דרוש מידע קיבלתי את המייל הידוע עם העקיצה.אבל יש דבר מוזר מאוד בזה מישהו יכול לעזור?

אשר כותבת

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מעניין.
אני קבלתי לפני שנה-שנתיים מייל מבחורה סיפרה באנגלית, שהיא חיילת שהגיעה עם הפלוגה שלה לארץ אוייב. והמדינה שלה הבטיחה לה סכום כסף של 80 אלף ש"ח משהו כזה...
והיא רק רוצה להפקיד את הכסף בחשבון שלי. והיא מתחננת שאשלח לה פרטי חשבון ותשובה שראיתי את המייל שלה... וכמובן היא תיתן מחצית מהסכום וכו'...
היא צרפה גם תמונה שלה. כחיילת.

אני זוכרת שכתבתי לה משהו, שתספר יותר, עם מי הגיעה לשם וכו'... אבל לא ענתה לי.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
חכה לבוקר יהיו כאן עוד כמה אנשים בטח אחד יסכים להכין לך

שאלה

משתמש צעיר
סליחה על הבורות, אבל מה זה 'המייל הידוע עם העקיצה'?
ממה צריך להזהר?

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
וזה הדרכון שלו.נכון שזה מזוייף?
הדרכון זה פוטושופ וודאי.
השם והמשפחה שתולים,
רואים את זה בבירור ברקע לטקסט.
הם גם לא מתחילים באותו קו.
זה אפילו לא ראוי לבזבז את הזמן של כתיבת התגובה.

קליטה טובה

משתמש מקצוען
נו טוב אני לא יודע להתעסק בפוטושופ.
מישהו יכול לעשות לי שם דרכון?.
אם אפשר אז שזה יהיה מקצועי.
ולהשתדל לעשות אותי חתיך;)

קליטה טובה

משתמש מקצוען
סליחה על הבורות, אבל מה זה 'המייל הידוע עם העקיצה'?
ממה צריך להזהר?
כשנותנים להם את הפרטים צריך להזהר מ
אולי זה אקר
או בריון.שיאיים עליך שאם לא תעשה כך וכך.
אז הוא שובר לך את העצמות וכו
או שגונבים לך כסף מהבנק .

שאלה

משתמש צעיר
איך הוא יבוא לכאן וישבור לי את העצמות?
ואיך הוא יגנוב כסף מהבנק?

גולדברג.

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנה מה שעשיתי הרגע, זה לא איכותי מידי, אבל בכל אופן מעלים לו סרוק, כך שלא צריך להיות איכותי, אם באמת מענין אותך, שלח תמונה ונדביק ונשפץ
upload_2019-5-2_12-48-17.png

קליטה טובה

משתמש מקצוען
הנה מה שעשיתי הרגע, זה לא איכותי מידי, אבל בכל אופן מעלים לא סרוק, כך שלא צריך להיות איכותי, אם באמת מענין אותך, שלח תמונה ונדביק ונשפץ
צפה בקובץ המצורף 474132
תשמע.זה באמת נראה מצחיק .אחי תעשה משהו שרואים אדם אמיתי לא סמיילי.
שם שמואל
משפחה עמידן.
כתובת מאה שערים ירושלים
ותשלח לי למייל<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה