התייעצות קיבלנו מספר טלפון של מישהו אחר

A052

משתמש סופר מקצוען
בטוח? לא 10 מיליון?

בכל העולם זה 10 מספרים. בדיוק במדינה הפצפונת שלנו צריך להוסיף עוד מספר? לא הבנתי.
בכשרים זה מליון.
ולא ידוע לי שחברת סלקום יכולה להביא מס' חדש עם קידומת 057. ולכן לכל חברה יש רק 10מליון מס'.

elibeli

משתמש מקצוען
התינוקות של ימינו... אני אומר לכם, המלאך מלמד אותם טכנולוגיה ולא משכיח מהם! כולם חושבים שהם עושים את בטעות, אבל הם לא תמימים. לכו תדעו איזו רשת הם טווים לנו. הבן שלי מתקשר לאנשים, נראה לי שכל השכונה כבר מכירה אותו. עוד רגע הוא נציג של יחסי ציבור. מה רע? יהואש מלך בגיל שבע, הוא יהיה נציג יחסי ציבור בגיל שנה וחצי. (הבעיה היא שהוא לא דובר את השפה שלהם. מישהו יודע באיזו שפה זו? "בגה בוגו פוקו דגה גדה ימנה קלה קייליג"? הוא מדבר בביטחון שמדהים אותי כל פעם מחדש, אז בטוח יש כאן איזו שפת סתרים).
הצלחת להצחיק אותי...
ממש נקרעתי מצחוק...

shevi123

מהמשתמשים המובילים!
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
ולכן יש כלל שאחרי שנה כמדומני החברה יכולה להביא מס' שלקוח אחר ניתק.

מנסיון זה קורה בפרק זמן מהיר הרבה יותר
לו אכן היו החברות ממתינות שנה, הסיפורים הנ"ל לא היו מתרחשים.
אנשים, ובכל מקרה לא הרבה אנשים מחפשים נואשות את הלקוח הקודם אחרי כ"כ הרבה זמן. ריבוי הטלפונים מעיד על החפזון בעניין.

שנית, בעבר היה לי מספר אצל אחת החברות הגדולות שנחסם לשימוש עקב חוב שהגיע לשלבים מתקדמים בלי שקבלתי הודעות ע"כ. בכל מקרה עליתי על זה רק כשנתקו לי את המנוי ואז התברר העניין. שלמתי את החוב. בקשתי להתחבר שוב. ומה מתברר?
זה כבר שוייך לאדם אחר!!!
התקשרתי בעצמי למספר שהיה שלי לפני יום יומיים. ועונים לי שם!!! כך שלא הייתה לי אפילו אפשרות להמשיך עם המספר הוותיק!

תכלס אם יהיה מי שיאכוף את זמן הצינון יהיו המוון שיודו לו וינצלו מהטרדות ובלבולי ראש

אה וכמובן,

אחרי שפתחתי קו חדש בחברה אחרת כמובן. מה קורה אם לא מטח של טלפונים איפה יוסי?? צריכים אותך דחוף!! לא יפה שאתה לא עונה בימים האחרונים!! שלא לדבר על חיבור לוואטסאפ המשפחתי והודעות בתא קולי מאשימות ובוכיות. מסתבר שכנראה היה זה עסקן קהילתי

אליש

משתמש מקצוען
לי קרה שביום בהיר התחילו להתקשר אלי אנשים: הלו? דני?
אני עונה פעם אחר פעם שזאת טעות, והם מתקשרים שוב,
לא יכול להיות, זה המספר שלו.
אני מתקשרת לאחותי-והיא שואלת אותי-מאיפה את מתקשרת??
כשהתקשרנו לחברת התקשורת, התברר שבטעות הם שייכו את הסים שלי למספר טלפון אחר!! סתם באמצע החיים...
החליפו מייד והכל בא על מקומו בשלום....
עד שקריירה פרסמו את המספר שלי שאני מחפשת תופרת :mad:

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
וואו , הסיוט של החיים שלי
פעם היה מס' קו תוכן דומה מאד לקו הנייד שלי (כשר כמובן)
אנשים היו מתקשרים יומם ולילה!!! הרי זה קו תוכן, חופשי ומרתק...
זה היה אחרי שהקו היה ברשותי כבר כמעט עשור
לא ידענו מה לעשות... סיוט...

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני לפני 6 שנים שילמתי כסף בשביל לקבל מספר זהב (מספר קל לזיכרון)
אחרי יום קלטתי שעשיתי טעות חיי...
הוא היה יהודי אמיד מאד לא יודע עד כמה והוא היה מחלק תרומות לכולם כל הקופות היו מתקשרות אלי מאה פעם עד שהייתי עונה ואז זה התחיל הלו שלום מדברים כאן מקופת ... אני התחלנו עכשיו במגבית לצורך.... התרומה הקודמת שלך בסכום.... עזר לנו מאד ובזכותו עשינו והקמנו כך וכך והצלנו ולקחנו וגאלנו ושיגענו וכו' עכשיו אנחנו צריכים סכום כפול כי ....
ואני מנסה להשחיל שזה טעות ואין עם מי לדבר כי כך מלמדים אותם אסור להפסיק באמצע וכבר למדתי לחכות עד הסוף ואז להגיד סליחה טעות...
מה טעות?.... זה לא הרב הגאון יענקל יענקלעביץ? שרק בזכותו כל הארגון שלנו קיים?
ועד שהם קלטו לקח חמש דקות הסברתי יפה שהמספר שייך כיום אלי ונא להפסיק להתקשר
לא עזר המשיכו עד שיום אחד אמרתי לכל ארגון שהתקשרו כך
לי קוראים כך והמספר הזה ברשותי ולא ברשות הגאון ואני אמרתי לכם כ"כ הרבה פעמים אז זה הפעם האחרונה שאני אומר אם אתם לא מוחקים את המספר הזה אתם חשופים לתביעה על הטרדה מובן?
בבקשה תלך עכשיו אבל עכשיו למנהל שלך ותגיד לו את זה ושימחק את המספר הזה אחת ולתמיד?
ככה משך חודש כל פעם שהתקשרו אלי מאיזה ארגון אמרתי להם
וזה נגמר כמעט לגמרי
פה ושם מתקשרים אלי אנשים מסכנים שבקשרים גדולים ארגנו את המספר ומגלים שזה מספר ישן
מה שהכי יפה שפעם התקשר אלי מישהו ובכה שהוא מחתן והוא עבר התקף לב ולא היה לי איפה להשחיל שזה טעות
ובסוף אני תרמתי לו מאתיים שקל...
אז הכל משמיים

פאר הפרי

מהמשתמשים המובילים!
מזכיר לי עוד מתיחה שפעם הייתי עושה.
'הלו, אפשר את אורי'
'לא חמוד, זה לא אורי.'
'אז אפשר לקרוא לאורי'
לא, חמוד, זה לא אורי!'
'אוקיי. ד"ש לאורי'.

"אפשר את אלי?
איזה אלי?
אלי-קופטר"

(שיחה ל 144 כשהיה בחינם...)

פצחן, לגבי הרכבת - כן, אני עשיתי
אפשר לפנות 0504182990

סודו של המלאך

משתמש מקצוען
כל אדם שמנתק את המספר שלו
המספר הולך לחצי שנה בידוד
ואח"כ מחברים אותו ללקוחות חדשים
לא בטוח שזה מסביר את כל הפרשיות המסובכות המובאות
כאן אבל אולי חלק

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
לא אשכח איך התקשר אלינו יום אחד קשיש בוכה, ממש מרר בבכי וסיפר את תלאותיו הרפואיות.
לא הצלחתי להבין איך מצא מענה במספרנו עד ששאלתי אותו בכל העדינות שהצלחתי לגייס מתוכי: "את מי אתה מחפש, אדון?"

"את..."
וכאן נקב בשמו של מנכ"ל אחת מקופות החולים, שם זהה להפליא לשמו של בעלי...
הסברתי לו את הטעות והוא היה כזה חמוד: "אוי ואבוי, זה מה שקורה כשאני שומע לאשתי... אמרה לי ללכת לחפש את המנכ"ל בספר טלפונים..."

Tehila B

משתמש פעיל
מדובר בנערה
אולי שמעתם אי פעם על התופעה ההזויה הזאת??
כן. שמענו.
בתור בחורה זה קרה לי, ולא, זה לא נבע מתמימות יתר.
נאלצתי להחליף מספר.
ויש המשך - לאחר תקופה קצרה התקשרתי למספר הזה, ענתה לי מישהי שקיבלה גם היא את אותו מספר...
כך שזה:
כל אדם שמנתק את המספר שלו
המספר הולך לחצי שנה בידוד
לא נכון...

שינדלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אמא שלי קיבלה מספר של בנש״ק,
שהחליף מספר כדי להפוך לחסוי....
לדוגמא, היה לה בתא קולי הודעה מבכיר באחת מקופות החולים בקשר לעיניין רפואי של אישה שהודיעה
שלא תעשה מה שהרופאים המליצו עד שאבא שלו יאשר ולכן צריך תור בדחיפות....

פעם אבא שלי ענה לשיחה חסויה,
וביקשו את אותו אחד,
ומעבר לקו האדם היה נשמע מאוד נחמד,
ואבא שלי אמר לו: ״לפחות זכיתי לדבר עם יהודי נחמד...״
כל הזמן הקול היה נראה לאבא שלי מוכר,
ורק לאחר הניתוק אבא שלי קלט שזה היה אחד מגדו״י
(המפורסמים ממש, כן? כולם פה מכירים, לא ראש ישיבה במטולה)
שהוא סבא של אותו יהודי....:eek::eek::eek:

בשנה הראשונה היו המון טלפונים,
אבל עד היום בטח 5 שנים לדעתי הרבה יותר,
היא מקבלת טלפונים פעם בכמה חודשים.

נערך לאחרונה ב:

הפצחן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
"אפשר את אלי?
איזה אלי?
אלי-קופטר"

(שיחה ל 144 כשהיה בחינם...)

פצחן, לגבי הרכבת - כן, אני עשיתי
אפשר לפנות 0504182990
חחח
פעם מישהו סיפר לי שהוא היה עושה מתיחות ל144 בתור ילד, כמישהו שפונה מטעם חברת המים.
...
"את יכולה לבדוק אם יוצא מים מהברז"
אחרי כמה דקות
"יוצא מים"
"מה חשבת, שיצא קולה?"
לגבי הרכבת - תודה.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
המספר שלי היה שייך למישהי קודם, ובמשך חצי השנה הראשונה, כמעט כל יום קבלתי שיחה ממישהו שחיפש אותה, אבל לאט לאט זה הלך והתמעט, עד שפסק כליל.

למעשה, ידעתי עליה הכל - באיזו עיר היא גרה, לאיזו קופת חולים היא משתייכת ואיפה קיים חשבון הבנק שלה. ידעתי שהיא התעניינה בלייזר במקום מסוים ובאיזה מקצוע התעסקה...

הכרתי גם הרבה מהמכרים שלה (- מכירים את אלה שלא נותנים לך להשחיל משפט:
"שלום רעות, מה שלומך? זו יקירה אחות של אביגיל. איך את מרגישה? את יודעת ששבוע הבא אני מחתנת נכדה, אז את באה, כן? חוץ מזה יש לך ד"ש מיהודית שעבדה איתך במעון, בת דודה של כלתי, איזו מקסימה שהיא...."

ולא, לא הצלחתי להסביר לה שאני לא רעות :rolleyes: )
תשמרו את כל המידע
ומי יודע - אולי יבררו אצלכם בשידוכים על רעות הזו או על המשפחה שלה, או שלכם יגיע הצעה כזו שהיה לה קשר כלשהו אליהם ... ;)

פאר הפרי

מהמשתמשים המובילים!
לי פעם היה טלפון בשימוש, החזרתי אותו למי שזה היה שייך לה, ונתנה למשהיא שקוראים לה בשם השני שלי...
דמיינו לכם מה קרה שהרופאה שלי מקופ"ח התקשרה אליה.. (ולא כאן המקום לפרט:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה