דרוש מידע קו פרמיום בנק המידע של הציבור החרדי

מצב
הנושא נעול.

עזרת

משתמש חדש
מצטרף לכל הנ"ל
קו מוצלח מסכם יפה מאוד קרין מאוד מוצלח (וגם הדעות מענינות) מהוה החלפה טובה לכל הנייעס

לפני תקופה נתן לשמוע רק למי שתמך בו בגלל שינום שעשה בקו והוספת התחבורה ציבורית שזה ממש מדהים יש אפשרות לקבלת מספר אישי לתחנה שלך

לגבי ה6 ש"ח זה קו מידע לכל שיש שלוחה פרימיום עם הקלטות מיוחדות למנוים
שמיעה נעימה

אליהו11

משתמש רשום
חדשות ״קול הלשון״
שלוחות נפרדות לגברים ולנשים
רמה גבוהה במיוחד.

בשביל לא לסחוף מאזינים, ולשמור על האופי התורני של הקו, הם הכניסו את זה בתוך תפריט הרבנים

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
חדשות ״קול הלשון״
שלוחות נפרדות לגברים ולנשים
רמה גבוהה במיוחד.

בשביל לא לסחוף מאזינים, ולשמור על האופי התורני של הקו, הם הכניסו את זה בתוך תפריט הרבנים
אני מחפש באתר של קול הלשון ולא מוצא...
אפשר קישור?

הרים גבוהים

משתמש חדש
זה קו מעניין אך לא אמין ומי ששומע אותו כסדר מבין לאיזה מפלגה הוא שייך...
לא נכון לומר שהוא לא אמין, כי כמו כל כלי תקשורת כל אחד שם את הפוקוס על דברים אחרים, וגם כל קווי המידע הנ"ל מעתיקים מכלי התקשורת, המיוחד מפריום שהוא עורך את החדשות עצמאית ומביא תוכן ופרשנות שעושה טוב למאזין יותר מאשר תקשורת שמאלנית מתבכיינת,
לגבי מפלגה - כמי שמקשיב לו קבוע {אחרי ניסיון עם כל המתחרים} הוא מצליח ללהטט בין כל המפלגות והקהלים בצורה מדהימה, עם ביקורת לכולם ופירגונים לכולם, מה שאתה צודק שהוא לא שייך לצד הספרדי של המפה הפוליטית {אחרי ששמעתי אותו מדבר באידיש} אבל הוא מנסה לכפר על זה עם השיעור השבועי של הראשל"צ.

אגב מי ששם לב יש לו דרך מאוד מענינת להשפיע על דעת הקהל ועל כך שישארו מאזינים שלו, כך שבממוצע פעם בשלולש מהדורות חדשות הוא משכנע לעבור לשמוע אחרים ושלא חייבים להקשיב לו ועוד ועוד תופינים, והצרה הגדולה היא שהוא לא נותן אפשרות לדלג קדימה בשביל לא לשמוע את הקמפיינים שלו..

סופו של יום לדעתי זה הקו הכי מתומצת והכי ברמה מבחינה תקשורתית והכי מחובר למציאות ולא לכל מיני קמפיינים של השמאל, אבל למעשה לא תדע משם הכל כי לפעמים הוא משמיט מידע או מביא אותו אחרי כמה ימים כשהוא השתכנע שזה סיפור שיש מה לדבר עליו.

אדם הראשון

משתמש צעיר
מה כ"כ חסוי בקו חדשות מי המנהל שם?
🤔
הכל בקו הזה חסוי
אבל כל שם עם ועדת רבנים [מזכיר לי את הבדיחה על ההוא שמתייעץ עם הכותל]
וזה ממש מורגש איך הוא מנסה להשפיע על דעת הקהל בכל מיני נושאים
אני יכתוב כאן משהו שאני עצמי חושב שזה קונספירציה אבל יש סיכוי שמישהו שיש לו אינטרס להשפיע על דעת הקהל מממן אותו [כמובן הכל בסוואה שזה קו חדשות נקי ומתחת השטיח מכניס דעות כלפי דברים שהוא מעוניין בהם]
כמובן על תאונת דרכים בכביש 6 אין שום אינטרס השפעה אבל בדברים שהוא מעוניין להשפיע על דעת הקהל זה ממש מורגש[כמובן למי ששם לב]
אני אישית לא מסוגל להקשיב לקו הזה בגלל הנ"ל

dcsh

משתמש צעיר
הכל בקו הזה חסוי
אבל כל שם עם ועדת רבנים [מזכיר לי את הבדיחה על ההוא שמתייעץ עם הכותל]
וזה ממש מורגש איך הוא מנסה להשפיע על דעת הקהל בכל מיני נושאים
אני יכתוב כאן משהו שאני עצמי חושב שזה קונספירציה אבל יש סיכוי שמישהו שיש לו אינטרס להשפיע על דעת הקהל מממן אותו [כמובן הכל בסוואה שזה קו חדשות נקי ומתחת השטיח מכניס דעות כלפי דברים שהוא מעוניין בהם]
כמובן על תאונת דרכים בכביש 6 אין שום אינטרס השפעה אבל בדברים שהוא מעוניין להשפיע על דעת הקהל זה ממש מורגש[כמובן למי ששם לב]
אני אישית לא מסוגל להקשיב לקו הזה בגלל הנ"ל
ממי נראה לך שהוא מושפע ולאיזה צד במפה הפוליטית הוא קשור.
אני מאזין קבוע שלו
נכון שפה ושם נותן עקיצות לשס

3040*

מוניות "נסיעה טובה" היימישע דרייבר'ס בפריסה ארצית
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
ממליץ על בנק המידע
036-036-036
יש שם דברים שימושיים מאוד בעיקר בקטע של ישומים קוליים

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה