לי שלפי החוק מניתוח שלישי זה נקרא מקרה יותר מסובך, ובמקרים מסובכים, כלומר ניתוח שלישי והילך וכן מקרים מסובכים בפני עצמם, החוק מצריך שהמנתח יהיה מומחה אולי אפי' סגן או מנהל.
שוב, אני לא זוכרת במדוייק, אבל כך אמר לי הרב פירר, ולא הסכים להמליץ לי על מנתח פרטי, למרות שאצלי יש סיבוכים מאוד מאוד רציניים.

מילולית

משתמש מקצוען
תודה לכולן.
מעניין באמת על מי ממליצים העסקנים כמו בני פישר ופירר.

מילולית

משתמש מקצוען
ואגב, שמעתי מהרופאה שלי על מקרים של 9 וגם 10 ניתוחים קיסריים לאותה אישה במעייני הישועה. גם אתן שמעתן על זה?

lovely

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
כן. אני הייתי פעם אצל ד"ר בני חן, שהיה מנהל מחלקת נשים במעייני הישועה, והוא אמר לי שהיתה אצלו אישה בניתוח תשיעי, והיא שאלה אותו אם היא יכולה עוד, אז הוא אמר לה אני לא ממליץ, ואז היא אמרה לו - לא שאלתי אם אתה ממליץ שאלתי אם מבחינה רפואית אני יכולה, אז הוא אומר לי - האמת, שהיא יכולה מצב הרחם שלה היה מעולה!! אז איך אני יכול להגיד לה שלא??

מלכה בול

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ככה כולם "מנחמים" אותי, שהיום אפשר גם עד עשרה ניתוחים.

בט

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ella;n5105168:
אני ב"ה ילדתי כבר יותר מלידה אחת רגילה אחרי ניתוח
בפעם הראשונה התיעצתי לגבי שר"פ ולא כ"כ המליצו לי, אמרו לי שהם לא כ"כ מתאמצים שלא יהיה ניתוח כי אם יש ניתוח הם מקבלים הרבה יותר
בסוף השקעתי בדולה טובה וב"ה ילדתי לידה רגילה (למרות המיילדת המזעזעת שהיתה לי, שמהרגע שהתקבלתי לא הפסיקה לצעוק עלי, ולנבא שהולך להיות אותו דבר כמו בלידה הראשונה...)

תודה

יש לעוד משהי נסיון עם רגיל אחרי קיסרי?
שר"פ או ציבורי?

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י בט;n5105938:
תודה

יש לעוד משהי נסיון עם רגיל אחרי קיסרי?
שר"פ או ציבורי?

אני הייתי בתהליך של לידה אחרי קיסרי שהסתיים בניתוח.
עד היום יש לי יסורי מצפון שאולי אם הייתי לוקחת רופא פרטי זה היה מסתיים בלידה.
אבל - הכל גזרת שמים.

חני

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י מילולית;n5105271:
תודה לכולן.
מעניין באמת על מי ממליצים העסקנים כמו בני פישר ופירר.

בעבר, בני פישר המליץ לי בהר הצופים, על פרופ' הוכנר - והיא מקסימה ומקצועית, יותר מפעם אחת ויותר מפעמים (ויותר משלוש:))

אביגיל

משתמש רשום
ממה שאני יודעת יוסי עזרא מומחה ומנוסה מאד בניתוחים מסובכים ,

רותי ינאי.

צילום מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אני ילדתי רגיל אחרי קיסרי
לידה די מורכבת
במעיני הישועה (מסיבה מסוימת הבי"ח הזה התאים לי, למרות שאחרי הניתוח כמעט נשבעתי שאני לא חוזרת אליו)
בלי רופא פרטי
קיבלתי יחס מעולה מאוד
והרופאים ממש התאמצו בשבילי למנוע עוד ניתוח
יש מילדת בשם כרמלה-אם את רוצה לשמוע עליה, פני באישי

מילולית

משתמש מקצוען
יש עוד מתמחים בניתוחים במעייני הישועה חוץ מהראל?
הרופאה שלי גם המליצה לי על הראל ועל רופא נוסף שאני לא מצליחה להזכר בשמו.
אולי אתם תדעו...:)

מילולית

משתמש מקצוען
מקפיצה.
מחפשת רופא מנתח במעייני הישועה. לפי הגדרתה של הרופאה שלי "תותח".
רק שאינני מצליחה להזכר בשמו..

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
מציעה לך לדבר עם שפרה ממעייני הישועה. היא זו שקובעת תורים לקיסריים, והיא אישה מקסימה ומלאת נכונות לעזור. היא תתן לך רשימה של כל הרופאים שמנתחים בשר"פ במעייני. אולי באמצעות הרשימה תיזכרי בשם.
אם את מוכנה לקחת ריזיקה שלא דווקא זה הרופא שינתחך, בקשי ממנה להשתבץ לתור לניתוח במשמרת של אותו רופא. ככה יש מצב שינתחך ללא עלות. (בהנחה שזה רופא שעובד במעייני ומשובץ במשמרות המנתחים. הראל למשל לא מנתחת במשמרות, אלא רק בפרטי).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  41  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה