דו"ח קיבלתם דוח חניה או דוח משטרה, ויש לכם עילה או טענה לביטול ? כנסו כאן

צדוק לב

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנה עוד סיפור שידחוף אתכם לערער או להישפט:
חבר בא אלי שהוא קיבל דוח חניה בירושלים ע"ס 100 ש"ח על אי תשלום אגרת חניה
באותו היום הוא עשה ברית לבנו והוא לא אחז ראש להפעיל פנגו
הגשתי עבורו בקשה לביטול - עם ההסבר הפשוט שהוא עשה ברית וכו'
ולאחר כחודש הגיע הודעה שהדוח בוטל!!!

שרק תבינו שאין מה להפסיד מלנסות
ומה שבטוח - שכולנו נרוויח מלטרטר את המערכת כמה שיותר!!!

בהצלחה
ובשורות טובות

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
שנה עד תאריך ההודעה? אבל תאריך ההודעה יכול להיות למעלה משנה? כמעט עבר שנה ועכשיו קיבלתי על תאריך בפברואר. מה ושים עכשיו?
מישהו יודע אם הזמנה למשפט במייל נחשבת כהזמנה? או שדווקא בדואר רשום?

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
בשנת 2023 בדרך כלל יש אפשרות לערער באתרי הרשויות
לא הבנת.
הביאו לעיל שהמשטרה חייבת להזמין למשפט תוך שנה.
בעוד כשבוע עובר לי שנה מהבקשה להישפט.
קיבלתי במייל הזמנה למשפט ובינתיים לא קיבלתי בדואר. האם זה נחשב שהזמינו אותי למשפט?

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
אבל כתבת שהעבירה צולמה?
למזלי, היא צולמה בצורה שלא ראו את כל הרכב. ולא ראו כמה היא חוסמת את המדרכה. (באמת המדרכה היתה חסומה כשהחנתי את רכבי אבל דקה אחר כך הרכב הראשון יצא.)

יוסיK

משתמש פעיל
בלת"ק
קיבלתי דוח חניה מעיריית ירושלים על חניה ברחוב בו יש איסור חניה שמסומן בתמרור - 250 ש"ח.
במציאות יש אכן תמרור אבל רק לאלו שנכנסים מצידו השני של הרחוב , מהצד בו נכנסתי אין שום תמרור [הרחוב דו סיטרי].
מה שכן, חניתי בצד שמאל של הכביש נגד כיוון התנועה שזה גם עבירה אבל קלה, אין קו הפרדה והיא לא כתובה בדו"ח.
יש למישהו ניסיון עם זה, האם יש עילה לביטול?
תודה מראש

h5247

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בלת"ק
קיבלתי דוח חניה מעיריית ירושלים על חניה ברחוב בו יש איסור חניה שמסומן בתמרור - 250 ש"ח.
במציאות יש אכן תמרור אבל רק לאלו שנכנסים מצידו השני של הרחוב , מהצד בו נכנסתי אין שום תמרור [הרחוב דו סיטרי].
מה שכן, חניתי בצד שמאל של הכביש נגד כיוון התנועה שזה גם עבירה אבל קלה, אין קו הפרדה והיא לא כתובה בדו"ח.
תודה מראש
להגיש בקשה לביטול אף פעם לא יזיק.
רק תרוויח זמן, ואולי גם ביטול של הדוח.
לכתוב מכתב מנומק למה התמרור לא ברור וכו' (בלי לציין כמובן את הנסיבות לרעתך כמו נגד כיוון התנועה וכו'...)
ולהתפלל...
בהרבה מקרים זה עובד בהרבה מקרים לא.
להפסיד לא מפסידים מזה.

יראת גאולה

משתמש מקצוען
בלת"ק
תודה מראש
כנראה רק בצד הזה אסור לחנות, ובנתיב הנגדי מותר לחנות :unsure:
(אין לי מושג לגבי דוחות וביטול דוחות. סליחה)

בתתת כוכב

משתמש חדש
קיבלתי דוח לפני שנה על נסיעה בנתצ ברחוב אגריפס
במקום שצד אחד מותר בנסיעה ואיפה שנסעתי מותר רק משעות מסויימות
(כניראה הוויה הביא אותו לשם כמה דקות לפני השעה שמותר)
לאחר שרציתי לשלם עליו מחוסר ברירה כי עיקלו לי את החשבון בנק
אמרו לי שיש לי כמה דוחות( כניראה לכן העיקול )

בפועל לא קיבלתי את הדוחות אף פעם בדואר והם ישנים מאד (יותר משנה וחצי)
כאשר דוח אחד הוא בדיוק באותו מקום -אגריפס

איך אני יכול לערער? זה 3 דוחות עם ריביות =סכום רציני.

אשמח לכל עיצה

וילה בצפת

משתמש פעיל
אשמח לקבל עצה ממנוסים
קיבלתיי היום דו"ח מהירות בכביש בין ערוני
ע"י שוטר 750 ו8 נקודות
לפי מה שהבנתי אני צריך עוד 29 יום להגיש בקשה לדחיה שכנראה תידחה ואז חודשיים אח"כ יום יומיים לפני מועד התשלום האחרון שבקנס המקורי לבקש בקשה להישפט
נכון זה מה שצריך לעשות?
ואח"כ לקוות שיעבר מספיק זמן ואם לא לפחות לא נפסיד כי כמעט אף פעם לא מעלים קנס מעל נכון
צודק?

מאירקה'

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אשמח לקבל עצה ממנוסים
ע"י שוטר 750 ו8 נקודות
לפי מה שהבנתי אני צריך עוד 29 יום להגיש בקשה לדחיה שכנראה תידחה ואז חודשיים אח"כ יום יומיים לפני מועד התשלום האחרון שבקנס המקורי לבקש בקשה להישפט
נכון זה מה שצריך לעשות?
ואח"כ לקוות שיעבר מספיק זמן ואם לא לפחות לא נפסיד כי כמעט אף פעם לא מעלים קנס מעל נכון
צודק?
מה יעזור לך כל התהליך? שבעוד 3 חודשים אולי יהיה לך יותר כסף? הרי לא יוותרו לך.

צדוק לב

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אשמח לקבל עצה ממנוסים
ע"י שוטר 750 ו8 נקודות
נכון זה מה שצריך לעשות?
צודק?
דבר ראשון אכן - אתה צודק 100%
שים לב לכמה נקודות נוספות
א. תבדוק היטב היטב שאין שום טעות בגוף הדוח (למשל מספר רכב ת.ז. וכו') במידה ויש טעות עליך להגיש בקשה לביטול עד 30 יום תחת קטגוריה "טענה ששובשו פרטים בדוח"
ב. תרשום לעצמך את התאריך האחרון למשפט לפי מה שרשום בדוח ותתזכר את עצמך ליום האחרון ורק אז תגיש את הבקשה להישפט
ג. אחרי הגשת הבקשה להישפט מקבלים אישור על קבלת הבקשה ורק לאחמ"כ מקבלים תאריך - בשלב זה ניתן לבקש להעביר את הדיון לכל בית משפט אחר, והרווח שניתן להעביר את הדיון לבית משפט בערים שיש עומס על הבית משפט (כגון ירושלים תל אביב וכדו') מה שיידחה את תאריך המשפט בעוד כמה חודשים
ד. לאחמ"כ ניתן לדחות את תאריך המשפט בטענה של טיסה וכדו'

מה יעזור לך כל התהליך? שבעוד 3 חודשים אולי יהיה לך יותר כסף? הרי לא יוותרו לך.

יעזור הרבה
א. כל זמן שהוא לא שילם ולא חוייב בדוח - אין נקודות על שמו - במידה והוא יחוייב עם נקודות לאחר המשפט מסתבר שכבר יעברו שנתיים מיום ביצוע ההעבירה והנקודות אוטומטית כבר לא יהיו (אא"כ תהיה לו עברה נוספת שהוא יודה או יורשע בה עם נקודות בתוך התקופה)
ב. מניסיון רב שנים, הרבה דוחות לא נקראים ולא מקבלים תאריך למשפט מסיבות שונות, ודו"ח שלא קיבל תאריך תוך שנה, מתבטל!
ג. אפ' במידה והוא ייצטרך להגיע לדיון מירב הסיכויים שהוא יוכל להקל בעונשו כדלהלן:

סיפור טרי טרי מלפני שבועיים
קיבלתי דוח לפני כשנה על הסעת ילדים לא חגורים - 750 ש"ח ו 8 נקודות
הגשתי בקשה להישפט, דחיתי את התאריך בטענה של טיסה, וקיבלתי תאריך בדיוק בזמן שהיה לי טיסה באמת,
לבקש לדחות שוב כנראה היה נדחה אז ביקשתי להקדים (רעיון של עו"ד נחמד שעוזר בטלפון בחינם)
באתר נט המשפט יש איזור אישי ושם הגשתי את הבקשה ביום חמישי - להקדים ליום שני הקרוב
ביום ראשון אחה"צ התקשרו אלי לעדכן שהקדימו לי לשני ב 11
תכלס באתי בשני ב 11:30 וכשנגשתי לתובעת אפ' לא היה לה את החומר שלי כי הקדימו את מועד הדיון ללא ידיעתה
היא הוציאה את החומר מהחשב, ואז היא אמרה לי אני רואה שאתה נהג כבר מ 2016 ואין לך עבירות משמעותיות (ושלא תטעו כבר קיבלתי איזה 5-6 דוחות בחיי אבל בכולם טיפלתי) ואתה התיק הכי נורמלי שהיה לי פה היום, מה אתה רוצה לעשות עם הדוח, מיד ביקשתי שתבטל את הנקודות, היא הסכימה ושאלה מה עוד, ביקשתי להוריד קצת בכסף - וכך זה נשאר על 500 ש"ח ללא נקודות, והורשעתי בעבירה של "חוסר זהירות בדרך" - עבירה ללא שום משמעות לתיק התעבורתי
תוך 20 דקות הייתי אחרי הכל!

'הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו'

בכל אופן אל תהיו פרייארים, ואל תזרמו עם שיטת המצליח של המשטרה, העמיסו על המערכת בבקשות שונות ודחיות נוספות, ולרוב תצאו מורווחים!!!

צדוק לב

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
קיבלתי דוח לפני שנה על נסיעה בנתצ ברחוב אגריפס
במקום שצד אחד מותר בנסיעה ואיפה שנסעתי מותר רק משעות מסויימות
(כניראה הוויה הביא אותו לשם כמה דקות לפני השעה שמותר)
לאחר שרציתי לשלם עליו מחוסר ברירה כי עיקלו לי את החשבון בנק
אמרו לי שיש לי כמה דוחות( כניראה לכן העיקול )

בפועל לא קיבלתי את הדוחות אף פעם בדואר והם ישנים מאד (יותר משנה וחצי)
כאשר דוח אחד הוא בדיוק באותו מקום -אגריפס

איך אני יכול לערער? זה 3 דוחות עם ריביות =סכום רציני.

אשמח לכל עיצה
דבר ראשון תפנה למשטרת ישראל או לעירייה (ממי שקיבלת) שלא קיבלת את הדוחות מעולם
ואתה מעוניין לשלם אבל שיורידו את הריביות
ושישלחו את הדוח מחדש במייל או בדואר
אחרי זה במידה ויחזירו את המצב לקדמותו תוכל לבקש להישפט (לכאורה)

מאירקה'

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
דבר ראשון תפנה למשטרת ישראל או לעירייה (ממי שקיבלת) שלא קיבלת את הדוחות מעולם
ואתה מעוניין לשלם אבל שיורידו את הריביות
ושישלחו את הדוח מחדש במייל או בדואר
אחרי זה במידה ויחזירו את המצב לקדמותו תוכל לבקש להישפט (לכאורה)
החכמתי👍

מלכי אורן

משתמש פעיל
בירושלים, החננו את הרכב במדרכה מותר כי יש לנו תו נכה, ואז עוד מכונית החנתה ליד וחסמה את המעבר, פקח נתן דו"ח 500 ש"ח לנו ולמכונית כי צריך להשאיר מעבר.. הגשנו ערעור ולא קבלו, הגשנו בקשה להישפט, קיבלנו זימון לעוד שנתיים וחצי... מקווה שנזכור...

מאירקה'

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בירושלים, החננו את הרכב במדרכה מותר כי יש לנו תו נכה, ואז עוד מכונית החנתה ליד וחסמה את המעבר, פקח נתן דו"ח 500 ש"ח לנו ולמכונית כי צריך להשאיר מעבר.. הגשנו ערעור ולא קבלו, הגשנו בקשה להישפט, קיבלנו זימון לעוד שנתיים וחצי... מקווה שנזכור...
צילמתם בשטח?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה