קינוחים קינוח טעים - ארטיקים קטנים, קל, מתוק ומרשים בטרוף!!

אאי

משתמש פעיל
אני לא ממש כבולה לכמויות יכול להיות ששפכתי יותר נוגט או עוד קצת ממשהו אחר.....
העיקר שיצא לך טעים .....

אם תרימי את המקל והשוקולד ייכנס פנימה זה יהיה בסדר בעז''ה (קשה לי לכתוב בסדר בעזה ;) )
תכלס השוקולד לא תפס אז עם קומבינות במקפיא להעמיד את המקלות ישר וכו הלך, התוצאה בזכותך
IMG_9167.JPG

שוקולד תות 143

משתמש פעיל
תכלס השוקולד לא תפס אז עם קומבינות במקפיא להעמיד את המקלות ישר וכו הלך, התוצאה בזכותך
אני גם הסתבכתי עם המקלות...
יש לי תבנית אחת של ארטיקים ששם המקלות עומדות מעולה וקניתי תבנית חדשה ששם המקלות נופלות פנימה
אולי סוג של תבנית? או כי זה עדיין חדש?
בכל אופן "אאי" אולי תוכלי להגיד לי איך עשית שהמקלות לא יפלו פנימה?

מרחבים

משתמש מקצוען
@רוחי בלבוחי
2 שאלות, מקווה שלא שאלו כבר...
1. פרורי וופלה זה משו שקונים? או טוחנים וופלה שיש בבית?
2. קוקוס מקורמל הכוונה לקוקוס רגיל טחון על המחבת?

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
@רוחי בלבוחי
2 שאלות, מקווה שלא שאלו כבר...
1. פרורי וופלה זה משו שקונים? או טוחנים וופלה שיש בבית?
2. קוקוס מקורמל הכוונה לקוקוס רגיל טחון על המחבת?
1. אני שאלתי והיא אמרה לקחת וופל רגיל ולפורר
2. כן

אאי

משתמש פעיל
בכל אופן "אאי" אולי תוכלי להגיד לי איך עשית שהמקלות לא יפלו פנימה?
הרעיון זה לשים משהו מאוד כבד לרוחב שיתפוס את כל המקלות (כמובן משהו שאין בעיה שיכנס למקפיא...)
אם החלק העליון של הארטיקים מתרומם עם התבנית אז גם שם צריך לתפוס איכשהו, תפסתי את זה עם תבנית של קרחונים שיש לה שפתיים, אבל לא בטוח שהיה חובה, מקווה שהובן. בהצלחה!

שוקולד תות 143

משתמש פעיל
הרעיון זה לשים משהו מאוד כבד לרוחב שיתפוס את כל המקלות (כמובן משהו שאין בעיה שיכנס למקפיא...)
אם החלק העליון של הארטיקים מתרומם עם התבנית אז גם שם צריך לתפוס איכשהו, תפסתי את זה עם תבנית של קרחונים שיש לה שפתיים, אבל לא בטוח שהיה חובה, מקווה שהובן. בהצלחה!
תודה אני ינסה!

וסתם מעניין למה זה באמת קורה? שבתבנית אחת זה טוב ובשניה לא,
יש לי מה לחזור לחנות שקניתי?
רוחי בלבוחי (מסובך השם שלך למי שלא יודעת לתייג;)) אולי תוכלי להחכים אותי?

syl

עיצוב דיגיטל ופרינט
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
@רוחי בלבוחי חייבת לך תודה על המתכון הזה!
הכנתי ויצא פשוט מושלם!!!! לא נשאר כלום!

מסטיק מנטה

משתמש פעיל
סוף סוף השגתי את התבניות של הארטיקים הקטנים והמתוקים האלה
יצא מקסים!!
רעיון נהדר, תודה גדולה ל @רוחי בלבוחי

עשיתי חצי כמות
יש לי שאלה לפעם הבאה כשאעשה את הכמות הכפולה-היכן מאחסנים את העיסה עד שהכמות הראשונה קופאת? שביבי הוופל והפצפוצים לא מתרככים בינתיים?

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
סוף סוף השגתי את התבניות של הארטיקים הקטנים והמתוקים האלה
יצא מקסים!!
רעיון נהדר, תודה גדולה ל @רוחי בלבוחי

עשיתי חצי כמות
יש לי שאלה לפעם הבאה כשאעשה את הכמות הכפולה-היכן מאחסנים את העיסה עד שהכמות הראשונה קופאת? שביבי הוופל והפצפוצים לא מתרככים בינתיים?
קנית תבניות פה בארץ או באלי אקספרס?

רוחי בלבוחי

משתמש סופר מקצוען
העיסה מחכה יפה יפה על השיש בערך שלושת רבעי שעה עד שהארטיקים קופאים, לא קורה לזה כלום.
במקרר לא כדאי זה עלול להתקשות ולא תוכלי להתעסק עם זה.

chani2006

משתמש מקצוען
תודה @רוחי בלבוחי מתכון מעולה.
עשיתי פעם אחת עם קרם לוטוס, חמאת בוטנים, פצפוצים, פירורי וופלים וקוקוס כמו במתכון.
יצא מאד טעים, אבל פחות אהבתי את המרקם של הפירורים בפנים. והטעם של הוופל היה קצת מדי מורגש.
פעם שניה עשיתי עם קרם נוגט, חמאת בוטנים, פצפוצים וקרוקנט לוז. יצא מושלם ברמות.
השוקולד הלבן גורם לזה להרגיש חלבי ממש.
יישר כוח!

יונלה

משתמש מקצוען

צביה CPA

משתמש סופר מקצוען
איזה באסה,
הזמנתי 9 תבניות בשבילי ולעוד 2 גיסות,
הגיעו התבניות הרגילות של מגנום.
(ועוד התווכח איתי שזה הגודל שהוצע בהזמנה)
נראה מתי יביאו שוב את הגודל "ביס".
התעצבנתי מאד :(
הבנתי מאשכול אחר שניתן להחזיר השבוע והם יזכו
אבל לא בדקתי ישירות מולם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

השירים שאהבנו • אתגר 20

לוח מודעות

למעלה