קורס זריז במיתוג: קופרשטוק

מצב
הנושא נעול.

איש קטן

משתמש צעיר
קורס זריז במיתוג: קופרשטוק

הופה, לאט לאט מבלי ליידע אותנו, נבנה לו מותג חדש, מהשורש, מהגלעינים, הוא חודר, מתרווח, מתפתח, הוא לא משקה, לא תרופה, לא מגבון ואף לא משקף תלת מימד וקסברגרי, אופס, סיני... למותג הזה קוראים "קופרשטוק".

איש מירון וקופרשטוק חד הם, זה הגריד, לשם חותרים.

מירון הרי ממותג זה מכבר, מאות בשנים, עוד מהימים הטובים בהם אחמד אבו-זקרי מכפר בילעין רקד 'דבקה' עם ר' אשר זעליג מרגליות, מהימים בהם פורטונה מבאר שבע זורקת בגדים יקרים לתוך המדורה, וגבריאל ביאלסטוק דליטא זועק על 'בל-תשחית'.

אבל במירון יש הרבה כוחות, ובכלל, ישועות, ח"י רוטל, זה כבר לא מוכר, פאסה. מה גם שהמגבית הראשונה בדבר הרוטל כ"כ הצליח, שכל הקונטנרים עמוסי בקבוקי מיץ הענבים, לא הוחזרו לחברות ההשכרה, מחמת שעדיין מאכלסים הם את רבבות הרוטלים, כך שאין מצב, גם למכור את זה אי-אפשר, זה מרוח בלוגו של הרשב"י. הציבור לא תורם רוטלים, מקסימום מביא בכוחות עצמו כמה שקיות שוקו-שוק לחלוקה עצמית להיוושע בבן זכר.

מאידך, למרוח על גבי פלייר צבעוני, כאשר צבעי האדום שולטים בכיפה, ובשער פנים מדומעות של ילד הנכווה במכת שמש בעודו מסתכל על מדורת רבי שמעון מזה, והשמש הקופחת מזו, וזעקה הקורע(א)ת: בן ציון בונה לך צל, להציל את העתיד שלך, זה, איך לומר בלשון עדינה, מבריח את המטבעות לצד הקמיעות ורוקדי הנח-נחים. מספיק רואה דמעות יום יום, הם מבצבצות לו מתיבת הדואר קופת העיר & וועד הרבנים, בין אם ירצה ובין אם לאו.

ישבו חשבו ואמרו, בונים מותג. למותג הזה קוראים "קופרשטוק". מותג ככל המותגים, בלי הרבה הסבר, בלי הרבה מילים.

משליכים את תמונת הפספורט של ר' בן ציון לתוכנת המרה לעקומות, והנה יש קריקטורה. צובעים בענק "קופרשטוק", ומוכרים.

מה? מה מה?! ק-ו-פ-ר-ש-ט-ו-ק-! מה לא מובן פה. לא שמעת על קופרשטוק? נו הקופרשטוק הזה. וואלה, בוודאי, למי לתרום? בוודאי לקופרשטוק.

ואז בהגיעי למקווה אשמע בליל קומפוטי עם צליל זהה להחריד. שטוקופר, שתוק,קופר, שטוק. ואני אומר לעצמי, עם דבר אחד אני מצליח להסכים, עם ה'שתוק', בתמיהתי על מה הדיבר הצפוף הזה על הבוקר. ואז לפתע יפנו אותי למודעה הענקית, שמוכר, לא... לא מקרר, ואף לא אבקת אומגה 3...

הוא מוכר "קופרשטוק".

מיד הרמתי טלפון לאשתי, ושאלתי אותה אם יש מקופ פנוי בויטרינה לקופרשטוק.

עוד לא הספקתי לשאול, והיא עונה: כבר קניתי קופרשטוק, זה בסדר, זה מהמעשרות...

אם לומר בהגינות, קמפיין קופרשטוק הציב לי אתגר חדש ומרתק בחדשנות מעוררת אהדה בתחום השנור!

(נ.ב. אין קשר בין הכותב למפרסם, לא עסקי, לא משפחתי, ולא עדתית. (אולי כן, לא בדקתי), אך קשר ישיר מוחי רעיוני ושכלי - אשמח לבנות מול הוגה הקמפין המוצלח הזה).

הרשל'ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הצלחת להטריד אותי מרבצי... אכן פאתטי להחריד.

מתתיהו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אני קראתי את המודעה, אני לא הבנתי מה בדיוק הוא רוצה להגיד לי ולמה אני צריך לתרום לו,
(אולי בגלל שהוא בגובה מטר תשעים...[ככה הוא כותב שם])

מתתיהו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אני קראתי את המודעה, אני לא הבנתי מה בדיוק הוא רוצה להגיד לי ולמה אני צריך לתרום לו,
(אולי בגלל שהוא בגובה מטר תשעים...[ככה הוא כותב שם])

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
זה בכלל לא משנה מה הגובה שלו, מה הוא עושה שם, מי מגיש אוכל ולמי,
מי מדליק מדורה, ומי מקים סככה.
קופרשטוק - איש מרון משכבר הימים
ותודו- אין אף אחד במחוזותינו שלא יודע מיהו.

אמנם העיצוב... איך לומר - מבייש את הפירמה, ואם התפריט בארוחות שם באותה רמה, הייתי הולכת על פרלמוטר (למי שלא יודע, גם איש מירון ותיק בגובה 1.65)
אבל זו פריצת דרך שאין להתעלם ממנה, ויראו טובים וכן יעשו (לא רק בל"ג בעומר)

מאירי5

משתמש רשום
על זה נאמר לא משנה מה תכתבו עלי, העיקר תאייתו את שמי נכון....
צודק איש קטן, ולעינינו פשוט נבנה מותג!
לא משנה מי נמצא עוד במירון, קופרשטוק שם את כולם בכיס, כי הוא ה"אבא" של מירון וכולם רק הילדים שלו.
אם חוזרים על זה מספיק פעמים זה חודר.

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מעורר את כל מיצי האנטישמיות, שטירמריות במיטבה, חבל מאוד שרשב"י שהיה מזוהה עם משנה או זוהר, מזוהה כיום עם הררי שקיות שוקו המוקפצות מעל מקום מנוחתו, וקרנבל שלם מרעיש בעוז אל מול חדרי הלחמניות בתור תזזיתי במיוחד, והכל בחסויות ממומנות של סלולרים מאזור תספורת חצר X ועד בואכה פלאפל-רשב"י ושזיפי מירון, איך אמר הבית ישראל: כולם הולכים אליו אבל לא יודעים שאז הוא בורח משם.

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
ת'אמת איש קטן?
הייתי בטוח שזה אתה. רק היו חסרים לי הטיזרים..

ותמיד לבחור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מקארתור;382050:
מעורר את כל מיצי האנטישמיות, שטירמריות במיטבה, חבל מאוד שרשב"י שהיה מזוהה עם משנה או זוהר, מזוהה כיום עם הררי שקיות שוקו המוקפצות מעל מקום מנוחתו, וקרנבל שלם מרעיש בעוז אל מול חדרי הלחמניות בתור תזזיתי במיוחד, והכל בחסויות ממומנות של סלולרים מאזור תספורת חצר X ועד בואכה פלאפל-רשב"י ושזיפי מירון, איך אמר הבית ישראל: כולם הולכים אליו אבל לא יודעים שאז הוא בורח משם.
מרגע זה התחלתי להעריץ ת'עצמי. מלאכתי נעשתה לה בידי אחרים. :p

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י מקארתור;382050:
מסכים עם כל מילה, ולמרות הכל הקרנבל הנוכחי עדיף אלף מונים על הקרנבלים שהיו מתחוללים שם עד לפני כמה שנים, בטרם החילונו למות מהחי רוטל, וטרום עידן הפפסיתרום סנדביצתרום, מרפסתרום, מעברתרום, כהנימתרום ועוד.

מאירי5

משתמש רשום
למקארתור, קוראים לפורום "פירסום שיווק ויח"צנות חרדית".
יח"צנות תמיד הלכה שלובה יד ביד עם קרנבל רועש ושקיות שוקו, בורקס חם ונקניקיות.
עיין ערך מרכז הליכוד בימיו העליזים.

איש קטן

משתמש צעיר
בסוף מישהו הסכים לצלם את האבא...

קבצים מצורפים

• קופרשטוק.jpg
    KB 207 · צפיות: 20

מתתיהו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
שמעתי שהוא לקח את אותו בחור שעושה את הקופירייטינג להידברות
"וזהו" "תרים את השאלטר" "אין מקום"

סיכת משרד

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נכתב ע"י מאירי5;382082:
למקארתור, קוראים לפורום "פירסום שיווק ויח"צנות חרדית".
יח"צנות תמיד הלכה שלובה יד ביד עם קרנבל רועש ושקיות שוקו, בורקס חם ונקניקיות.
עיין ערך מרכז הליכוד בימיו העליזים.
יח"צנות חרדית היא משהו שאפשר להבין את מהותה האמיתית רק מי שנמצא בפנים. יש, כנראה, מי שבטוח שהדרך לעולם הבא עוברת בסיר הטשולנט ובמגשי העוגות.

וזה, לא מצד הנותנים והתורמים...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה