מידע שימושי קיבלתם שירות מאיש מקצוע בתחום עבודות הכפיים ונהנתם ? אנא שתפו אותנו לתועלת כולנו !

טכנאי מכשירי חשמל

משתמש מקצוען
אשכול זה נפתח בניסיון להביא אינפורמציה נקיה ממי שקיבל שירות מבעלי מקצוע בתחומי אינסטלציה/מוסכים/חשמלאים/טכנאים/דודי שמש/סיוד/שיפוצים/נגרות וכו'
אנא השאירו הודעות קצרות ככל האפשר עם פרטים מדויקים כולל מחירים
לדוגמא : 'ראובן 05897898899 איש דודים בירושלים
החליף לנו טרמוסטט בדוד שמש בעלות של 300 ש'ח
הגיע מהר ועשה עבודה טובה'

תודה מראש לכל העונים !

פיר

משתמש סופר מקצוען
אני רוצה לצין טכנאי מחשבים בפתח תקוה בשם רונן אם זה יענין אמסור עוד פרטים.

טכנאי מכשירי חשמל

משתמש מקצוען
אני רוצה לצין טכנאי מחשבים בפתח תקוה בשם רונן אם זה יענין אמסור עוד פרטים.
עדיף שתתן/י עכשיו עוד פרטים כי יכול להיות שעוד שבועיים למשל מישהו יצטרך המלצות על טכנאי מחשבים בפתח תקווה ואת/ה לא תראה/י בדיוק את הבקשה, אז נראה לי שהתועלת הגדולה היא שאנשים מפרסמים את המומלצים שלהם בלי קשר לדרישה וכך בשעת מעשה כשמישהו צריך המלצה הוא נכנס לאשכול וישר רואה את המומלצים בלי לחכות שמישהו ינדב פרטים
תודה על ההשתתפות

טכנאי מכשירי חשמל

משתמש מקצוען
מה בעצם התועלת שבזה על פני מידרג?
בעיקר סטנדרט המחירים שבמידרג לא כל כך ברור, יש שם טווח מחירים די רחב וגם קצת יקר (מהתרשמותי בנושא שבו אני עוסק) ואין אפשרות לדעת על איש מקצוע מסוים כמה הוא לוקח על דבר ספציפי וכך יוצא שיכול להיות שתקרא לאיש מקצוע מהמומלצים של מידרג והוא יקח לך מחיר הכי גבוה בטווח כי אין לך אפשרות להשוות מחירים בין המומלצים
ולשם דוגמא : טווח המחירים במידרג לשיפוץ מנוע במכונת כביסה בוש 600-400 שח נראה לי שטווח של 200 שח מתוך סכום כזה הוא יכול להיות ממש משמעותי !

נערך לאחרונה ב:

על דא ועל הא

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
הכיוון שאני מנסה לחתור הוא שיביאו כאן בעיקר בעלי מקצוע שומרי תומו"צ, אם אפשר לפרנס אותם, והם נותנים תפוקה מלאה, בטוח זה עדיף על פני אחרים.
זו גם היתה כוונת המשורר?

טכנאי מכשירי חשמל

משתמש מקצוען
מלאה, בטוח זה עדיף על פני אחרים.
זו גם היתה כוונת המשורר?
מטרת האשכול הוא לתת המלצות לבעלי מקצוע ישרים הוגנים ואמינים (מוצר חסר מאוד כיום ! ) פחות דחוף הנושא של אנ''ש מבחינתי, כמובן שמי שיש לו המלצה על אנ''ש אדרבה ואדרבה ובתנאי שלא יהווה שיקול שאמור לחפות על חוסר באמינות וכו'

זושא כץ

משתמש מקצוען
לא כל בעלי המלאכה רוצים שירשמו את שמם כאן מפני עינא בישא...
ואולי גם צריך לשאול את פרוג על הפרסומת

rk 1234

משתמש פעיל
לא כל בעלי המלאכה רוצים שירשמו את שמם כאן מפני עינא בישא...
ואולי גם צריך לשאול את פרוג על הפרסומת
זה חסד עצום!!!
ההונאות שהציבור עובר מבעלי מקצוע לא ישרים הם בלתי נתפסים.

כמובן לרשום רק את מי שמעוניין...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה