קורסי פיתוח תוכנה של יניב ארד

משתדל להיות

משתמש צעיר
D I G I T A L
מישהו מכאן עבר קורסים של יניב ארד ? מישהו מכיר את הקורסים האלו ? את שיטת הקורס ?
שווה את הכסף ?
תודה על כל מידע

משתדל להיות

משתמש צעיר
D I G I T A L
ו.. ?
מקצועי ? ברור ? סבלנות של המרצה ? רמת העומס במשימות ? ניתן לעשות את הקורס במקביל לעבודה / לימודים אחרים ? שווה את הכסף (כ-8,600 לקורס FullStack) ? לבוגר הקורס יש ערך מוסף ? התחשבות בלו"ז בחגים דתיים ?

שלוות נפש

משתמש פעיל
ו.. ?
מקצועי ? ברור ? סבלנות של המרצה ? רמת העומס במשימות ? ניתן לעשות את הקורס במקביל לעבודה / לימודים אחרים ? שווה את הכסף (כ-8,600 לקורס FullStack) ? לבוגר הקורס יש ערך מוסף ? התחשבות בלו"ז בחגים דתיים ?
אם יש לך אפשרות להרשם דרך כיוון - הם עכשיו נותנים את הקורס הזה ב 750 ש"ח

לוגיקה

משתמש מקצוען
עיצוב פונטים
הנדסת תוכנה
כמה שיעורים זה?
נשמע לי מחיר ממש יקר.
אני הייתי בקורס דרך מרכז כיוון full stack - node.js -react זה היה 10 שיעורים 40 שעות עלה 250 שח (זה היה מחיר חד"פ ממש זול)

משתדל להיות

משתמש צעיר
D I G I T A L
התכוונתי מצד מרכז כיוון הם יתנו למי שהוא לא תושב ירושלים ?
בדר"כ הם נותנים סיוע לתושבי ירושלים בלבד.
אבל בהרבה קורסים שלהם הם מאפשרים גם לתושבי ערים אחרות להצטרף. למשל הקורס עכשיו שהזכיר @שלוות נפש.
הקורס מתחיל היום וההרשמה נסגרה כבר.
צריך לעקוב אחרי הפרסומים שלהם לעיתים קרובות.

מירי:)

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אם יש מישהו שעבר את הקורס ויכול לתת מידע אשמח לשמוע
בעיקר בקשר לקבלת עבודה לאחר גמר הקורס
תודה

itzik!

משתמש חדש
אני יכול להמליץ על האתר codebox שיעורים ומגוון תרגילים ב HTML, CSS, JS, React
ובקרוב ממש גם ב Node.js, Angular ועוד...

וכעת יש קופון הנותן הנחה משמעותית.
קוד הקופון: JBH2022
(שימו לב להזין את הקופון ללא רווחים).

הקופון מקנה הנחה של 20% + הרשמה ללא דמי רישום.
כמו כן, ככל שתפתרו יותר תרגילים תצברו מטבעות שיתורגמו לכסף של ממש.

זכרו: "קוד לומדים דרך הידיים ולא רק דרך הראש!"

שוקולד פרה

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
אני עשיתי את הקורס full stack - node.js -react שמונה שיעורים מלאים דרך כיוון ב750 ש"ח
יש צורך אח"כ להשקיע המון בשביל הפרויקטים ואין כ" המי להיעזר ולשאול
בקורס המלא (כלומר במחיר) הבנתי שכן יש ליווי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה