תח"צ קיבלתי מהם 3,000 בלי להתווכח, הדרך היחידה שעוזרת!!!

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
מה צריך לעשות אחרי שהגשתי בלעדיו?
פשוט למלא פרטי תובע ונתבעת. ובפרטי המקרה וכדומה לכתוב "כמפורט בכתב התביעה המפורט" או נוסח דומה (לא צריך לפרט בטופס הרשמי), למלא את ההצהרות הרלוונטיות, לצרף יחד עם כתב התביעה שהגשתם (אני מצרף לPDF אחד מחדש) ולשלוח.
השליחה פשוטה מאוד. באזור האישי בנט המשפט, יש בסרגל למעלה "הגשה מהירה" שם תגישו את זה בקלות.

אחת מיוחדת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
פשוט למלא פרטי תובע ונתבעת. ובפרטי המקרה וכדומה לכתוב "כמפורט בכתב התביעה המפורט" או נוסח דומה (לא צריך לפרט בטופס הרשמי), למלא את ההצהרות הרלוונטיות, לצרף יחד עם כתב התביעה שהגשתם (אני מצרף לPDF אחד מחדש) ולשלוח.
השליחה פשוטה מאוד. באזור האישי בנט המשפט, יש בסרגל למעלה "הגשה מהירה" שם תגישו את זה בקלות.
יש דרך להוסיף טפסים למרות שכבר הגשתי את התביעה

מנחם ט

משתמש רשום
חברת אגד חברה לתחבורה בע"מ, ח.פ 516041118

שדרות מנחם בגין 5, בית דגן.

ת.ד 150, מיקוד: 50200.
בכל אופן אם מגישים תביעה דרך נט המשפט, הפרטים שלהם מופיעים שם.

ארכיצדק

משתמש רשום
מספיק להתקשר ולהתווכח עם נציגי חברות התחבורה

פשוט פותחים תיק בת"ק תכף אסביר איך,

ופתאום הם מתקשרים איליך, ומסבירים לך למה התביעה לא צודקת

ובדרך כלל בסמוך למועד ה'משפט' (נשמע מלחיץ קחו את זה כביקור ברופא משפחה...) הם מציעים לך פשרה על כחצי מהתביעה

ולאמיצים שבינינו ברוב המקרים אל תוותרו תלכו לביהמ"ש ותקבלו את כל הסכום!!!

הלוואי שכל עם ישראל יעשה כך, פתאום חברות התחבורה ידפקו אוטובוסים בשעון שוויצרי!!!!

א'. האטובוס לא יצא וכולי וכולי, תשמרו או קבלה של מונית שלקחתם (בד"כ עדיף לקחת מונית ככה יש נזק יותר רציני אך לא חייבים) או נסיעה הבאה שלקחתם וכל הוכחה אחרת
ב. שולחיים תביעה במקביל לחברת התחבורה המפעילה וכמו"כ למשרד התחבורה.
ג. מחכים לתשובות, אם התשובות לא מספקות (לא נתנו פיצוי מספק וכולי) פותחים תביעה ב15 דקות!!!
ד. מחכים למועד הדיון, בד"כ תקבלו כבר מיד אחרי ההגשה טלפונים מתפתלים מחברת התחבורה המפעילה למה זה תביעה שטותית, ויש להם אפי' הוכחות להפך, אל תבהלו, חכו בסבלנות ואז או ששתתפשרו או שתלכו עד הסוף, בהצלחה תעבירו הלאה שכולם יתבעו אותם, ונקבל ככה שירות נורמלי!!!

כל מי שהגיש והצליח או שלא שיעלה את המקרה כאן שנצליח ביחד לחולל שינוי!!!!
אין בעיה הלכתית?
(ערכאות וכו')

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
הסתדר?
יש דרך להוסיף טפסים למרות שכבר הגשתי את התביעה
אם מדובר על דברים כמו תשובות של משרד התחבורה ושאר הוכחות, אז פשוט כדאי ליצור קובץ חדש הכולל את כתב התביעה הרשמי, את כתב התביעה המפורט שהגשת, ואת הנספחים הרלוונטיים

icepop

משתמש צעיר
@יוסי ב.ק
תודה על כל העזרה
רציתי לשאול האם בעדות במשרד התחבורה אפשר להביא כעדים גם קרובים?
אמא שלי נכחה במקום ויכולה להעיד, מדובר במקרה שתיארתי למעלה, שהעדים מהווים מרכיב חשוב, כיון שבלעדיהם הנהג יוכל לטעון ולהכחיש. זה מועיל? או שאני צריכה לנסות לשכנע את העדים האחרים להגיע [קשה לי להאמין שיהיה להם כח].

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
@יוסי ב.ק
תודה על כל העזרה
רציתי לשאול האם בעדות במשרד התחבורה אפשר להביא כעדים גם קרובים?
אמא שלי נכחה במקום ויכולה להעיד, מדובר במקרה שתיארתי למעלה, שהעדים מהווים מרכיב חשוב, כיון שבלעדיהם הנהג יוכל לטעון ולהכחיש. זה מועיל? או שאני צריכה לנסות לשכנע את העדים האחרים להגיע [קשה לי להאמין שיהיה להם כח].
אפשר בהחלט

וידאומקס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אתמול אוטובוס של חברת קווים לא יצא ולכן פספסתי חתונה מאוד חשובה,
התקשרתי אליהם - ונזכרתי אחרי השיחה שראיתי את האשכול הזה,
אז התקשרתי שוב והקלטתי את השיחה בה הפקיד אומר לי שהאוטובוס יצא באיחור גדול, זה עוזר כראיה או שצריך משהו יותר מזה?
כי רק זה מה שיש לי.
ומה אני אמור לעשות מא' עד ת'? תודה מראש לעונים!.

נערך לאחרונה ב:

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
אתמול אוטובוס של חברת קווים לא יצא ולכן פספסתי חתונה מאוד חשובה,
התקשרתי אליהם - ונזכרתי אחרי השיחה שראיתי את האשכול הזה,
אז התקשרתי שוב והקלטתי את השיחה בה הפקיד אומר לי שהאוטובוס יצא באיחור גדול, זה עוזר כראיה או שצריך משהו יותר מזה?
כי רק זה מה שיש לי.
ומה אני אמור לעשות מא' עד ת'? תודה מראש לעונים!.
זאת ראיה מעולה
רק להבנת עגמת הנפש - מה זה אומר "פספסתי חתונה", מה עם האוטובוס הבא?

אחת מיוחדת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הסתדר?

אם מדובר על דברים כמו תשובות של משרד התחבורה ושאר הוכחות, אז פשוט כדאי ליצור קובץ חדש הכולל את כתב התביעה הרשמי, את כתב התביעה המפורט שהגשת, ואת הנספחים הרלוונטיים
לא

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה