בקשה קיבלת ברקס בטסט- ועברת? מחפשת עידוד...

שמחת חיים

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בד"כ ברקס זה אומר שלא עבר
בטסט השני שלי היה טסטר רשע, שעצר אותי הרבה ובכוונה להכשיל, ויצא הרבה פעמים ששנינו לחצנו ביחד. כמובן שלא עברתי
אבל בטסט השלישי היה עצירה משותפת, הוא היה אדם טוב יותר, והעביר אותי

הדס א.

משתמש רשום
גם אצלי אני והטסטר לחצנו יחד על הברקס הייתי בטוחה שאני לא אעבור אבל בסוף הוא העביר אותי...

.A.G

משתמש רשום
עריכה תורנית
רציתי לכתוב שזה מאד תלוי בטסטר ובמצב רוח שלו וכו', ובאמת ראיתי כמה מקרים כאלה וכאלה, אבל אז נזכרתי שגם הטסטר הכי רשע עם המצב רוח הכי גרוע לא יכול לשנות את מה שנגזר, וגם הטסטר הכי טוב עם המצב רוח הכי נפלא לא יכול לשנות את מה שנגזר, אז רק נשאר לי לחזק שאם זה יהיה המבט נישאר מעודדים בין כה וכה ואפי' אם לא יצא בדיוק מה שרצינו

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
זה תלוי בתחושת הנהיגה הכללית.
אם התחושה שלו הכללית תהיה שיש ביטחון על הכביש, יש מצב שהוא יעביר.
אבל בלי אשליות, בגדול זה לא עובר...:(:(:(

שירה ט

משתמש מקצוען
אוחחחח, מבאס ממש. מאחלת לך שתעברי. הוא מתייחס הרבה גם לשאר הטסט, איך היית בו.
אחרי הטסט שלי כשחיכיתי על קוצים לתשובה, קראתי באיזה אתר שמישו כתב בציניות:
אחרי טסט, אם אתה מרגיש פחד שלא עברת- סימן שלא עברת.
אם אתה מסתפק אם עברת- כנראה לא עברת. :confused:
תאמיני ותצליחי!

חייצ'ו

משתמש פעיל
בטסט שהיה לי הכי הרבה התערבות- ברקסים ונגיעה בהגה, עברתי...

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
באחד מהטסטים שלי (היו כמה...), בסיום הטסט הטסטרית ביקשה ממני לחנות.
התחלתי לחנות, ואז פתאום היא "חטפה" לי ההגה וחנתה במקומי.
הייתי בטוחה שנכשלתי. והתחלתי לקטר לכל העולם ש"למה אני צריכה להיכשל בטסט בגלל שלה אין סבלנות לחכות עד שאחנה."
להפתעתי- עברתי.
היא היתה מספיק הוגנת לא להכשיל אותי על חוסר הסבלנות שלה.
ובדיעבד- הרווחתי. אם הייתי צריכה לחנות בעצמי לא יודעת אם הייתי עושה את זה טוב. (עד היום- מעל 10 שנות רשיון) אני משתדלת להימנע מחניה במקביל למדרכה כמו שעושים בטסטים, ומשתדלת אם אפשר למצוא חניה שקל יותר להכנס אליה. חונה ככה רק אם אין ברירה.)

תהילהמור

משתמש מקצוען
אני חטפתי ברקס כי הטסטר הכניס אותי לדרך ללא מוצא וביקש שאעשה פרסה לצאת, תוך כדי הפרסה התקרבתי מידי לבטונדה שהיתה שם והוא עצר אותי וביקש שאעשה רוורס ואתרחק.
שאר הטסט היה מושלם - ועברתי.
הוא כנראה הבין שחלק מהטעות היתה שלו.

תהילהמור

משתמש מקצוען
ובדיעבד- הרווחתי. אם הייתי צריכה לחנות בעצמי לא יודעת אם הייתי עושה את זה טוב. (עד היום- מעל 10 שנות רשיון) אני משתדלת להימנע מחניה במקביל למדרכה כמו שעושים בטסטים, ומשתדלת אם אפשר למצוא חניה שקל יותר להכנס אליה. חונה ככה רק אם אין ברירה.)
יש הבדל גדול בין חניה ברכב של מורי נהיגה לחניה ברכב פרטי.
מורי נהיגה מתקינים מראות פנורמיות מעל המראות צד ועל פיהן מלמדים לחנות.
כשמגיעים לחיים האמיתיים מגלים ש-אופס! אין לנו דרך לדעת איך לדייק ולחנות נכון במיוחד כשיש רכבים נוספים שחונים.

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
כשמגיעים לחיים האמיתיים מגלים ש-אופס! אין לנו דרך לדעת איך לדייק ולחנות נכון במיוחד כשיש רכבים נוספים שחונים.
נכון. אבל גם ברכב של לימודי הנהיגה זה לא היה לי קל. וכבר נכשלתי בטסט אחר (עם אותה הטסטרית שהעבירה אותי) על חניה.

הכל בדקה

משתמש צעיר
אפשר להתקין בכל רכב מראה פנורמית, זה לא עולה הרבה ובאמת מאוד עוזר.

כל הזמן הזה

משתמש מקצוען
אני עברתי עם ברקס ב" ה
בגדול הוא שאל למה ואני השבתי
כנראה שהתשןבה ישבה את דעתו
בגדול הנהיגה הכוללת היתה בסדר ב"ה

ראובן 23

משתמש מקצוען
בטסט שעברתי מי שהיה אחרי קיבל ברקס בחניה על זה שהוא כמעט התנגש בעץ חוץ מזה שאר הטסט הוא נהג גרוע מאוד והוא עבר

כיף של חויה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אני עברתי!!
טסט שני עם ברקס.
אבל הוא היה מש בסדר.
והחליק אותו..
המורה שלי לא האמינה שהוא העביר אותי!!
יש ניסים!

אולי מעניין אותך גם...