דרוש מידע קו פרמיום בנק המידע של הציבור החרדי

מצב
הנושא נעול.
האם מישהוא יודע על העיתון שלו שהוא כל הזמן מדבר על זה ושזה יחודי (אפילו שזה לא מעניין )
כי זמן רב שלא ראתי את זה ולא מקבלים את זה במייל

יהלום-יצירות מלוטשות

הוצאה לאור שמבינה אותך
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
זה קו מדהים, מניסיון של הרבה קווים ואתרים וכו' - הוא המנצח.
הוא מסכם בטעם טוב ומרתק, ערכים ועקרונות ברורים.
פשוט תענוג להקשיב לו.
מי שהביע כאן דעה שלילית, ככל הנראה לא הקשיב לו הרבה.
גילוי נאות: אין לי אחוזים אצלו...

עיין

משתמש רשום
מה שידוע לי שהיה תקופה (לפני כמה חודשים) שהוא רצה להתחיל לבקש כסף על ההאזנה דמי מנוי של 90 ש"ח לשנה וכל הזמן הוא אמר שמי שלא ירשם יפסיד ויפסיד ויפסיד וכו' וכו' וככה"נ אנשים לא נרשמו ו...
לא זכור לי כזה דבר היה כן תקופה של כמה שבועות שבהם רק מי שתרם לו סכום מסוים היה יכול לשמוע אותו.

ניק 20238

משתמש פעיל
מה שידוע לי שהיה תקופה (לפני כמה חודשים) שהוא רצה להתחיל לבקש כסף על ההאזנה דמי מנוי של 90 ש"ח לשנה וכל הזמן הוא אמר שמי שלא ירשם יפסיד ויפסיד ויפסיד וכו' וכו' וככה"נ אנשים לא נרשמו ו...
לא זכור לי כזה דבר היה כן תקופה של כמה שבועות שבהם רק מי שתרם לו סכום מסוים היה יכול לשמוע אותו.
@עיין תרצה להסביר לי מה ההבדל בין מה שאני אמרתי למה שאתה אמרת?

3040*

מוניות "נסיעה טובה" היימישע דרייבר'ס בפריסה ארצית
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
יש בנק מידע מאוד יעיל שהתפרסם לאחרונה
036-036-036

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  34  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה