דרוש מידע קיימות מדבקות עמידות באפייה?

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לדעתי תשאלי בבתי דפוס

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
אשמח למידע אם והיכן ניתן להשיג.
יישר כח
אין לי תשובה ברורה
פעם על כל כיכר לחם היה תוויות נייר קטנה עם שם המאפייה/המאפיה

לא נראה לי שזה היה מדבקה זה היה סתם נייר כמו נייר עיתון שהדביקו עם טיפה מים וקמח על הלחם

מדבקה על מאפה דורש מדבקה שמותרת לשימוש על מזון וזה טיפה מורכב

אפשר לנסות להדביק נייר קטן עם מים או מים וקמח על מאפה ולאפות בתנור, יש מצב שהנייר ישרוד את הניסוי

אפשר כמובן להכין תווית קטנה מנייר אפייה שבטוח תשרוד באפייה אבל אז צריך דיו שמותר לשימוש עם מזון

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
אין לי תשובה ברורה
פעם על כל כיכר לחם היה תוויות נייר קטנה עם שם המאפייה/המאפיה

לא נראה לי שזה היה מדבקה זה היה סתם נייר כמו נייר עיתון שהדביקו עם טיפה מים וקמח על הלחם

מדבקה על מאפה דורש מדבקה שמותרת לשימוש על מזון וזה טיפה מורכב

אפשר לנסות להדביק נייר קטן עם מים או מים וקמח על מאפה ולאפות בתנור, יש מצב שהנייר ישרוד את הניסוי

אפשר כמובן להכין תווית קטנה מנייר אפייה שבטוח תשרוד באפייה אבל אז צריך דיו שמותר לשימוש עם מזון
יש מדבקות על לחמניית מזונות של אנג'ל.
נייר רגיל ומדביקים עם ביצה.
אני צריכה למאפים שלא משוחים בביצה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה