דרוש מידע קורס מיישם סיילספורס, מומלץ?

סנפירית

משתמש פעיל
חברה שלי חושבת על הסבה מקצועית, הציעו לה ללמוד קורס מיישם סיילספורס וכך להשתלב בתחום הייטק.
כמובן שהמשכורות יותר נמוכות מפיתוח וכ'ו, אבל לעומת השוק בחוץ הבנתי שגבוה משמעותית.

ממליצה? מכירה את השוק? יש משרות? מה השכר בערך לג'וניור? עבודה מעניינת?

בקיצור אשמח לקבל מידע בכל מה שנוגע לתחום הסיילספורס.

תודה למשיבות!

976חני

משתמש מקצוען
יש לה רקע קודם בתכנות? זה נכון שאפשר ללמוד ללא ידע קודם, השאלה כמה תוכל להצליח ולעבוד בזה בלי עוד ידע מעבר....

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מכירה כמה שנכנסו לתחום לאחרונה, והם מרוצים וממליצים מאוד. חלקם ללא כל ידע קודם בתכנות, עד כמה שידוע לי.
לא מתמצאת בפרטים.

אביגילולה

משתמש פעיל
אני מתמצאת , תכלס זה לא תיכנות בכלל וגם לא דומה
אצלינו לקחו אחד שהיה כבאי ונתנו לו ליישם בלי קורס
זה משהו שאפשר ללמוד לבד בקלות

יץ

משתמש צעיר
רוב החברות הגדולות הולכים לעבוד אם זה
זה תוכנה מטורפת שמרכזת ממש המון חומר

אביגילולה

משתמש פעיל
המשכורות הגבוהות הן למתכנתי סיילספורס ולא למיישמים
צריך להבין שאם בקורס של חודש אפשר ללמוד את זה אפחד לא ישלם על זה שכר גבוה כי יהיה עדיף לו להכשיר עובד מבפנים
אני למדתי את זה לבד, למתכנת זה באמת קלי קלות
סיילפורס היא בעצם מערכת CRM רק שבניגוד למערכות הקיימות היא יושבת בענן מה שאומר שיש לה ביצועים מדהימים וגישה מכל מקום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה