דרוש מידע קייטרינג לחתונת קורונה

חרסינה

משתמש רשום
שלום.(הקדמה קלה- אני ניקית די חדשה, אז אם ההודעה שלי לא תואמת את כללי הפורום אשמח להסבר לפני מחיקה. )
מחפשים קייטרינג באזור המרכז לחתונת קורונה.
מזנון חגיגי ל-25 איש, שמכיל כריכי בשר, שיפודים קטנים, המבורגר, סלטים, קינוחים וכו' בסגנון 'פינגר פוד'.
עדיפות לקייטרינג שמארגן גם את כלי האוכל ועיצוב השולחנות.
נודה לשמות ולפרטי התקשרות.

סגול חציל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כשרות?
יש את אהרוני. (הוא מציע מגוון כשרויות)
052-714-1200
הבנתי שלוקחים אותו המון לחתונות קורונה.

ממ"ד

משתמש מקצוען
אופרה בית שמש, רמה גבוהה אוכל מיוחד. העדה החרדית.
0527172526. יעקב בעל הבית... קשה קצת לתפוס אותו, אך שווה. ניתן להתקשר אליו בכל שעות היממה....

אגב, המודעה הכי מתאימה לפורום...

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
@חרסינה
כאן

נוסף על הפורומים המקצועיים המיועדים לסייע מקצועית, יש גם את הפורום הנוכחי המיועד לבקשות סיוע ועזרה ספציפיות ואישיות עבור אנשים, וזאת כדי לנצל את פלטפורמת פרוג המכסה אלפי אנשים יראי שמים מכל רחבי העולם.

חיים המפיק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
שלום.(הקדמה קלה- אני ניקית די חדשה, אז אם ההודעה שלי לא תואמת את כללי הפורום אשמח להסבר לפני מחיקה. )
מחפשים קייטרינג באזור המרכז לחתונת קורונה.
מזנון חגיגי ל-25 איש, שמכיל כריכי בשר, שיפודים קטנים, המבורגר, סלטים, קינוחים וכו' בסגנון 'פינגר פוד'.
עדיפות לקייטרינג שמארגן גם את כלי האוכל ועיצוב השולחנות.
נודה לשמות ולפרטי התקשרות.
איזה הכשר ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה