קייס סטאדי קייס סטאדי - מיתוג וקמפיין מודעות מהיר אש

ברכי פוזנר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
איזה כיף לשתף קצת אחרי העבודה הלחוצה

אז---

מה יש פה יום?

רחלי היקרה פנתה אלי בבקשה לשדרג לה לוגו קיים שעיצבה בתוכנת קאנבה (רחלי את מרשה לי נכון?)

Elegant Modern Photography Logo.jpg

הלוגו שקאנבה הוציאה היה חביב ומטה, ורחלי הרגישה שהיא לא אוהבת את התוצאה היא חיפשה משהו שישדר יותר מקצועיות, יוקרה, אמינות וראש גדול. אז היא באה אלי

עבדנו תיק תק על כמה סקיצות כמו אלו שהיו נראות לי גם מחברות לאוירת הוינטאג' שבתמונות שלה וגם יפות אש!

שדרוג לוגו-01.jpg

אבל רחלי עדיין לא התחברה
היא טענה שהתמונות שלה זה סטייל אחר, יותר מוקפד ויוקרתי, היא רוצה גווני זהב בכלל
זרמתי.

מפה לשם עוד קצת ירידה לפרטים וחפירה בערכי המותג הגענו לסקיצה הזאת, ורחלי ישר התחברה אליה: זה בול אני! מושלם! ככה ודי! (אני: הידד!)

לוגו סופי-01.jpg

והנה כמה מוקאפים:

לוגו מוקאפ 1.jpg

לוגו מוקאפ 2.jpg

אחרי הלוגו קפצנו במהירות טיל לעיצוב מודעה למקומונים ותפוצה דיגיטלית עבור רישום לכנס הפתוח שהיא עורכת,
כאן התחיל הסיפור האמיתי!
התחלתי עם סקיצה שהיתה נראית לי וואוו, למרות המלל הרב:

1693832142980.png

משהו עדיין לא זרם טוב ללקוחה, זה היה חיוור מידי והיא הרגישה שזה לא מעביר את המסר שלה כמו שצריך
ניסיתי לשחק עם הצבעים, מיקומים וכל העניינים:

__לכידה.JPG

אבל אז הגיעו שינויים מגבוה (מנטוריזציה בלע"ז) שלא אהבו את התוצאה, נאלצנו לוותר וללכת על סגנון אחר, מודעה יותר מלאה ודחוסה בטקסט אבל עדיין יפה וחתיכה
קבלו אותה
ק.JPG

ב"ה אחרי פרסום המודעה רחלי הוצפה בפניות רישום (מה שאומר היה שווה!)

מיד אחרי הפרסומים התיישבתי על פרוספקט (מלא מלא מלללל!!) שיחולק לאורחות בארוע וכן עוד כמה אביזרים שישלימו את הלוק בארוע עצמו, וזהו!

מוקאפ פולדר פ.jpg

הלקוחה ואני מבסוטות לחיים ולשלום
תודה שהגעתם לכאן
כל תגובה תתקבל בברכה ✨

stshin

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
מאוד יפה הלוגו,
והמודעה בכלל חתיכת אתגר עם כל המלל, אבל עשית את זה בגדול!
למרות העומס הרב היא עדיין נעימה לעין.
שאפו!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה