התייעצות קיבלתי דו"ח 750 ש"ח ו - 8 נקודות

אלי @@@

משתמש מקצוען
מישהו החליט שרק לנהגים מותר לכתוב כאן.
כי רק הם מבינים למה זה בסדר גמור לנסוע 40 קמ''ש יותר מהמותר.
ולמה אין מצב שנהג יסע 3 שעות בלי שיקרה משהו לא חוקי בנסיעה שלו.
ולמה אפשר ליסוע בנסיעה עירונית 20 קמ"ש יותר מהמותר, כי אז אין כמעט סיכוי להעצר.
ומה עם הסיכוי להעיף חלילה ילד בגלל העוד 20 קמ"ש בתוך עיר?
אה, סליחה, מי שלא נהג - אסור לו לשאול שאלה כזו.
לא פתחתי אשכול להצדיק שום עברת תנועה או בריונות בכביש וכ"ו
עשיתי טעות שחרגתי מבלי לשים מהמהירות המותרת בחוק וע"כ נענשתי ואני לא כועס על השוטר כי זה עבודתו
באתי לבקש עזרה בגלל גובה גובה הקנס והנקודות כי אני לא חושב שזה מידתי וגם כי זו זכותי בחוק
אני לא נהג צעיר בין 18 שנוהג בפרעות עם חברים בדרך לים
נהגתי ברוגע מבלי להתפרע ואני נהג שקול ואבא למשפחה והייתי עם אשתי והילדים באוטו
עכשיו לבוא ולהסיט את האשכול מהנושא ולהוריד עליי שיחות מוסר זה כבר ממש מרגיז
הבנתי את המסר ולמדתי את הלקח לא חובה לחפור ולהציק ולהסיט כל אשכול מהנושא שלו רק בגלל שלא מסכימים איתו
והצעתי שתפתחי פוסט על נהיגה במהירות מופרזת זה אולי יהיה יותר יעיל מפה

מוטי_קליין

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני גם קיבלתי דו''ח 8 + 1000 על שימוש בטלפון בנהיגה,
חבר המליץ לי על שיטת מוצלחי עברתי על כל סעיף וסעיף והחלטתי שאני מנסה את מזלי,
כמה ימים לפני התאריך האחרון שאפשר לשלוח בקשה לביטול הדו''ח בדקתי איך שולחים דואר רשום
וזה היה נראה לי מורכב,
נכנסתי באתר הממשלתי לאזור האישי ושלחתי שם בקשה לביטול הדו''ח,
תוך יומ/יומים קיבלתי מייל שבקשתי נדחתה וז''ל: בקשתך שבנדון נבחנה לרבות כל האמור בה ומכלול הנסיבות, מתוך כך הוחלט לדחות את בקשתך לביטול הקנס וזאת, מאחר ומדובר בדוח חוקי ותקין.
כעת נותרו מספר שבועות לפני שמסתיים האפשרות להגיש בקשה להישפט ואני בהתלבטות מה לעשות.
@אלי @@@

משנ'ס

משתמש פעיל
תודה רבה לכל המשתתפים בצערי
ותודה @ק'סניק על המידע
אם עוד מישהו בדק את שיטת מצליח מוצלאחי לאחרונה אשמח לשמוע
תודה רבה

אני גם קיבלתי דו''ח 8 + 1000 על שימוש בטלפון בנהיגה,
חבר המליץ לי על שיטת מוצלחי עברתי על כל סעיף וסעיף והחלטתי שאני מנסה את מזלי,
כמה ימים לפני התאריך האחרון שאפשר לשלוח בקשה לביטול הדו''ח בדקתי איך שולחים דואר רשום
וזה היה נראה לי מורכב,
נכנסתי באתר הממשלתי לאזור האישי ושלחתי שם בקשה לביטול הדו''ח,
תוך יומ/יומים קיבלתי מייל שבקשתי נדחתה וז''ל: בקשתך שבנדון נבחנה לרבות כל האמור בה ומכלול הנסיבות, מתוך כך הוחלט לדחות את בקשתך לביטול הקנס וזאת, מאחר ומדובר בדוח חוקי ותקין.
כעת נותרו מספר שבועות לפני שמסתיים האפשרות להגיש בקשה להישפט ואני בהתלבטות מה לעשות.
@אלי @@@
מנסיון!
אם חשוב לך בעיקר ביטול הנקודות
בבית משפט יוקל עליך להגיע לפשרה ולהמיר לקנס

R E K

משתמש רשום
לצערי מנסיון כואב מאוד, אני מזדהה מאוד עם הסיפור בתור נהג חדש (טרי! עוד במלווה לילה..) ירדתי מכביש 6 (110 קמ"ש) לכביש 77 (90 קמ"ש) שהמהירות משתנה, ונתפסתי על 127 בכביש של 90 בשעה 5-6 לפנות בוקר בתקופת הקורונה שהכביש היה ריק ממש!!!.
בתחילה השוטר טען שהוא שולל לי את הרישיון, תכלס הדפיס לי דו"ח של 1000 ש"ח ו8 נקודות. ניסיתי באתר להמיר לאזהרה - מה שכמובן לא הצליח... תכלס, לא שילמתי וכמעט ושכחתי מהעניין.
בהגיע העת ונגמרו השנתיים של נהג חדש צעיר, קיבלתי הודעה שעד שלא אגש למשרד הרישוי רישיוני לא מחודש, (לצערי הרב! עקב הבירוקרטיה, התורות ארוכים ועיסוקיי הרבים, נסעתי מעל שבועיים ללא רישיון) נאלצתי להגיע למשרד הרישוי ושם נאמר לי שעלי להבחן שוב לתאוריה ולהגי שוב ע"מ להסדיר רישיון בסטטוס נהג חדש מהתחלה כולל תשלום אגרה בדואר,
למי שמתעניין אני עדיין בסטטוס נהג חדש אחרי 3 שנים וחצי של רישיון, לאחרונה קיבלתי עבירה תנועה נוספת על טלפון שוב 1000 ש"ח ו8 נקודות וכמה שהתחננתי על נשי לא היה ניתן להמיר לאזהרה.
שלמתי למשטרה את הדו"ח ומיד קפץ הדו"ח מהקורונה, חויבתי לשלם כ2500 ש"ח. הדו"ח צבר ריביות מטורפות..........
עד כאן מניסיוני. המלצה שלי אם לשלם אז בזמן.

בהצלחה רבה:)

אבקש מכל המחנכים למיניהם להשאיר את דברי החינוך והתוכחה למול המראה בלבד...

ק'סניק

משתמש מקצוען
לצערי מנסיון כואב מאוד, אני מזדהה מאוד עם הסיפור בתור נהג חדש (טרי! עוד במלווה לילה..) ירדתי מכביש 6 (110 קמ"ש) לכביש 77 (90 קמ"ש) שהמהירות משתנה, ונתפסתי על 127 בכביש של 90 בשעה 5-6 לפנות בוקר בתקופת הקורונה שהכביש היה ריק ממש!!!.
בתחילה השוטר טען שהוא שולל לי את הרישיון, תכלס הדפיס לי דו"ח של 1000 ש"ח ו8 נקודות. ניסיתי באתר להמיר לאזהרה - מה שכמובן לא הצליח... תכלס, לא שילמתי וכמעט ושכחתי מהעניין.
בהגיע העת ונגמרו השנתיים של נהג חדש צעיר, קיבלתי הודעה שעד שלא אגש למשרד הרישוי רישיוני לא מחודש, (לצערי הרב! עקב הבירוקרטיה, התורות ארוכים ועיסוקיי הרבים, נסעתי מעל שבועיים ללא רישיון) נאלצתי להגיע למשרד הרישוי ושם נאמר לי שעלי להבחן שוב לתאוריה ולהגי שוב ע"מ להסדיר רישיון בסטטוס נהג חדש מהתחלה כולל תשלום אגרה בדואר,
למי שמתעניין אני עדיין בסטטוס נהג חדש אחרי 3 שנים וחצי של רישיון, לאחרונה קיבלתי עבירה תנועה נוספת על טלפון שוב 1000 ש"ח ו8 נקודות וכמה שהתחננתי על נשי לא היה ניתן להמיר לאזהרה.
שלמתי למשטרה את הדו"ח ומיד קפץ הדו"ח מהקורונה, חויבתי לשלם כ2500 ש"ח. הדו"ח צבר ריביות מטורפות..........

לא בדיוק הצלחתי להבין...
איך אם עוד לא שילמת על הדו"ח משרד הרישוי דרש ממך חידוש רשיון???
כל עוד אתה לא משלם אין זה נחשב כהודאה באשמה ומשרד הרישוי בכלל לא מעודכן בכלל על הנקודות...
הסבר בבקשה..
נו מי נותן לי כבר את הלייק ה500
:p:p

נערך לאחרונה ב:

אלי @@@

משתמש מקצוען

משתתף בצערך
אבל הטעות שלך היתה בהזנחה של הדוח (לדעתי) בידוע שנהג חדש שקיבל דוח כזה לא מחודש לו הרשיון ולכן הייתה צריך לבקש להישפט על הדוח הראשון ואז לפחות הוא היה נעצר ולא צובר ריביות
כמובן שהשיקול שלי זה או לשלם ולקוות שלא יעשו לי בעיות בחידוש הרישיון (וכמובן ללמוד לפעם הבאה:LOL:)
או לנסות לבקש להישפט בשביל שיהיה על זה התישנות בתקוה שלא יזמנו אותי בתוך שנה בשביל להציל את עצמי מתאוריה חוזרת ונהג חדש לעוד שנתיים

אלי @@@

משתמש מקצוען
לא בדיוק הצלחתי להבין...
איך אם עוד לא שילמת על הדו"ח משרד הרישוי דרש ממך חידוש רשיון???
כל עוד אתה לא משלם אין זה נחשב כהודאה באשמה ומשרד הרישוי בכלל לא מעודכן בכלל על הנקודות...
הסבר בבקשה..
נו מי נותן לי כבר את הלייק ה500
:p:p
שמח שזכיתי להיות השליח:p:p:p

תלתל הנודד

משתמש צעיר
איזה קטעים איתכם... בדיוק לפני שעה שילמתי את הדו"ח שקיבלתי וזה בדיוק היה מועד אחרון לתשלום

מבירור שעשיתי;
תוך חודש אפשר להגיש המרה להזהרה. לאחר מכן הם לא דנים בזה (כמו שקרה לי)
צריך לשלם את הדו"ח תוך 3 חודשים, לא שילמת ריביות ועיכולים וצו יצאה מהרץ וסגירת חשבונות. אל תתעסקו עם זה! זה לא דו"ח של תחבורה ציבורית... יש להם יד עליכם ושליטה על הכל
בקשה להישפט אפשרי רק במקרה שיש לכם טענה מוצדקת ואמיתית שיכולה להפריך את המצלמה שעל השוטר, אם לא תשאו בהוצאות מיותרות ותשלומי עו"ד וטרחה וכו'
מה שאפשר להגיש בקשה לפני סיום התאריך כמו שהזכירו כאן, זה היה פעם, היום אין להם עומס

ביננו, גם ככה ריחמו עלינו בשעת הדו"ח (לפי הסיפורים שמספרים כאן, הרבה היו צריכים לחטוף שלילה, וגם אני:p)
נשאר להתפלל לה' שלא יעשו לכם בעיות הלאה עם הרישיון!

אלי @@@

משתמש מקצוען
איזה קטעים איתכם... בדיוק לפני שעה שילמתי את הדו"ח שקיבלתי וזה בדיוק היה מועד אחרון לתשלום

מבירור שעשיתי;
תוך חודש אפשר להגיש המרה להזהרה. לאחר מכן הם לא דנים בזה (כמו שקרה לי)
צריך לשלם את הדו"ח תוך 3 חודשים, לא שילמת ריביות ועיכולים וצו יצאה מהרץ וסגירת חשבונות. אל תתעסקו עם זה! זה לא דו"ח של תחבורה ציבורית... יש להם יד עליכם ושליטה על הכל
בקשה להישפט אפשרי רק במקרה שיש לכם טענה מוצדקת ואמיתית שיכולה להפריך את המצלמה שעל השוטר, אם לא תשאו בהוצאות מיותרות ותשלומי עו"ד וטרחה וכו'
מה שאפשר להגיש בקשה לפני סיום התאריך כמו שהזכירו כאן, זה היה פעם, היום אין להם עומס

ביננו, גם ככה ריחמו עלינו בשעת הדו"ח (לפי הסיפורים שמספרים כאן, הרבה היו צריכים לחטוף שלילה, וגם אני:p)
נשאר להתפלל לה' שלא יעשו לכם בעיות הלאה עם הרישיון!
לגבי הבקשה להישפט והטענה המוצדקת אתה יודע מידיעה או מסברה

תלתל הנודד

משתמש צעיר
לא ניסתי, אבל הרבה הזהירו אותי מזה, לא היה אחד שאמר לי לעשות את זה
בעצם היו שתיים שאמרו לי להשפט, אבל זה היה להם בקורונה....

avital690

משתמש צעיר
קיבלתי דו"ח ע"ס 750 ש"ח + 8 נקודות על מהירות 124/129 במקום 90
מישהו שמע על שיטת המצליח לדרוש המרה ואח"כ להישפט ואז בעקבות העומס במשטרה הדוחות מתבטלים אוטומט
חוץ מזה שאני עדיין נהג חדש ואין לי מושג מה ההשלכות של זה
אשמח לשמוע מנסיון
תודה
אם אין לך עבר של דוחות ואזהרה כלל, אתה יכול לבקש ערעור [כתוב לך מאחורי הדו"ח עד מתי אפשר להגיש ערעור], ואם הצלחת להמציא סיבה סבירה להתנהגות שלך, יש מצב גדול שימירו שלך את החיוב הכספי לאזהרה בלבד או אפילו לבטל את הדו"ח. רק מה שאני חושבת פה, שתהיה לך בעיה קשה למצוא סיבה טובה למהירות נסיעה

hilasg

משתמש פעיל
אולי כתבו את זה
פשוט יש המון תגובות ואין בכוחי לקרא הכל
שמעתי שיש כאלה שמעבירים את הנקודות על אדם אחר
לא ככ זוכרת איך
מי כאן יכול להרחיב על זה?

avital690

משתמש צעיר
אולי כתבו את זה
פשוט יש המון תגובות ואין בכוחי לקרא הכל
שמעתי שיש כאלה שמעבירים את הנקודות על אדם אחר
לא ככ זוכרת איך
מי כאן יכול להרחיב על זה?
לא חושבת שכדאי לעשות את זה, כי זה לא חוקי, זה יכול לגרום החמרה בעונש
ישנם פתרונות טובים יותר, של ערעור

בנדו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
מישהו החליט שרק לנהגים מותר לכתוב כאן.
כי רק הם מבינים למה זה בסדר גמור לנסוע 40 קמ''ש יותר מהמותר.
ולמה אין מצב שנהג יסע 3 שעות בלי שיקרה משהו לא חוקי בנסיעה שלו.
ולמה אפשר ליסוע בנסיעה עירונית 20 קמ"ש יותר מהמותר, כי אז אין כמעט סיכוי להעצר.
ומה עם הסיכוי להעיף חלילה ילד בגלל העוד 20 קמ"ש בתוך עיר?
אה, סליחה, מי שלא נהג - אסור לו לשאול שאלה כזו.
זה לא שאסור לו לשאול שאלה כזאת, פשוט אם הוא היה נוהג בעצמו הוא לא היה שואל כי גם לו זה היה קורה כל יום...
כמו שאף אחד לא צועק על מי שעובר שלא במעבר חצייה כי זה קורה לכוווווולם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  41  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה